Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

wrtulka
19. únor 2010

Suzi kukni do IP 😉

ratatooy
19. únor 2010

suzi no jo vždyť já jsem úplně hloupá teď mě to trklo mám doma letáky od různých výrobců z minulého ročníku veletrhu v brně a mám tu babyactive jet picaso to bude předchůdce.ale jsou moc krásný ty kolečka jsou na ty látce moc zajímavé.

suzanna
19. únor 2010

ratat me se na tom kocarku libi,ze je takovy neutralni muze byt jak pro holku tak na kluka a hlavne si myslim,ze se nebude moc spinit.Proste se mi zalibil a chci ho,teda jestli do kvetna neuvidim zase neco jineho... 😅

ratatooy
19. únor 2010

suzan no právě můj už je to asi desátej kočárek co se mi líbí.klidně bych brala každej měsíc jinej.ale asi se ještě pojedu podívat na veletrh za měsíc podívat se co je za novinky.ale polští výrobci vedou.mají nejhezčí a nejlevnější kočárky a vždycky je to cena už za trojkombinaci včera jsem koukala v obchodě taky tam byl jeden moc hezkej od poláků a cena 9.500kč.což je super.

ifet
19. únor 2010

Čau holky, tak je to asi v prdeli...11. den po ET a test je negativní...už tomu nevěřím...

tulanek
19. únor 2010

Rano hned Ifet????A jakej test mas????

ifet
19. únor 2010

Jo, zkoušela jsem to ráno...a měla jsem nějakej Rapid Clear Direct test...

tulanek
19. únor 2010

Hele Ifet,kup si opravdu mamatest,me se vcera v ranni moci,diky blbymu testu neukazala druha / ubec a vecer jsem si udelala mamatest a byla hezky videt!!!A udelej si ho az v nedeli rano treba,jo???Jeste neni nic ztraceno,opravdu ver mi!!! 🙂

ifet
19. únor 2010

Že to seš ty Tuli, tak věřím...zkusím ten Mamatest...v neděli...a uvidíme...a co jsi to měla za test???Já vím, že tě to muselo vyděsit...testy pitomý...

tulanek
19. únor 2010

Byl to nejakej Best 2 tsal skoro jak ten mamatest,kolem tri petek a psali tam parchanti,jak je hrozne spolehlivej a ani prd,ubec nic tam nebylo,kdyz jsme na to pul hodiny koukali,tak jsme si namysleli ducha,uz jsem byla nerv,no a mamatest vecer mi schodil sutr ze srdicka,zkus to opravdu vydrzet do nedele,hrozne moc bych ti prala,aby tam ty dve byly!!!! 🙂

ifet
19. únor 2010

No hele moc už tomu nevěřím, ale to že mě furt píchá na jedný straně v podbřišku, tak si říkám, že se tam snad něco dobrýho děje 😀 uvidíme...díky za podporu

tulanek
19. únor 2010

Ja vim,ze to musi byt tezky,ale ver dal 🙂 a pichani v podbrisku jsem cetla,ze muze byt jeden z priznaku,tak tfuj tfuj tfuj,at je to ono 😉

ifet
19. únor 2010

díííííky Tuli...

tulanek
19. únor 2010

nemas za co ubec,ja rada 🙂

suzanna
19. únor 2010

ifet 11 den po ET se ti jeste carka objevit nemusi.Jestli te muzu uklidnit tak si myslim,ze dokud nemas MS nadeje urcite je,protoze kdyz nam to po 1 IVF nevyslo ms uz se prihlasila 9 den a tak je to pry skoro vzdycky ,kdyz se nezadari a pichani v podbrisku je v tehu normalni hlavne ,ze to nejsou krece 😉

ifet
19. únor 2010

Díky Suzi...kéž by to bylo tak...a myslíš, že bych to dostala i přes Utrogestan???

suzanna
19. únor 2010

ifet tak tim si bud jista,protoze ja ho mela i po nekolika IUI ten Utros a vzdycky mi pri nem klidne MS prisla...
11 den je fakt brzy nevim kolik ti zvadeli embryi,ale doporucuje se testovat po 14-16 dnech po ET tak jeste vydrz nic neni ztraceno.Ja ti moc drzim palceky at najdes // 😵

ifet
19. únor 2010

Tak to jsem netušila, já jsem myslela, že to drží ten Utroš...no mě dávali dvě bez PK...díky moc Suzi...

tulanek
19. únor 2010

Ifet,ja bych normalne taky tak brzo netestovala,kdyz bych to nevedela z krve,chtela jsem az v nedeli,oni doktori vedi,proc to rikaji,pamatujes? 🙂

ifet
19. únor 2010

jo jo...pamatuju...tak ještě uvidíme...
Suzi a ještě něco, to jsi to dostala vždycky ještě dřív před očekávanou menses nebo v době, když si to měla dostat...já bych to měla mít normálně až v úterý...

suzanna
19. únor 2010

ifet ja to dostala vzdycky kolem 9-10 dne takze o hodne driv nez normalne mam 28 denni cykly a dostala jsme to vzdycky treba uz kolem 22 dne....proste jsme mela ms kazdy 3 tydny 😀 des.Neboj ,vyckej 😵

tulanek
19. únor 2010

Suzii,jeste,ze te mame!!! 🙂

ifet
19. únor 2010

No to jo...Suzi ty jsi mě fakt pomohla...dík...jo souhlasím s Tuli, ještě že tě máme!!! 😀

suzanna
19. únor 2010

Holky jeste,ze se mame a muzeme si tady pomahat a vykecavat se 😀

ifet
19. únor 2010

To jo...to byl nápad, udělat tyhle stránky...člověku je hned líp, když si zdělí zkušenosti a ví, že v tom není sám... 🙂

tulanek
19. únor 2010

No ja si ubec neumim predstavit,ze bych n atohle vsechno byla sama se svoji hlavou 😵 😵 a velkym Tulanem samozrejme,ale ten chudacek vi o tom vsem,jeste min jak ja mno 😵

ifet
19. únor 2010

😀 Tuli, podle čeho si vlastě říkáš Tulánek???

tulanek
19. únor 2010

My si tak rikame rikame s Tulankem velkym,od malicka mi tak rikavala mamka,kdyz se neco nezdarilo a ona me chtela utesit a ja tak zacala rikat zlatouchovi mymu,pak on me a ted budeme mit,jak rika Misanda vzdycky-maly Tulancata nebo Tulance 😀 a nebo Tulanky taky 🙂

ifet
19. únor 2010

😀 😀 😀 aha...to je jako od tulení 😀 jasan, taky se tulíme 😀

ratatooy
19. únor 2010

Ifet já se pridávám k tulikovi fakt ještě vydrž aspoň do 13 dne a kup mamatest já měla taky ten best 2 jak tuli a pak jsem tady plasila že se mi druhá čárka ztrácí ale ještě dobrej byl gravitest v takový merunkovy krabičce to se ukázalo dřív než ta kontrolní čárka.ono to asi s těma testama nebude žádná sláva ta jejich spolehlivost🙂