Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
21. led 2010

Je tak to budes mit tedy zuuuzo,si to poradne uzij!!!! 🙂

misanda
autor
21. led 2010

si to užiju i za vás holky 😀 já si snad sama závidim 😀

tulanek
21. led 2010

1)Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky,vajka rostou pomalu,snad je dovysedím!!!
18)broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.1 - Gonal
19)marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.

Stimulující čekatelky :
1) evik73
2) lumpajda
3)pajka
4)pajass
5) salopa
6)Tulanek

Čekatelky na // :
1) Antonaneta - 19. ledna - test těhu - odběr hCG

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

tulanek
21. led 2010

Ja se z tebe Misi poprdim!! 😀 😀

misanda
autor
21. led 2010

tuli, měla jsi napsat se z tebe pobleju a já bych ti napsala, aby ses neposrala 😀 😀

tulanek
21. led 2010

😀 😀 kdyby me nekdo skrs okno videl,jak se tady sama tlemim,tak me necha odvezt k Chocholouskoj 😀 😀

misanda
autor
21. led 2010

chocholouskoj, jo ? 😀 😀

tulanek
21. led 2010

Jo,neznas? 😀

petronela82
21. led 2010

1) Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky,vajka rostou pomalu,snad je dovysedím!!!
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.1 - Gonal
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace

Stimulující čekatelky :
1) Evik73
2) Lumpajda
3) Pajka
4) Pajass
5) Salopa
6) Tulanek

Čekatelky na // :
1) Antonaneta - 19. ledna - test těhu - odběr hCG

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

tulanek
21. led 2010

Tak se nam seznamek rozrusta 🙂 to bude pozitivnich mysleni a modrych palecku 🙂

cabalkova
21. led 2010

Tak ja taky upravuju tabulici:

1) Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky,vajka rostou pomalu,snad je dovysedím!!!
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.1 - Gonal
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace

Stimulující čekatelky :
1) Evik73
2) Lumpajda
3) Pajka
4) Pajass
5) Salopa
6) Tulanek
7) Cabal, OPU 27.-28.1.

Čekatelky na // :
1) Antonaneta - 19. ledna - test těhu - odběr hCG

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

ratatooy
21. led 2010

Ahoj tak jsem zas tu. teď jsme se s manzilkem vrátili z kina byli jsme na avataru úžasnej film ještě to mám úplně živě v hlavě.sice jsme to neměli 3D a to jsem o to tak dlouho murovala ale nakonec jsem ráda asi by mi z toho zrovna nebylo moc dobře.i tak jsem měla sem tam žaludek naruby.no a taky jsem samo měla co dělat abych tam nebulela jak želva

salopa
21. led 2010

Tak jsem se ještě úřišla na vás rychle juknout. Hele, ten kůň je fakt návykovej 😀
tuli: mno tak to jdeš o den později než já, tak to to máme skoro společný.Mně to zase děsně rychle utíká. od začátku stimulace mi přijde, že ty dny letí 🙂 Mno jasně, pořádně hlaď a říkej mu malej 😀
misanda: tak si to hezky užij a pořádně nakupte:o)
evi: tak držím pěstičky na zítra a hnedky dej nové zprávičky 😉
Tak já zase valím. Přeju vám příjemný večer a dobrou noc a zase zítra 😉

broukb
21. led 2010

1) Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky,vajka rostou pomalu,snad je dovysedím!!!
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.1 - Gonal
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace

Stimulující čekatelky :
1) Evik73
2) Lumpajda
3) Pajka
4) Pajass
5) Salopa
6) Tulanek
7) Cabal, OPU 27.-28.1.
8) Broukb

Čekatelky na // :
1) Antonaneta - 19. ledna - test těhu - odběr hCG

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

broukb
21. led 2010

Jdu vás dočíst, pak napíšu...jen první včelku už mám za sebou 😀

broukb
21. led 2010

Uf už abych byla doma a mohla vás číst několikrát denně vy toho vždycky popíšete, že se mi kouří z pälice, jak ty myšlenky zpracovávám....a že to jsou občas myšlěnky dne Otce Fura 😀 😀 se tu v práci totál tlemim 😝
Jinak já jsem byla dnes pro léky a dostala jsem první injekci..no dostala, měla jsem si jí píchnout sama, ale hrdinsky jsem zpanikařila sotva jsem viděla jehlu 😅 já je totiž nesnášim...no chvilku jsem se se sestrou dohadovala, že to sama nezvládnu a nakonec to nebylo tak hrozný..ještě že mám ,,kožní řasu" po vánocích pěkně vykrmenou. Manža říká, že prý tam těm našim pupínkům stavim dvoupatrovou vilu s garáží a podsklepením 😀 No co aby se nemačkali ne??
Oběma na zítra moc držim palce, aby byli folíci ukázkový!!! Já jdu zítra k obvoďačce na předoperační vyšetření a to jsem si myslela, že se vyspím a ono houby...no tak to dospím pak 😉 Jo a jediný co mě štve, že jak jsem tam byla v půl 4, tak si to tak mám píchat i doma a to ještě není nikdo doma ☹ myslela jsem, že mi to bude píchat manžílek 😢 No a na kontrolu jdu v pondělí a prý mi přidaj ještě nějakou injekci na ustálení hormonů 😝 no to mám radost!!!! Jdu počítat uzávěrku, tak dobrou brouci a zítra papa

lumpajda
21. led 2010

Ahoj Drbny jedny, to je síla vás dočítat, a ta témata. Co je to ten SEX? S tím grupn pícháním je to dobrý, se tu chechtám, manža na mě kouká jak na blázna. Tulánku, díky za super horoskop, tak to máme jasný 😉 . Za půl hodky píchám poslední injekci Ovitril a mám stimulku za sebou, bruško celkem bolí, ale dá se to vydržet. Narkozy se už ani nebojím, spíš se začínám těšit, malej jak na potvoru chytil nějakýho vira, včera zvracel, takže bezesná noc a dnes začal pěkně kašlat, takže dnes taky bez spánku, možná mi nebudou muset ani nic píchat, jim tam usnu sama. S tou neschopenkou do toho jděte, pak už si neodpočinete, já byla na rizikovém celé těhu a teď na to s láskou vzpomínám. Co se týká korunek tak jsem píchala Gonal tři pera za 3600 Kč a k tomu 4 dny Cetrotide za 1200 a teď ten Ovitril jen za 60Kč.ICSI 7000,PK s AH 6000 a pokud bude co zamražení 5000Kč.
Cabal, gratuluji k vajuchům, super.

tulanek
21. led 2010

Ratatooy:tak to jsem moc rada,ze opet slysim pozitivni nazor 🙂 aj,toho se prave i podle ukazek obavam,ze uronim slzicku 😵

Salop:jee,tak to budeme sdilet cerstvy dojmy,vyborne 😀 jako me to utika,ale to co je prede mnou vidim porad tak nejak v dali,asi proto se jeste tolik nebojim 😕 🙂 Dobre a budu ho hladit a rikat mu malej,ale myslim,ze bude vedet,ze mu trosku lzu 😀 😀

Brouku,nic si z toho nedelej,my kdyz jsme prisli pro injekce a sestra mi rekla,ze si to uz pichnu sama,reagovala jsem jako ty a to mi strikacky normalne nevadi 😅 ja se z tech vasich chlapu poprdim,sami lepsi hlody,dvoupatrova vila 😀 😀 jeste ze to mame takhle po Vanocich a mame pekne do ceho pichat 😀 tak hlavne,ze to dospis potom,to je alespon trosku lepsi pocit,co? 🙂 tak jsi sikulka,ze to nakonec zvladas sama,klobouk dolu!! 🙂 to dostanes asi neco jako ja mam ten Dipherelin..
Tak pa a dobrou noc vsem a zitra tfuj tfuj tfuj tem co to potrebuji!!! 🙂

tulanek
21. led 2010

Tak to jsem rada,ze horoskop udelal radost Lumpajdo 🙂 kdy te ceka OPU?Tak hlavne hodne vitaminu do sebe,at to od prcka nechytnes 😕

lumpajda
21. led 2010

Jdu teď v sobotu, snad to nechytím a malej se z toho brzy vylíže, jsem z toho vždycky celá špatná, když marodí, prďolka naše ☹ . Jdu píchat holky, jupí. papa a kůň s váma 🙂

tulanek
21. led 2010

Jejejej,tak to uz je za chvilinku,no tak to v sobotu budu nerves za tebe! 🙂 no jo,kdyz je marudek prdola,tak je z toho clovek na mekko stokrat vic,nez kdyz je to u dospelyho,oni jsou chudacci takovi bezbrani ☹ tak si pekne zapichej naposledy 😀 krasnou noc lumpajdo,alespon dnes uz a kun s tebou 🙂

cibka
21. led 2010

ahoj holky, chtela jsem se zeptat jestli nevíte co všechno nám doporucí jako co vše budeme platit ještě navíc můj problém je ten ze nedozrávají vajíčka jinak manža je v pořádku jinak 1. unora bych si měla dojít pro injekce a tak kolem 8 začít píchat teda az jak to dostanu díky za vaše odpovědy a všm držím palečky 😉

cabalkova
22. led 2010

Cibka... asi vam doporuci prodlouzenou kultivaci, ta zvysuje pravdepodobnost naprosto prokazatelne. U asistovaneho hatchingu se zvysuje pravdepodobnost o nula az pet procent, tak tam je to ke zvazeni. No a kdyz budete mit embryjek vic, tak urcite to zamrazeni. A pak teda zalezi na tom, co vam napisou za leky, protoze i na ty, co hradi pojistovna, se neco doplaci, a jsou to celkem rozdily (Fostimon doplatek cca 200 na jednu davku, Merional doplatek 40 haliru na jednu davku). No a taky zalezi na tom, jak dlouho budes pichat, mne treba jajce rostou pomalu, takze picham dyl, nez tech predepsanych 10 dnu, no a pojistovna hradi jenom 2250 jednotek, coz je davka na tech deset dni, takze ted uz jedu za svy, davka na tri dny 2600. Takze tak. On kazdy ma nejaky jiny lek a jine davky, tak se to takhle neda rict, to ti poradi pani doktori. Ja to vcera spocitala, ze i kdyz mame cyklus hrazeny pojistovnou, vyjde to tak na 13000. Toz tak.

salopa
22. led 2010

Brého rána přeju. Teda vy jste toho ještě doklofaly, těch písmenek:o)
lumpajda: Taky si někdy říkám, vidět mě někdo, když si to tady čtu, tak si myslí, že jsem pakouš. Taky se vždycky tlemím jak pablb:o) Jinak se drž, ať se tě nechytne nějakej ten bacílek a v sobotu to vše klapne 😉
tuli: Jojo, budeme čerstvě zdojmovaný:o))Jaký lhaní...žádný lhaní nejni. Prostě hladit, hladit a zase co...no přece hladit 😀
brouk: tak vítej mezi píchajícími 🙂 jsi fakt dobrá, že jsi to zvládla. te´d už své dovednůstky budeš jen zlepšovat. 😉 počkej, aby se ti to píchání nakonec nezalíbilo natolik, že nebudeš chtít přestat 😀

handikpindik
22. led 2010

Ahojky holky,
tak se vám jdu pochlubit, jak jsme včera dopadly.
Mudra z nás byla nadšená, protože všechny testy a zkoumání dopadlo na výbornou. Jsme naprosto zdravý jedinci, akorát pan domácí má líný mršky. Mudra nás docela pozitivně navnadila, protože se k tomu vyjádřila tak, že jsme mladý a vzhledem k našemu zdravotnímu stavu v tom vidí velkou šanci na úspěch. Jéžiš, kéž by to byla pravda. Domluvili jsme se, že nebudeme otálet a jelikož má příští týden přijít MS, začneme hned se stimulací. Mám nízký profil, takže nebudu muset užívat silné hormony a postačí ty plně hrazené pojišťovnou. Každopádně mě docela zarazilo z čeho jsou - z moče menopauzních žen 😀 Ještě že ty ženský máme 😀 Gennet odeslal žádost na pojiš'tovnu, dostali jsme neuvěřitelný množství lejster reversů k prostudování a příští týden jdu na kontrolní UTZ jestli je moje rozmnožovací vybavení OK. Ještě musím za svým gyndařem, aby mi udělal citologii a stihlo se to do IVF. No a jelikož jsem právoplatná čekatelka, drze jsem se přidala do seznamu.

1) Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky,vajka rostou pomalu,snad je dovysedím!!!
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.1 - Gonal
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha

cibka
22. led 2010

cabalkova:díky moc za rady, mě dr řekla že bych měla píchat 8 dní no uvidíme co se z toho vyklube
handi: ke komu chodíš do genetu ja tam jezdím taky byla jsem u dr vykysalý aleta tam od unoranení takže mam jít k dr lovasový, byla jsem v genetu ve středu a mam přijit 1 unora pro injekce a ty lejstra jsem dostala taky ale moc se v tom nevyznam ☹

ratatooy
22. led 2010

Dobré ráno holky jak se přidám do seznamu?cibka to budete mít asi stejně jak mi taky mi nedozravaji vajka za což může štítna žlaza a manza je taky jakžtakž vporadku určitě budete mít dlouhý protokol.a léky to záleží na dr.a na každém centru.já měla už 21 dávek dipherelinu 9 dávek puregonu a 3 Menopur a na opu jdeme ve středu takže asi ještě něco mít budu na léky jsme zatím dopláceli 3.000 pak máme PK 4.400 AH taky za 4.400 ICSI jsme si nedali to je v našem caru za 8.000 ale třeba si to ještě doplatíme.

handikpindik
22. led 2010

cibka: No jéje, já chodím taky k Vykysalý, ale o tom, že by o února nebyla teda nic nevím 😒 Mě řekla, že mám přijít příští čtvrtek na UTZ a pak se domluvíme kdy si přijdu pro injekde, o absenci nepadlo ani slovo. Lejstra jsou hustý, ale tak nějak sem porozumněla všemu. V čem se nevyznáš?

handikpindik
22. led 2010

ratatooy: já to udělala jednoduše, zkopírovala jsem si co napsaly holky, vložila do pole kde píšu příspěvky a dopsala se na konec 😀
Já jsem na ty doplatky taky zvědavá, co jsme zatím počítaly tak nás to vyjde na 12500,00 - 7000 ICSI (bohužel u nás není jiná volba), 3000 poku budou mražáčci a 2500 prodloužená kultivace. Za léky bych dopácet neměla nic, ale nějak tomu nevěřim. Každopádně ať je to jak je to, kdyby to nebylo hrazeno pojišťovnou, tak na tom zbankrotujeme, páč by nás i s lékama vyšlo skoro na 40 000

cibka
22. led 2010

ratatooy: ja mam štítnou žlázu ok, co je to ten dlouhy protokol, myslela jsme že dostanu jedny injekce a ne od každýho něco a kam se to píchá je to jedno, určitě pokud to pujde tak bych chtěla nejaký mrazáčky
handi:asi ti to řekne přístí týden to je jeste leden dokonce někdo rikal že tam nebude až do září ale to nevim jestli je pravda. nevyznam se v tom co vše budem potřebovat jakoby navíc