Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
20. led 2010

Salop hezkyyy rymecek 😀 to by se hodilo jako povinny heslo sem 😀 Salop ja zacinam od zitra stimulovat vis,poprve pichnu Puregon,do ted jsem pichalla jen Dipherelin.Pichat budeme v 6h rano,to budete asi jeste spinkat vetsina 🙂 jste hodny holky,dekuju!Na kontrolu foliku jdu az 27.,tak snad do te doby neco urodim,nejake to vajicko 😀

lumpajda
20. led 2010

Ahoj holky, tak podávám hlášení-dnes devátý den stimulace-vajíčka kolem 14mm, jsou tam i větší,ale Dr. říkal,že to můžou být cysty.Netroufal si říct přesný počet, ale máme prý počítat s deseti vajíčkama, možná jich bude víc.Zítra ve 22:00 aplikuji HCG na dozrání.Takže v sobotu držte palce v 7:30 nástup na OPU. Tulanku, vítej mezi stimulantkama a držím moc palečky. Znám kolem sebe několik holek co se jim to povedlo na první pokus IVF, a jsou tam i dvoje dvojčátka. Gratuluji Klarr a Evikovi, krásný počet vajuch, super. Kdo se to ptal na blížence, já jsem blíženec. S tou úspěšností to má každý CAR jiné, u nás v Pronatalu slibují až 50%,tak snad se tam vejdem.
Zatím nám to spočítali na 25 tisíc.papa

cibka
20. led 2010

lumpajda:drž se a hodně štěstí 😀

tulanek
20. led 2010

Lumpajdo ahoj,budu na tebe myslet o stosest!! 🙂 deset vajicek je krasny pocet,gratuluju a kuš s cystama... 😎 dekuji za privitani,je dalsi pozitivni zpravy,to je hezky a dvojcatka aj 🙂 a ja jsem se ptala na blizence,nemas dnesni Vlastu nahodou?Volala mi mamka a cetla horoskop:vstup do noveho roku by meli mit blizenci bezproblemovy,meli by byt velmi pritazlivy,pro svuj protejsek,plni energie...Kdo protejsek nema,mel by zacatkem roku potkat,ale to hlavni:blizenci muzou zacatkem roku ocekavat prirustek do rodinky a to i dvojcatka,primo takhle to tam pisou,tak jsme mely s mamkou radost i kdyz vim,ze je to jen horoskop,ale zrovna tomuhle chci teda verit!!!! 😀 😀

ratatooy
20. led 2010

Lumpajda já taky picham injekce už ráno v šest pak už chodím do práce teda ode dneska jsem na neschopence.to máš krásně velká vajucha já byla dnes na 1utz a mám velikost od 7 do 12 a máme 14foliku.v sobotu to bude lepší a ve středu opu

tulanek
20. led 2010

ratatooy,tak se tti to taky blizi rychlosti blesku 🙂 za tyden uz to budes mit za sebou... 🙂 i tobe kupu stesti do pupiku preju!!! 🙂

salopa
20. led 2010

tulanek :Tak si ho občas tady připomeneme 🙂 Tak pohodový první džoganeček:o))Taky pícháme takhle ráno, než jedu do práce. tak to na to nebudu sama:o)
lumpajda: gratuluju ke krásným folíkům 😉

tulanek
20. led 2010

tak ja si na vas holky vzdycky rano vzpomenu,ze vcelicka zrovna picha i u vas v tuto ranni hodinu 😀 ja jsem to mela taky kuli praci a hlavne kuli pritelovi,je sikovnej a picha on a pak supky dupky do prace 😅 no dam vedet,jdu potom hned jeste na ORL a jak dorazim,budu zavislacek zavislej hned tu 😀

salopa
20. led 2010

Jasný, bude to takové spojenecké píchání na dálku 🙂 Taky mi to píchá manža, je taky šikulka:o) Určitě dej vědět co nejdřív, ať nejsme dlouho napnuté, aby jsme nepraskly 😀

tulanek
20. led 2010

Takovej grupáček 😀 😀 😀 jo jo,my by jsme se s tim moc piplaly,pac by jsme si baly ublizit a ono by to bolelo jeste vic,zkusila jsem dvakrat a uz radeji ne,takze chlapi to jisti 😅 😅 jasny,jak prijdu od orologa,mate tu prvni dojem z Puregonku 😵 jsi moc hodna Salop!! 🙂

salopa
20. led 2010

Mno přijít sem někdo nezúčastněný této debaty, tak se zhrozí 😀 Mno přesně tak, já bych si to sama asi nepíchla. A když vím,že manža je tááák šikovnej, tak proč by se nepřičinil, že 🙂

tulanek
20. led 2010

Jo jo,taky jsem se musela zasmat,kdyz jsem si to potom po nas precetla 😀 😀 jo jo,mame opravdu stesti,ze mame do zivota takovy chlapy,ne kazdej by tohle vsechno zvladl,klobouk dolu i pred nima 🙂

salopa
20. led 2010

Mno aspoń se zasmějeme, ne?.o))To teda, jako taky obdivuju. Hlavně manža nesnáší inejkce 😀

broukb
20. led 2010

Ahoj kočinky, tak gratuluju ke krásným folíkům a taky k čekatelkám na OPU 😉 A nechte toho pesimismu, všichni tady budeme mít pupíky, dřív nebo později a někdo dvojčátka vid TULI 😀 a já samozdřejmě 😀
Konečně se mi rozjířdí ta mrcha červená, no at si to užije naposledy, zítra si jedu pro píchání 😵 , tak jsem na to zvědavá a taky se trochu bojim 😨 no hlavně, že už to přišlo to ty nervíky určitě...
Holky a to si určujete sami v kolik pícháte?? měby to v 6 ráno zabilo 😝
Tak se hezky vyspinkejte a pupíkům zdar!!!

pajass
20. led 2010

broukb: mě říkali píchat mezi třetí a šestou odpoledne, tak píchám o půl šesté

tulanek
20. led 2010

Salop,jo a smich je potreba,smich preci leci 🙂 🙂 ja si totiz sama moc neumim predstavit,ze bych mu ji pichla 😅 no ten muj zase omdliva pri brani krve nekdy,tak ho obdivuju tez,ze tohle bere jakoby to delal celej zivot 😀 😀

Brouku,tak to je supeeer,konecne si se dockala!Gratuluju,to je radosti,kuli jedne mrse co?Ja to malem orvala,kdyz prisla tak jak mela 😀 jo a uplne stejne jako ty jsem si rikala,at si to uzije,ze je to na dlouho naposledy 😀 😀 takze zitra zaciname pichat spolu??? 😀 neboj i ja se trosku bojim,to je utecha,co? 🙂 🙂 me rekli,ze nekdy rano je to dobry a prave kuli pritelovi to pichame v 6h,pak mi odchazi do prace...Ale kazdej CAR to ma asi opravdu jinak 🙂

I vam krasnou noc a hezke sny holky,paaa

abig
21. led 2010

Dobré ráno !

Přeji krásný den, kdo má kontrolu - myslím na Vás.
Gratuluji včerejším úspěšným kontrolám ...
Musím si Vás dočíst.
Pa

petronela82
21. led 2010

Dobré ránko holčiny - také se přidávám ke gratulaci, a ať dále rostou a rostou

Holčiny napiště prosím čím stimulujete a na kolik vás ten jeden cyklus přišel (nebo přijde) já pořád nevím ro jaké léky se mám rozhodnout

petronela82
21. led 2010

ještě jeden dotaz - cabalková včera psala něco o injekci HCG - já myslela že to je ten hormon, který ukazuje // nebo se pletu? přoč se píchá před OPU? pro boha co všechno do mě napíchají ☹

dada074
21. led 2010

Krásné dobré ranko,
koukám,že Abig a Petronela jsou také ranní ptáčata 😎

Tulánek a Ratatooy gratuluji ke včerejšímu úspěchu,to je ten první krok co?

A všem kdo jde dnes po doktorech moc,moc dobrých zpráv.Myslím na všechny a hlavně držím palce ať je vše OK.

pajka00
21. led 2010

Dobré ráno holky. petronelo já stimuluju puregonem 250jednotek perem + včera první injekce do stehna O....kruci, zase jsem to zapomněla....No to ti teda poradím 😀 Ale musím říct, že to zvládám a snáším absolutně bez problémů. Zítra kontrola 9DC a předpokládaný OPU v úterý. Injekce mě stály 4.900,- Jinak co se týká IVF tak to bude stát 6000,- prodloužená kultivace, 3.000,- asistovaný hatching, 400,- uspání a uvidíme, jestli bude potřeba injekce ISCI za 8.000,- Přítel má spermie výborné....ale zase bude větší šance, že se to oplodní. Na druhou stranu jsem četla, že pokud je ISCI a tím "uměle" vybrané spermie a píchnuté do vajíčka, tak že se může častěj potratit, protože si to příroda nevybrala sama....Zas-měla tolik času, aby si to zařídila sama ne??Tolik měsíců přirozeného pokoušení-tak jsem jí snad dala šanci 😀

dada074
21. led 2010

Petronela : Cabal asi myslela Pregnyl ten se píchá 36-38 hodin před OPU a zvedá hladinu HCG v krvy,proto právě doporučují testovat déle,protože test může být falešně pozitivní z toho Pregnylu,drží se v těle asi tak 10 dní.

petronela82
21. led 2010

dada - Tak teď už jsem z toho úplně mimo, při IUI mi říkali že mi píchnou Pregnyl aby folíci praskly, tak to při IVF nechtějí

pajka - a ta injekce do stehna O.... ta je na co nevíš?

pajka00
21. led 2010

už jsem si vzpomněla-Orgalutran 😉

petronela82
21. led 2010

pajka - našla jsem příbalový leták toho Orgalutranu a píšou tam :

"Léčebné indikace: U žen, které podstupují asistovanou reprodukci, včetně in vitro fertilizace (IVF) i jiných metod, se může čas od času vyskytnout přiliš časná ovulace podstatně redukující možnost otěhotnění. Orgalutran je používán k prevenci předčasného LH nárůstu, který může způsobit takové předčasné uvolnění vajíček. V klinických zkouškách byl Orgalutran použit s rekombinantním folikuly stimulujícím hormonem (FSH)."

tak jestli to dobře chápu tak jsi si to píchla aby nedošlo k předčasné ovulaci, a aby stihli folíky odsát dříve než prasknou - to bych pochopila, ale co je Pregnyl?

dada074
21. led 2010

Petronela : přesně ten Orgalutran je na udržení,aby folikuli nepopraskali a ten Pregnyl,je na dozrání vajíček a na jejich uvolnění,proto se píchá přesně v tu dobu co ti řeknou a odebírají se těch 38 hodin po aplikaci injekce (neboj mají to vypočítané),ten Pregnyl je opravdu HCG hormon a měl by napomoct vytváření žlutých tělísek které napomáhají nidaci a dalšímu vývoji embriek.Snad jsem to s tou přednáškou nepřehnala.

salopa
21. led 2010

Dobré ránko holky.Teda teda, takhle se činíte po ránu.To je písmenek 🙂
tulanek: tak už máš první za sebou, co?:o) Jojo, tak to jsme na tom s těma našema chlapama stejně:o)
brouk: mno tak konečněěě se ta mrcha pustila, tak super 😀 Ale že si dala na čas 🙂
¨Tak holky, všem pěkný vstup do dalšího dne a všem co je čeká dneska nějaké vyšetření, tak jen a jen dobré zprávy. Už se na ně těšíme 😉

misanda
autor
21. led 2010

brýýýý den 🙂

Tuli, tak už máš první včelku v sobě? 🙂

já stimuluju nebo budu stimulovat Gonalem..vyšel na cca 5tis, celý cyklus nás vyjde na 20-25tis 😔

evik73
21. led 2010

Noooo samozřejmě,jen tady nejsem,tak se tady kecá a kecá a kecá.... 😀 😀 Jinak všem krásné ránko!!!

Kdo máte dnes kontrolu(myslím,že cabalka a petrola,snad jsem na nikoho nazapomněla)přeji jen a jen ty nejlepší zprávičky 🙂 🙂 ...brouku...tobě třikrát slááááva,že už se konečně mrcha uráčila dorazit a ty můžeš vyrazit do boje....tulanku....tobě gratulka k začátku stimulky a hlavně ať to probíhá v poklidu a bez problémů 😉 ....lumpajdo...super výsledky,už se to blíží 🙂 🙂

Zdravím samozřejmě salop,ratatooy,pajku,pajass,dadu,abig a pesimistku míšu,která ovšem včera začala chrlit ze sebe nějaké to pozitivum...tak huráááá!!

Snad jsem na nikoho nezapomněla..... 🙄

pajka00
21. led 2010

Přesně jak píše DADA...ty když jdeš na IUI, tak je to trošku jednodušší než na iVF....IUI jsem taky podstoupila, píchala si menopur a 38 hodin před "oplodněním", jsem si píchla puregon, aby vajucha praskly....ale stejně si myslím, že už byly prasklé, když jsem tam jela, protože mívám ovu tak 13-ctý den...taky mě ten den bolelo břicho a až druhý den jsem jela na IUI...takže to bylo už asi pozdě....Ale oni se nedívalii před IUI, jak to vypadá s vajíčky....takže bohužel.