• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Míšo tak já už mlčím,protože ty to máš vošéfovaný do posledního puntíku :grinning: :grinning: Ať je to jakýkoliv,hlavně aby na něm bylo to co chceme že? :grinning:

Ahoj Cibko...další tajfun :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jen abych nečekala buhví jak dlouho a peci nemela břicho jak balon :grinning:
musim jít ozvu se kolem 9 zatim
10. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj taky se chvíli natáhnu,mám dneska absenci válecí....tak holky,teď pauzička a večer to zase rozjedeme :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, neříkejte, že jste se šli všechny válet? :fearful:
10. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já mám dneska normálně spavou nemoc :wink: pořád spim...pak žeru...a zasejc spim :grinning: :grinning: Jinak mě napadlo, jak se aspoň trošičku uchlácholit, od zítřa budu měřit BT a nemusim teda testovat :wink: vim, že to neni 100% ale jako šidítko to zatim stačí..ted jsem se měřila a už mám hnedka lepší náladičku, páč je pěkně vysoko :grinning:
10. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda zeptám se zkušenějších...bylo by to poznat jako při normálním těhu ne??
10. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi, mišanda je totiž tvrdohlavej beran a náplní mojí práce je plánování, tak si to z toho odvoď :grinning:

Brouku já nevim s tou teplotou, jestli jí nebude zvyšovat Utroš... :confounded:
10. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brouku ani já ti neporadím s měřením teploty,nikdy jsem to nezkoušela :rolling_eyes:

Míšo tak načteno a odpočnuto? :slight_smile:
10. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak všechny těhulky povinně změřit, at se máme čeho chytat :grinning: :grinning: nééé dělám si srandu. Jinak s tim utroušem taky nevim mohlo by to zvyšovat :sweat_smile:
10. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som bola na prve IVF a podarilo sa na prvy krat dneska som bola na krvy a mam potvrdené že som tehotna nechcela som ani verit
ale som velmi štastná
10. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misiii,ja jśem taaaak zvedava na ten test tvuj,ze se snad nedockam :slight_smile: ale ja fakt porad Hugousovi verim za tebe!!!!!! :slight_smile: A uplne souhlasim s Evikem,ze je tak nejak jedno,kolikabunak je to,ze to maji dany dopredu,jesli to zmaknou nebo ne....A s tim spanim mi ani nemluvte,ja dneska byla vzhuru asi tak pet hodin dohromady a to neni,jako ze bych chtela,ze bych jen lezela,dycky to na me prijde a najednou spim :sweat_smile: asi to je opravdu tim,ze se nam na jednu stranu ulevilo,ze proceduru mame tak nejak za sebou,jinak nevim teda :grinning: a mezi tim tech pet hodin samozrejme jen zeru :grinning: :grinning: holky ja bych sla taky do cukrarny nekam :slight_smile: jo a Pajko dekuju,jak jsi to predtin hezky napsala,uplne me to pohladilo!!! :slight_smile: Askono a strasne moc ti gratuluju k uspechu,to je uzasny,mam uplne husi kuzi radosti!!!!Uzivej si to mamino!!!!! :slight_smile:
10. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak MS stále nikde, zítra jdu na krev, tak pak večer písnu. Jsem překvapená, že jsem to takhle zvládla, asi jsem trošku počítala s neúspěchem hned od začátku, jak mi ta embryoložka řekla, že embrya zaostávají ve vývoji. Manža to tada prožívá hůř, je z toho dost špatnej. No, ale třeba se stane zázrak a zítra budu psát pozitivní zprávičky. Každopádně jsem už dnes volala do nového CARu a zítra až mi řeknou jak to dopadlo si hned domluvíme schůzku a jdem do dalšího pokusu, dělají nějakou studii a měli bychom vše zadarmo, dokonce bez pojišťovny, takže eventuelně další dva pokusy k dobru. Jsem na to zvědavá, jsou tam docela přísná kritéria, tak snad se tam dostanem.
10. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji za odpovědi, snad se to opravdu vše stihne.Přítel má spermiogram až nadstandart :grinning: , tak snad u mě nějaké to vajíčko vylopnou.Pokud budu muset změnit pojišťovnu,tak budu zaregistrovaná až od dubna, ale asi to fakt jde rychle.Jinak tiše závidím askoně, fakt gratuluji :slight_smile: .No určitě budu držet palečky všem.Pa
10. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lumpajdi,ja na tebe budu strasne myslet zitra,fakt moc!!!!!!!!!!V kolik tam jdes?Holka jedna,kdyz neprisla mrcha je to dobry znameni,tak jeste neztracej nadeji!!! :slight_smile: a s tim dalsim CAREM je to dobry moc,ale doufam,ze ho nebudes potrebovat!!!! :wink:
10. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
askona : super, gratuluju!!! je to krása, že to vyjde hned!!!!

holky, přečetla jsem jenom 50stránek..musim to ještě dneska dohnat :grinning:

jinak já teda přes den nespim vůbec, přijde mi to škoda času, kdy můžu dělat něco jinýho :grinning: navíc bych pak večer neusla a ponocovala :pensive: ale jako jediný co mám, tak mě bolí dole ten břuch, ale už ne tolik a mám žaludek na vodě a když se najim, tak je to ok, takže furt žeru :grinning: :grinning: :grinning:

Tuli, kdy budeš testovat ty????
10. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Askon, moooc gratuluji, to je krásné, pěkně pupíčkuj a krásně si to užij. :slight_smile:
10. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lumpi a jaký CAR to dělá ??? :grinning:

jinak je mi to líto, ale život je svině...však víš, že já taky počítám s tím neúspěchem...ale nevzdávej to, já myslím, že letos to tady klapne úplně všem!!!!
10. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jinak teda ještě pro Lumpi, taková malá naděje..já jsem byla jak na OPU tak na ET s jednou holčikou a její ségře vycházel negativní test až do třetího měsíce těhu :wink: :wink: :wink:
10. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu dělat večeři :grinning: pan úžasňák prý mi pomůže krájet papriku :grinning:
10. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem hovadko vid,ze tak chrapu,sama se drobatko stydim mno :zipper_mouth: vsak jenom jez,silu budes mooooc potrebovat!!!! :slight_smile: ja Misi 21. to zkusim mno...
10. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nó ten je hooodnej :grinning: to je hezky,ze ti chce pomoct!!! :slight_smile: co budete mit dobreho? :slight_smile: at mam zase sliny :grinning:
10. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brouk BT můžeš měřit myslím že by to mělo být normálně.při přirozeným tehu se drží teplota nad 37 ale musíš hned ráno a po každé ve stejnou dobu a nesmis před tím jít ani na záchod pak se to trochu mění jak se rozhejbes.tuli tak co agolutin?já už dneska 14 a to jsem říkala že jich víc jak 5 nedám ale dělá se mi vždycky v místě vpichu taková zatvrdla boule a manza říkal že to tam musí nacpat úplně silou a nejde to ani moc vystriknout.no jdu se někam na to poptat.
10. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za gratulacie dufam že bude všetko ok ani som neverila že sa nám môže podarit snažily sme 10 rokov
potom sme išly do centra a vyšlo to všetkym prajem aby boly tehotné
10. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ratat,ahoooj :slight_smile: no ja ten Agolutin proste nevim,boli me prcina,jako by me do ni nekdo nakopal...Boule zatim zadny teda,trochu obcas modrina,ale je to neprijemny...Me zas ten muj rika,ze nechape,kam se ta jehla vejde,je z toho taky spatnej,ze mi musi delat bebina,ale vime,ze je to pro miminka,tak to vydrzim zuby nehty!! :slight_smile: chuderko te lituju,ze musis takhle trpet s tim,je to fakt neprijemny,zlatych milion injekci do pupika :slight_smile: ale neboooj,uz te brzo ceka Utrous :wink:
10. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee a Ratat,tak jsem si uvedomila,jesli ti to potom vpichu masiruje to misto chvilicku,to by melo myslim zabranovat prave tem boulickam...
10. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to taky bolí jak kdybych spadla na prdel.jinak mě samotná injekce už skoro neboli vůbec až pak no vždyť to znás.
10. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No me v tu chvili to obcas zaboli pri v pichu,ale to se da vydrzet,nejhorsi je to fakt ted,to cloveka boli i sednuti na hajzlik :sweat_smile:
10. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó? tak to mě až tak ne.no jenže já mám velkej zadek a ty malinkatej to tě asi musí víc bolet.
10. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám holky že pícháte co?však už vám to snad brzy skončí nééé?

askona taky ti moc gratuluji a přeji at to probíhá vše bez komplikací až do doby,než bude mimísek na světě :slight_smile:
10. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek