Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
17. únor 2010

Pajass...jj, ale v neděli mě vyvedl 😀 tak to bylo fajn 😀

broukb
17. únor 2010

Misi je to Asus eee růžovej já chtěla vaio jenže tohle vybíral manža 😀 ale je krásnej a fachá na wiindows 7 takže je super..možná i hezčí než vaio 😝 Vyso dám je tam jen co zjistim jak to přetáhnu z mobilu 😀 tohle mi vždycky dělá manža ..je zajímavý, že ty testíky jsou ždy 2dny stejný a další den ztmavnou...ale koukala jsem na to i u ostatních 😀

pajass
17. únor 2010

počkej, co ti řeknou doktoři

misanda
autor
17. únor 2010

Pajko : mudra mi právě posledně říkala, že mě chce začít stimulovat skoro okamžitě, proto se ptám co pojišťovna... 😕

ale jak to vyřešit s lékama, aby to v práci nikdo nevěděl??? 😒

pajka00
17. únor 2010

Tak máš krásný dáreček🙂
Jo, já jsem si dělala obden test a je vždycky o fous tmavší...no a kde je máš, ať to můžeme zkontrolovat 😀
Tuli-dopiš se do tabulky🙂

vysocanka
17. únor 2010

Mně bude v rijnu 29:( desne to leti co??? :(

misanda
autor
17. únor 2010

no, letí..já už chtěla mít ve 27 dvě děti 😀

misanda
autor
17. únor 2010

tuli ještě chrápe 😀

pajass
17. únor 2010

to jo, manželovi bude v srpnu 37 a pořád je bezdětný, to mě sere nejvíc, že mladší nebudem

pajass
17. únor 2010

moje mamka měla v mém věku už tři děcka... a pak ještě čtvrtý

pajass
17. únor 2010

my budem rádi aspoň za jedno, že jo, to je v kelu

misanda
autor
17. únor 2010

hm, mě taky...je to na pikačuuuu!!! všechno!!!

misanda
autor
17. únor 2010

já ne, já chci tři 😀

vysocanka
17. únor 2010

jenze kdo to holky mohl vedet ze s tim budou takovy problemy. :( kdyby sme byly vedmy tak sme se mohly zacit snazit ve 20

pajass
17. únor 2010

a jak vy máte "staré" chlapy??

misanda
autor
17. únor 2010

vysocanka ☹ no právě...jako stejně si myslm, že generace po nás už budou na to umělko snad chodit všichni a jejich děti už si budou moc geneticky i vybírat 😀 😀

misanda
autor
17. únor 2010

pajass, tak můj je jenom o rok starší než já, bude mu 28...ale stejně no..nejhorší je, že on má kamarády a ti maj všichni dítko, takže jim lehce závidí...a je pak smutnej ☹

jsem mu už i řikala, že když se nám to nepovede na několikrát, že ho opouštím, že mu nebudu bránit mít miminko s někym jinym 🙄 🙄 🙄

vysocanka
17. únor 2010

Misando tohle mu nerikej toto mi presne rika muj manzel a me to desne vytaci. :( on je z toho sam smutny,ale on te miluje, proto s tebou je a cele to absolvuje a tyhle reci mu ublizují jeste víc. Vím že obcas mas stochutí to vypustit takovehle nazory ale pozor na to. ://////

pajass
17. únor 2010

ty si trúúúba!! co mám říkat já?? když můj chlap byl na srazu, byl jedinej bezdětnej, ale baby spolužačky mu říkali, že mu závidí, ale my víme svoje, že jo, kozy, skoro ve čtyřiceti a ještě nic, je mě z toho tááááák smutno 😠

ratatooy
17. únor 2010

Dobré ranko holky.tak můj jedinej tehu příznak je křeče po ránu v podbřišku ale pořádný.dneska mi to zase dalo zabrat a to jsem se vzbudila o půl sedmý radovala jsem se že nic a pak jsem ještě usnula a přišlo to málem mi slezla kůže jak to bolí.

misanda
autor
17. únor 2010

nj holky, on mi taky už vynadal, tak už to neřikám 😀 😀 a tajně doufám, že jednou to prostě vyjde, no...

pajass
17. únor 2010

dobré ránko, ratatooy

broukb
17. únor 2010

mýmu je 30 takže díky tomu jsme začali tak brzy...jsem fakt ráda. My se začali snažit v mých 23 letech a naivně jsme si mysleli, že si jednou šuknem a bude 😀

vysocanka
17. únor 2010

Ratatooy ja je mam tyhle krece prubezne behem dne hlavne kdyz se zvedam treba z kresla, ze zidle a kolikrat si musim sednout zpet na protoze to je jak tisic jehel.. kdy budes testikovat?

misanda
autor
17. únor 2010

brouku 😀 my začali v březnu 2008 a to jsme si jednou šukli a můj manža chodil po bytě a hekal a řikal "Ty voe, za devět měsíců budu táta!"...no a podívej jak jsme dopadli!!

pajass
17. únor 2010

my začali v srpnu 2008, jednou jsme si šukli a byla jsem v tom, ale v 11tt jsem potratila a od té doby nic, a to tehdy řekl, hergot mamko, já su tak plodnééé! No a ono hovno

ratatooy
17. únor 2010

Vysocanka už nebudu testikovat dnes jsem měla oficiální test a už jsou to dvě dálnice a ta testovací tam byla dřív než ta kontrolní.už jsem byla i na utz.

misanda
autor
17. únor 2010

pajass 😀 to jsou výplody, co tady vždycky vypustíš 😀

jako ale přijít o mimi, co už máš v břuchu...to si nedovedu představit...musí to být hrozný 🙄

vysocanka
17. únor 2010

Rat a kde je fotka?????

pajass
17. únor 2010

to jo, ale čas je lék
ale druhý mimi furt ne a ne, potvora malá