Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
8. únor 2010

Pěkné pondělní ránko 🙂

Míšo....tak to vidíš ty nevěřící,modlitba od Brouka zabrala a stal se zázrak!!!!Jsem tak ráda...joooo a chlastání padá ty rumová pralinko 😀 😀

Pracujícím kočkám(Pajce,Peci a Salop)přeji,ať jim jde práce pěkně od ruky a hlavně aby to utíkalo 😅 😅

evik73
8. únor 2010

Tak ještě Handika pozdravit do práce a popřát hodně sil s opruznýma lidma 😀 😀

a Ifet tobě taky gratulka,že vám to vyšlo a jedete si pro mimi 😉

marrad
8. únor 2010

Evik takze mas // ?
gratulujeeeeem

pecicka
8. únor 2010

ahojky eviku, to pondělní ráno je vždycky utrpení, ale my jsme přece holky šikovný a všechno zvládnem 🙂 tento týden by měla přijít mrcha a začínám 😀 a jak válčíš ty?

handikpindik
8. únor 2010

Peci to by byla paráda, kdyby se nám to sešlo stejně, aspoň bysme utovřili novou skupinku čekatalek 😅
Ještě se k nám přidá Cibka a je to hotový 😀

Evičko, moc děkuju, to budu potřebovat, každopádně mám sto chutí zabíjet, protože mě dneska vytočí i malichernost, asi se ve mě tototálně zbláznily hormony 😎

evik73
8. únor 2010

Peci válčím válčím,ale pohoda...trochu jsem poklidila a už mám zase notebook na klíně a nic už asi neudělám 😝 holky zlatý,to je sranda,jak toužebně čekáte na mrchu...moc vám přeju,ať už dorazí a nenechá vás tak čekat 😅

Marrad děkuji za gratulaci,ale já ještě nemám nic jistého,na ko jdu až 16.2. a testovat nemá smysl,protože mám v sobě Pregnyl a ten může ukázat fakešně pozitivní test,tak čekám a čekám.... 🙂

pecicka
8. únor 2010

ahojky handiku, to by mohlo, byla bych moc ráda 🙂 a ty taky čekáš na mrchu?

evik73
8. únor 2010

fakešně=falešně 😝

pajka00
8. únor 2010

Některé se těší na mrchu a přejí si, aby přišla, některé se bojí, aby nepřišla....🙂)) dobrý.
Handi a co když jsi těhu? Myslís,že je to nemožné, když mrcha nepřišla a bolí tě všechno?
Prsa mám o číslo větší z toho utrouše-je to hrůza!! Bolí jak bestie!

handikpindik
8. únor 2010

No jo , sem asi jediná, která si přeje, aby to dostala 😀
Měla přijít 1.2. ale nedorazila, akorát mě bolí kozenky a pupik, což se stále stupňuje, ale jinak se nic neděje 🙄
Celej tejden sem nervózní jak hyena, hlavně po ránu a do toho ještě žeru jak protržená... no ale dneska je to extrém, jsem vzteklá, bez nálady, ospalá, no prostě hnůj ☹

handikpindik
8. únor 2010

Já tomu nevěřim, že bych byla těhu, i když už mi to řekla i mamča, ale 28.2. sem byla na UTZ a předpokládám, že by doktorka něco poznala, že už by to muselo být vidět.
Jo a další předpoklad, že těhu nejsem je to, že manžel si šetří svoje zabíjáky na velkej den 😀 takže sexík v lednu byl, ale bylo ho jako šafránu

evik73
8. únor 2010

Handiku to je už docela dost dlouho od 1.2.,nemůže to fakt být těhu,jak říká Pajka?Že by ta psychika byla až taková zmije a takhle to brzdila?Myslím,že vás je víc,co se modlíte,aby rudá armáda zaútočila 😀 😀

Pajko jojo,někdo si jí přeje a my zase věříme a modlíme se,aby nedorazila...to je život na palici 😀

pecicka
8. únor 2010

holky, tak těm, které si přeji aby dorazila, tak ať už je tady a k tě ostatním ať se ani nepřibližuje 😀

handikpindik
8. únor 2010

Já sem momentálně začala vydávat telepatické signály, aby přišla ke mě a od Pajky a Evika se vzdálila...

Kočenky já bych byla tak stráááášně ráda, kdyby to bylo těhu, ale nějak se mi tomu nechce věřit 😖 Všechny příznaky, které mám nasvědčují tomu, že přijde mrcha a od 1.2. v mém případě není tak dlouho, je to dneska teprve týden zpoždění a bývaly časy, kdy sem to dostávala i za 45 dní, takže sem naprosto klidná. Akorát mi drnkaj nervíky, protože už bych chtěla začít s tou stimulkou 😒

dada074
8. únor 2010

Dobré ranko kočeny,
tak koukám,že modlidbička i positivní energie zabrala a Míša vítězí!!!

Pajka : nechci tě strašit,ale ty prsa budou bolet ještě dlouho,ale to je jen dobře,no ne?

Eviku i Pajka nebojte mrcha nedorazí!!!Věřím tomu na 100%

handikpindik
8. únor 2010

vzdálila - vyhnula sem chtěla napsat 😀 😀 😀

handikpindik
8. únor 2010

Ahoj Dadi!!!!

pajka00
8. únor 2010

Handi-já jsem měla velké křeče v břichu, měla jsem to dostat...a už jsem byla těhu-přesně přiznaky jak na mrchu...a moje ségra měla pozitivní těhu test a Dr.jí vagninálním ultrazvukem řekl,že těhu 100% není a byla....takže být tebou-mažu do lékárny a udělám si test....a hned ti to bude jasné🙂Mooo bych ti to přála...a to že sexu bylo jak šafránu-přece vůbec nevadí 😉
Joo, počítám s tím a přeju si, aby prsa bolely co nejdýl🙂 až přestanou-tak to bude špatné🙂

evik73
8. únor 2010

Tak Handiku 28.2. jsi určitě na UTZ nebyla,leda v lednu 28,to joooo 😀 😀 Takže manžílek má pust,aby byli spermoni jako ďáblíci a neudělali si ostudu jo? 🙂 🙂

Tuli už má asi prcošky v pupíku 😅 😅 jsem zvědavá,co bude psát...

broukb
8. únor 2010

Ahoj koťátka..co to tady čtu?? Mišandooo já věděla, že to zabere!!!! 😀
Chuďátka naše upracovaná..to vám vůbec nezávidím být v práci...já si to doma docela užívám 😀
Pindiku...zítra testni, třeba budeš mile překvapená 😉

handikpindik
8. únor 2010

Pajko, fakt jo??? Tak to je mazec, já vím, že příznaky těhu můžou být stejné jako u MS, ale nepřemýšlela sem nad tím, protože mi mudra o těhu nic neříkala a měla sem za to, že vaginálním utz to poznají i když vlastně nic vidět není. Hlavně to byla doktorka z CARu, takže předpokládám, že těhu vidí tolikrát denně, že se nemůže seknout.
No tak já to teda zkusím, jsou dvě možnosti a když bude test negativní tak budu aspoň vědět, že jí můžu každým dnem opravdu očekávat a IVF je opravdu potřeba.

pecicka
8. únor 2010

já t čkám 14, tak bych mohla příští týden začít, snad to vyjde 😉

dada074
8. únor 2010

Ahojky Handi : já souhlasím s Pajkou,za ten test nic nedáš,a pokud je to psychické tak se třeba spustí.

Suzzi : ty jsi včera psala,že si nenecháte říct co to bude?To bych asi nevydržela!!!Už se klepu na pondělí,třeba už budu moct nakupovat něco růžového. 😀

evik73
8. únor 2010

Dad my se nebojíme,ale strach určitě je,tedy aspoň u mně,Pajka ta už je v poho,// na testu našla,ale já musím čekat 😝 ale když tomu věříš na 100%,tak to určitě bude tak,jak říkáš a já budu klidná 🙂

handikpindik
8. únor 2010

Evik, a jéje, tady je někdo velkej punťa 😀 😀 Jasně Eviku, chtěla jsem původně napsat 28.1.2010, ale nějak se mi ty datumy motaj 😀

Manžílek má půst, ale dobrovolnej, já bych si kliďánko zasexíkovala, ale on nechce, prej, aby jich tam bylo dost... 😝 takže sem chtěla prošťouchnout, ale dostala sem košem 😀 teď když mě bolí břicho a prsa tak mi prej nechce nějak ublížit a bojí se na mě šáhnout, aby mě to nebolelo 😀 ... je to miláček

pecicka
8. únor 2010

ˇhandi, buď ten test vyjde a nebo budem stimulovat spolu 🙂 každá zprávička dobrá 🙂

pecicka
8. únor 2010

paji, já jsem zvědavá, kolik se jich uhnízdilo, těch malinkých u tebe 🙂

handikpindik
8. únor 2010

Holky ste zlatíčka, já teda dneska zakoupím testík a uvidíme co ukáže. Psychiku mám napnutou jak strunu, ale ne že bych čekala těhu, ale z toho co je před námi. Ufff... melou se ve mě všechny možný pocity a hlavně začínám na sobě cítit čím dál větší nervozitu, připadám si jak malej harant 😀

evik73
8. únor 2010

Handiku nejsem puňta,ale čekám jak na smilování na 16 týho a ty jako,že jsi byla 28týho na UTZ...tak to jsem nemohla nechat bez povšimnutí hihihi 😀 😀 noooo manžel je svědomitej chlapík,ale než ti ta mrcha dorazí,aby to tam chudákovi neskyslo 😀 😀

dada074
8. únor 2010

Eviku o Pajce vím,od soboty je to pozitivní těhule,a ty se také dočkáš,ale musí to být strašné,když na test nemůžeš šahnout dřív než 16.2.Já bláze testila už od 9 dne.