Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

chrobacek
1. říj 2009

no levněji asi ne .... ale dost to zvažuju

chrobacek
1. říj 2009

jo wrtul proto chci jinam ... a zkusit jiné léky, ale tady jsme se dozvěděla, že je to tím, že mám vyšší hladinu FSH a tím pádem je mín vajíček a veria byla i v heliose i na obil... a pokaždé měla stejný počet vajiček

wrtulka
1. říj 2009

Hm hele přemýšlej..do ničeho tě nenutím..
samozřejmně každýmu může sedět něco jinýho 😉
a na to ti ted´přišli? že máš vyšší hladinu FSH??

l.u.c.i.e
1. říj 2009

Ahojky holky. Suzi gratuluju k miminku v bříšku a ať se mu u tebe moooc líbí. A ať za 14dní hlásíš //. 😉
Od kdy, že je u nás nutná prodloužená kultivace? Nám ji sice nabídli, aby jsme jí zvážili jako možnost, ale není to podmínka. Koukám, že si to každý centrum dělá jinak. 🙂 Jsem zvědavá jestli se opravdu vejdeme to těch 16000-18000kč, co nám říkali před přípravou IVF.

chrobacek
1. říj 2009

v caru ti nic neřeknou a řešila jsem to na koni
když máš FSH k 10 tak je to na hraně (a nevyrobím mraky vajíček) od 10 nahoru už jsi stará a neplodná ... přehnaně řečeno ...prostě po 30 to skutečně klesá ta plodnost, takže ani v Heliosu mi nevystimulují 15 vajiček

abig
1. říj 2009

Ahoj holky ...
Suz: tak ať se hezky zavrtává, ano?

Lucie : pro jistotu počítejte s více penízkama, nám řekli do 20tis a bylo z toho 25tis.
Prodloužená kultivace není v českých carech nutná, většinou ti to nabídnou jako nadstandart při IVF-ISCI.

l.u.c.i.e
1. říj 2009

Popravdě řečeno jsem taky připravená, že zaplatíme více. Ale uvidíme. Řeknu vám to příští týden až to budu mít za sebou. Zítra jdu na poslední ultrazvuk pře OPU, tak snad se ještě něco urodilo... Držte palce.

dada074
1. říj 2009

Suzi : gratuluji,no vidíš a ty jssi se bála,že ten bojovníček nevydrží,to bude prňďa jako lusk.Držím moc palečky ať to vyjde!!!

Jo a k té prodloužené kultivaci,je dobrá když je hodně oplodněných vajíček,vytřídí se z toho ty nejlepší,ale také mi bylo řečeno,že je jim líp u mě,sice mají ty živné kultury na vysoké úrovni,ale prostředí dělohy se to nevyrovná.

misanda
autor
1. říj 2009

tak Suz, gratuluju a teď hezky ať se mimísek zavrtává a za 14dní chci vidět, že tady budeš psát // jasný!!???

my PK nemáme nutnou, ale k ICSI si jí připlácet určo budeme...takže nám se to vyšplhá cca na 20-25tis...záleží jestli budou nebo nebudou mražáci a tak...

suzanna
1. říj 2009

holky moc dekuju za podporu.
dada tobe rekli jak kvalitni je embryo?Me by to snad ani nerekli,kdybych se nezeptala...

abig
1. říj 2009

Ahoj Suzi :
hezky odpočívej, ať se mimísek může hezky zavrtat.
Máš pravdu, když se nezeptáš, tak nevíš. Běžně neříkají kvalitu vajíček, a když už se zeptáš, tak neznám žádnou , která by měla A. Já měla tak kvalitní vajíčka, že mě požádali o dárcovství ... a vidíš, nakonec ikdyž jsem měla 9buňěčné a jednu morulku, tak se neuchytily .... ☹

Takže to neznamená, že když nemáš všechno A a mnohobuňěčné, že to nemůže vyjít. Na jiných stránkách jsou holčiny, co čekají mimi i s 4buněčným a C vajíčkem. ....

Takže si to užívej a hlavně se nestresuj, čas stejně neposuneš a těch 14dní uteče jako voda ....

lucifirek
1. říj 2009

Ahojky holky. Přeju krásnej večer 🙂

abig
1. říj 2009

Luciferku ahoj ....
Takle večer tu moc holek není ..

lucifirek
1. říj 2009

jj,když přes den člověk je zase v práci ☹

misanda
autor
1. říj 2009

nj, já třeba čumim na ordinačku 😀

lucifirek
1. říj 2009

Já dožehlila a koukám na jedničku,ale jelikož mě to nebaví,tak si půjdu asi číst do betle.

ester32
2. říj 2009

ahojky,tady dneska se pracuje)))
Suzi pohlad brísko a pekne si to uzívej

jinak já mám v papírech napsaný 1*4bunecný kvality A ,ale myslím,ze tak brzo pokud vydrzí tak jsou vsechny stejne kvalitní)))

Vsem preji krásný pátek

suzanna
2. říj 2009

krasne ranko holky 🙂
Ja jsem ted vstavala....Vam rekli i kolika bunecny byli a ja to ani nevim a dneska si tam pekne zavolam.... 😀

wrtulka
2. říj 2009

Ahojky Suzi tak si tam zavolej a všechno si zjisti ať jsi chytřejší a taky klidnější 😉 😵

ester32
2. říj 2009

Suzi ty jsi byla den po me tak to by mely mít 8bunek nám to vzdy písou do zprávy tak jsem se dívala jestli je tam i ta kvalita,ale tak brzo u me se to nedalo jeste na 100% poznat tak nevím

ester32
2. říj 2009

Luci cetla jsem si tvuj príbech a ty jsi byla v Unice hmmmm dopadla jsem uplne stejne na záver receno jedine dárce zrovna v tan moment mi to prislo dost i nevhodný,ale to je jedno.Pet let jsme to nechli a nakonec sli do Reprofitu kde jsme rekli,ze asi to vypadá,ze budeme muset mít dárce s címz absolutne nesouhlasili.Pokud nejaký spermijky jsou tak to jde.Je teda pravde,ze ne treba hned,ale i minimálka se tam dá podstoupit a je to za dobrý peníze.Já osobne jsem mela z Uniky dojem,ze jim jde jen o dobrý výsledek na udelání si cárky a je jim jedno jak toho dosáhnou drzím ti pesti at se zadarí!!!

suzanna
2. říj 2009

wrtul a nebo taky nervoznejsi..se jeste rozmyslim.Asi se spis na to vyprdnu mela jsem se zeptat vcera clovek jak se na to tak tesi tak zapomene.,ted uz je to stejne jedno. 😉 ale stve me ,ze se musi teda clovek na vse ptat.

wrtulka
2. říj 2009

Suzi takže tam volat nebudeš? Sem byla zvědavá 😀

dada074
2. říj 2009

Ahoj holčiny,

Suzi : já nevím,ale já bych se v tom nevrtala,na psychice ti to určitě nepřidá a teď už se na tom stejně nic nezmění.Jinak já 1 4buněčné kvalita A.Máš mimíska v bříšku a to je hlavní,a určitě by nedělali ET kdyby to nebylo dobré!!!!

lutika77
2. říj 2009

Ahojte. Chcem sa spytat ci nemate gonal na predaj ? Pripadne niekoho nepoznate? Ak ano, dajte mi prosim vediet. Dakujem.

suzanna
2. říj 2009

wrtul asi nebudu.dada ma pravdu.Manza rikal,at tam nevolam,ze na tom fakt nic nezmenime a ze mam ted myslet na to,ze jsme tehu 😀 a ne se v tom pitvat.Taky si myslim,ze kdyby bylo spatne ET by nedelali.
dada a kolikaty den po OPU ti delali ET?
Ja jsem si jen tak trosku procitala na internetu,ze kolem 2-3 dne muzou byt embrya 4-6-8 bunecna.

misanda
autor
2. říj 2009

brýý den 🙂

suz a s jakým pocitem jsi šla do CARu? s tím že to vyjde nebo s tím že spíš ne??

lucifirek
2. říj 2009

Ahojky holky,tak jsem konečně tu. No nejdřív nás tam trošku naprdli,protože jsme měli v papírech,že máme přijet na 11 a u sestřičky jim naskočilo 12.15. Tak jim manžel řekl,že tam nemůžeme takhle čekat a jak si to představujou. Naštěstí tam bylo málo lidí,tak jsme tam byli celkem asi třičtvrtě hoďky. Takže jsem vyfasofala léky jako minule,jen mám změnu místo Puregonu jsem dostala Gonal,jinak je všechno stejné. A historie se opakuje a v pondělí jdu zase pod narkozu a odsátí cysty,při tom mi zase udělají tu průchodnost. Už to vypadalo,že mě tam budou mučit Ale zase jsem se tomu vyhnula.

l.u.c.i.e
2. říj 2009

Ahojky, dnešní kontrolní ultrazvuk, opět blbý. Jak mají být velký vajíčka před odběrem? Doktor hlásil 14, 14, 13, 12... a pak řekl, že jsou stále malé. To jsem devátý den stimulace. Prodlouženo do neděle, v pondělí ultrazvuk. Když nevyrostou, tak prý už si injekce musím zaplatit v plné výši. Dnes jsem vyčerpala všechno, co platí pojišťovna. Na těch krabičkách jsou dost vysoký ceny. I takhle už mě to vyšlo na 6000kč. Já se z toho zblázním. U nás nemůže jít nic normálně. ☹

lucifirek
2. říj 2009

Lucie neztrácej hlavu, určitě dorostou, s těma penezma je to sice na pytel,ale peníze budou a my nebudem.