• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Pěkné pondělní ránko :slight_smile:

Míšo....tak to vidíš ty nevěřící,modlitba od Brouka zabrala a stal se zázrak!!!!Jsem tak ráda...joooo a chlastání padá ty rumová pralinko :grinning: :grinning:

Pracujícím kočkám(Pajce,Peci a Salop)přeji,ať jim jde práce pěkně od ruky a hlavně aby to utíkalo :sweat_smile: :sweat_smile:
8. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě Handika pozdravit do práce a popřát hodně sil s opruznýma lidma :grinning: :grinning:

a Ifet tobě taky gratulka,že vám to vyšlo a jedete si pro mimi :wink:
8. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evik takze mas // ?
gratulujeeeeem
8. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky eviku, to pondělní ráno je vždycky utrpení, ale my jsme přece holky šikovný a všechno zvládnem :slight_smile: tento týden by měla přijít mrcha a začínám :grinning: a jak válčíš ty?
8. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci to by byla paráda, kdyby se nám to sešlo stejně, aspoň bysme utovřili novou skupinku čekatalek :sweat_smile:
Ještě se k nám přidá Cibka a je to hotový :grinning:

Evičko, moc děkuju, to budu potřebovat, každopádně mám sto chutí zabíjet, protože mě dneska vytočí i malichernost, asi se ve mě tototálně zbláznily hormony :sunglasses:
8. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci válčím válčím,ale pohoda...trochu jsem poklidila a už mám zase notebook na klíně a nic už asi neudělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: holky zlatý,to je sranda,jak toužebně čekáte na mrchu...moc vám přeju,ať už dorazí a nenechá vás tak čekat :sweat_smile:

Marrad děkuji za gratulaci,ale já ještě nemám nic jistého,na ko jdu až 16.2. a testovat nemá smysl,protože mám v sobě Pregnyl a ten může ukázat fakešně pozitivní test,tak čekám a čekám.... :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky handiku, to by mohlo, byla bych moc ráda :slight_smile: a ty taky čekáš na mrchu?
8. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakešně=falešně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Některé se těší na mrchu a přejí si, aby přišla, některé se bojí, aby nepřišla....:slight_smile:)) dobrý.
Handi a co když jsi těhu? Myslís,že je to nemožné, když mrcha nepřišla a bolí tě všechno?
Prsa mám o číslo větší z toho utrouše-je to hrůza!! Bolí jak bestie!
8. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo , sem asi jediná, která si přeje, aby to dostala :grinning:
Měla přijít 1.2. ale nedorazila, akorát mě bolí kozenky a pupik, což se stále stupňuje, ale jinak se nic neděje :rolling_eyes:
Celej tejden sem nervózní jak hyena, hlavně po ránu a do toho ještě žeru jak protržená... no ale dneska je to extrém, jsem vzteklá, bez nálady, ospalá, no prostě hnůj :frowning2:
8. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tomu nevěřim, že bych byla těhu, i když už mi to řekla i mamča, ale 28.2. sem byla na UTZ a předpokládám, že by doktorka něco poznala, že už by to muselo být vidět.
Jo a další předpoklad, že těhu nejsem je to, že manžel si šetří svoje zabíjáky na velkej den :grinning: takže sexík v lednu byl, ale bylo ho jako šafránu
8. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Handiku to je už docela dost dlouho od 1.2.,nemůže to fakt být těhu,jak říká Pajka?Že by ta psychika byla až taková zmije a takhle to brzdila?Myslím,že vás je víc,co se modlíte,aby rudá armáda zaútočila :grinning: :grinning:

Pajko jojo,někdo si jí přeje a my zase věříme a modlíme se,aby nedorazila...to je život na palici :grinning:
8. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak těm, které si přeji aby dorazila, tak ať už je tady a k tě ostatním ať se ani nepřibližuje :grinning:
8. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem momentálně začala vydávat telepatické signály, aby přišla ke mě a od Pajky a Evika se vzdálila...

Kočenky já bych byla tak stráááášně ráda, kdyby to bylo těhu, ale nějak se mi tomu nechce věřit :confounded: Všechny příznaky, které mám nasvědčují tomu, že přijde mrcha a od 1.2. v mém případě není tak dlouho, je to dneska teprve týden zpoždění a bývaly časy, kdy sem to dostávala i za 45 dní, takže sem naprosto klidná. Akorát mi drnkaj nervíky, protože už bych chtěla začít s tou stimulkou :unamused:
8. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko kočeny,
tak koukám,že modlidbička i positivní energie zabrala a Míša vítězí!!!

Pajka : nechci tě strašit,ale ty prsa budou bolet ještě dlouho,ale to je jen dobře,no ne?

Eviku i Pajka nebojte mrcha nedorazí!!!Věřím tomu na 100%
8. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzdálila - vyhnula sem chtěla napsat :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dadi!!!!
8. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Handi-já jsem měla velké křeče v břichu, měla jsem to dostat...a už jsem byla těhu-přesně přiznaky jak na mrchu...a moje ségra měla pozitivní těhu test a Dr.jí vagninálním ultrazvukem řekl,že těhu 100% není a byla....takže být tebou-mažu do lékárny a udělám si test....a hned ti to bude jasné:slight_smile:Mooo bych ti to přála...a to že sexu bylo jak šafránu-přece vůbec nevadí :wink:
Joo, počítám s tím a přeju si, aby prsa bolely co nejdýl:slight_smile: až přestanou-tak to bude špatné:slight_smile:
8. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Handiku 28.2. jsi určitě na UTZ nebyla,leda v lednu 28,to joooo :grinning: :grinning: Takže manžílek má pust,aby byli spermoni jako ďáblíci a neudělali si ostudu jo? :slight_smile: :slight_smile:

Tuli už má asi prcošky v pupíku :sweat_smile: :sweat_smile: jsem zvědavá,co bude psát...
8. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj koťátka..co to tady čtu?? Mišandooo já věděla, že to zabere!!!! :grinning:
Chuďátka naše upracovaná..to vám vůbec nezávidím být v práci...já si to doma docela užívám :grinning:
Pindiku...zítra testni, třeba budeš mile překvapená :wink:
8. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajko, fakt jo??? Tak to je mazec, já vím, že příznaky těhu můžou být stejné jako u MS, ale nepřemýšlela sem nad tím, protože mi mudra o těhu nic neříkala a měla sem za to, že vaginálním utz to poznají i když vlastně nic vidět není. Hlavně to byla doktorka z CARu, takže předpokládám, že těhu vidí tolikrát denně, že se nemůže seknout.
No tak já to teda zkusím, jsou dvě možnosti a když bude test negativní tak budu aspoň vědět, že jí můžu každým dnem opravdu očekávat a IVF je opravdu potřeba.
8. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já t čkám 14, tak bych mohla příští týden začít, snad to vyjde :wink:
8. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Handi : já souhlasím s Pajkou,za ten test nic nedáš,a pokud je to psychické tak se třeba spustí.

Suzzi : ty jsi včera psala,že si nenecháte říct co to bude?To bych asi nevydržela!!!Už se klepu na pondělí,třeba už budu moct nakupovat něco růžového. :grinning:
8. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dad my se nebojíme,ale strach určitě je,tedy aspoň u mně,Pajka ta už je v poho,// na testu našla,ale já musím čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale když tomu věříš na 100%,tak to určitě bude tak,jak říkáš a já budu klidná :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evik, a jéje, tady je někdo velkej punťa :grinning: :grinning: Jasně Eviku, chtěla jsem původně napsat 28.1.2010, ale nějak se mi ty datumy motaj :grinning:

Manžílek má půst, ale dobrovolnej, já bych si kliďánko zasexíkovala, ale on nechce, prej, aby jich tam bylo dost... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže sem chtěla prošťouchnout, ale dostala sem košem :grinning: teď když mě bolí břicho a prsa tak mi prej nechce nějak ublížit a bojí se na mě šáhnout, aby mě to nebolelo :grinning: ... je to miláček
8. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ˇhandi, buď ten test vyjde a nebo budem stimulovat spolu :slight_smile: každá zprávička dobrá :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji, já jsem zvědavá, kolik se jich uhnízdilo, těch malinkých u tebe :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ste zlatíčka, já teda dneska zakoupím testík a uvidíme co ukáže. Psychiku mám napnutou jak strunu, ale ne že bych čekala těhu, ale z toho co je před námi. Ufff... melou se ve mě všechny možný pocity a hlavně začínám na sobě cítit čím dál větší nervozitu, připadám si jak malej harant :grinning:
Handiku nejsem puňta,ale čekám jak na smilování na 16 týho a ty jako,že jsi byla 28týho na UTZ...tak to jsem nemohla nechat bez povšimnutí hihihi :grinning: :grinning: noooo manžel je svědomitej chlapík,ale než ti ta mrcha dorazí,aby to tam chudákovi neskyslo :grinning: :grinning:
Eviku o Pajce vím,od soboty je to pozitivní těhule,a ty se také dočkáš,ale musí to být strašné,když na test nemůžeš šahnout dřív než 16.2.Já bláze testila už od 9 dne.
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek