• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Předporodní kurzy v Brně. Kde jste byly spokojené?

24. srpna 2016 
v Bohunicich a u Milosrdnych maji predporodni kurzy. zkuste juknout na net :wink:
15. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Na netu je vše napsáno :wink:
Bohunice, Milosrdní i Pordnice Obilňák mají předporodní kurzy. Je to vše podobné...
Je o jedno sezení kde Vás obeznámí co si vzít s sebou, kdy,...a pak Vás provedou po sálech,...
Stojí to u všech 300 kč.
Pokud chcete spec. přípravu a optat se na osobní věci, tak další sezení za 300 kč.
A pokud chcete vědět něco o kojen, tak dalších 300 kč.
Můžete jít kamkoliv, ikdyž tam nebudete rodit.
Myslím, že u Milosdných mají nějakou slevu když tam budete dělat kurz a pak rdit.

Já uvažuji o kurzu na é Josefské. Je to 4 úterky a myslím, že to bude tak akorát...žádný rychlokurz. Celý za 360,- což je ok.

Jinak kde budu rodit???
Nevím ještě????!!!!! :confounded:
15. bře 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
U Milosrdných to stojí 600,-. V této ceně je dvouhodinovka o porodu (pro oba partnery), kurz kojení (většinou už jen pro maminky) a sleva pro "pomoc" při porodu :grinning:

Pokud chcete jen porodní kurz, je to o něco levnější, ale pak tam zase není ta sleva na přítomnost partnera u porodu..

To máte pořád čas s výběrem porodnice.. ! :grinning: :grinning:
V Praze se musí nahlásit nejpozději do 14tt, někde i do 12tt aby tam potom mohli přijít. V Brně to naštěstí všude funguje tak že kam přijdete, tam odrodíte..

Ale bude gol až Obilnák přestěhují do Bohunic, to se pak rodičky asi budou tlačit a rodit na chodbách :confounded:
16. bře 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petipacka
já bych chtěla rodit v Bohunicích.
můj doktor mi to doporučil a je mi to sympatické. Obilňák na mě působí moc "továrně" a Milosrdní zase moc "klášterně"......
16. bře 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina05:
Kde se Ti to podařilo najít ty kurzy????
16. bře 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....no mám to vytištěn...
Počkej, najdu to.. :wink:
16. bře 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Tady je nějak mrtvo!!! :confounded: :frowning2: :angry:
18. bře 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlína05:
díky, díky.
Vypadá to, že kurz v Bohunicích mi bude stačit..... a z hodnocení jsem celkem nadšená....I když, vždycky záleží na koho natrefíš....
19. bře 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lici, no jo právě!!! Ale ty Bohunice se jeví dle hodnocení docela dobře...skoro nejlíp :wink:
Já pořád ještě nevím kam jít roditTTT
19. bře 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina 05:
Já si myslím, že bez zkušeností z minula se těžko rozhoduje.
Ale moje švagrová rodila 2 x v ohunicích a vždycky říkala, že super, tak tam asi taky skončím. Navíc to mám nejblíž.
19. bře 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lic.....já z Kohotek to mám blízko všude :grinning: Fakt zíleží na koho natrefíme :grinning:
19. bře 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem hned pod kopcem. Kamenný Vrch. Ale asi zůstanu u těch Bohunic....., stejně nic nevymyslím....., buď budeš mít štěstí a nebo ne,což se dopředu stejně nepozná....
20. bře 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minulý týden jsem byla poprvé na předporodním kurzu ve Větrníku a od prvního okamžiku se mně tam líbilo. Větrník mně doporučila kamarádka, která tam byla maximálně spokojená. V kurzu je nás deset a vypadá to, že z nás bude fajn kolektiv. Dnes jdu do kurzu opět a moc se těším :slight_smile:
20. bře 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat, pro který ten kurz jste se rozhodly?
2. dub 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kal, já zatím pořád váhám mezi Větrníkem a Jarmilou a pořád nejsem rozhodnutá :unamused:
2. dub 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal:
já se nějak nemůžu rozhodnout.
Většina tvrdí, že je to k ničemu, tak fakt nevím.....
Jinak dneska jdu na UTZ k MUDr. Vlašínovi, tak jsem napjatá co bude.... :wink:
2. dub 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě já si taky říkám jestli to vůbec k nečemu bude. Moje ségra třeba nebyla na žádném kurzu a děti taky porodila.
Lici tak moc držím pěsťi, pak dej vědět jak jsi dopadla.
2. dub 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, napíšu.
Ale jsem z toho nějaká nervózní.....
2. dub 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já byla na předporodní,m kurzu na Josefské -Centrum pro rodinu. 4 úterky za 360,- Přednášky o těhotenství, porodu, šestinedělí a kojení. Myslím, že mi to bude stačit. Někdo nechodí nikam a taky porodí a je v poho :wink:
pro mě by asi ani neměl dražší kurz cenu když budu rodit plánovaným císařem.

Dobro holky
2. dub 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
obnovuji tuto diskuzi. Byla jste některá na předporodním kurzu, kde jste byly spokojené?
9. kvě 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,ja taky nevím kam půjdu na předporodní kurzy rodit budu na obilnáku ale ty kurzy achej...a kdy se jdete do porodnice podivat a domluvit? :unamused:
20. čer 2013 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týče kurzů u Majky, koukněte se na http://www.porodbezobav.cz/?a_box=r4rz82q5 Všem nastávajícím maminkám můžu vřele doporučit:slight_smile: Sama jsem kurz absolvovala a byla jsem velmi spokojená. V rámci lekcí je i názorná ukázka cvičení pro těhotné a jogy pro těhotné, ke kterým se dá opakovaně vracet.
21. srp 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. zář 2013 v 19:42 • evanek10
@sofan mohu se zeptat, absolvovala jsi kurz vikendovy nebo ten 8tydenni? Resim, jetli ten vikendovy by nestacil...diky za radu.
9. říj 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem absolvovala 8mi týdenní, chodila jsem i cvicit, takze mi to vyhovovalo. Ale kamarádka absolvovala ten víkendový a nestežovala si:slight_smile:
9. říj 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a co předporodní kurz a cvičení na Obilním trhu? Taky se rozhoduju kam...
22. led 2014 ve 14:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofan Ahoj, už jsem se ptala i v jiné diskuzi tady na Modrým koníkovi, ale prosím tě, nevíš zda těch kurzů nemá Majka více? Jeden jsem našla i na http://onlinevideokurzy.cz a teď jsem zmatená jak lesní včela :frowning2: Potřebuji nutně vědět, zda je to ten samý kurz nebo není, abych nekoupila zajíce v pytli. Je to poměrně dost peněz a nerad bych pak byla zklamaná, že jsem za ty peníze mohla mít něco lepší. Za každou odpověď předem děkuji :slight_smile: Káťa
4. únor 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
15. únor 2014 v 05:01 • evavvv
ahojte, zvažuju, že si zkusím koupit online kurz u majky - porod bez obav, ale přijde mi to děsně drahé, nekoupila jste si ho některá? Stojí to za to? Dá se k němu vracet i později, třeba u dalších dětí? :slight_smile: Díky
6. črc 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek