• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
cibi, už jsi nejkrásnější? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci hlavne zadnou paniku ,kdyz budes zitra testit...ja testovala totiz taky 8 den po ET (den Et se nepocita) a nic tam nebylo a to se mi zahnizdili dve embryjka....a 9 den uz se mi objevila slaba...priprav se na to,ze budes ted muset testit skoro kazdy den nebo ob den...jsou to nervy,ale ty to zvladnes :wink: a uvidis,ze tam ty // budou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja tomu verim.
tuli ty mas v profilu porad snazilka ..dej uz si tam,ze jsi tehu :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, máš pravdu, už tady nebyly celou dobu :unamused:
5. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pecicko ahooj :slight_smile:
No jooo,Evik mozna jeste vegeti,ne??? :slight_smile: jen ji dejte oddych od kone aspon na dovce :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi ty jsi nprostě sluníčko,děkuji :slight_smile: taky věřím
5. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci i tak by se dalo říct ale asi bych musela na plastiku aby se to vylepsilo :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli-to víš , že jo jen at odpočívá :slight_smile: :slight_smile:
cibi-o tom to není a to snad víme,ne? Jsme všechny holky šikovný, kdo by to zvládl tak jako my? :slight_smile: k tomu nepotřebujeme být žádný modelky
5. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já věřím, že ti dopadne, jen ted mám pořád takový pocit, jako když má přijít mrcha :unamused:
5. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci to mas pravdu ten kdo to nezazije na vlastní kůzi tak neví o čem je reč zrovna sem to vypravela kolegyni v praci a ta mi rika ze o tom mluvim jak kdybych sazela ředkvičky :grinning: :grinning: tak jí povídam to víš mam to nastudovaný :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo,jak pise Suzz,nesmis zacit panikarit a zbytecne se stresovat,ja osobne nebyt te krve jsem byla odhodlana testovat az 13den mno :slight_smile: alle tak nemohla bych s tou tehu pockat prece jen do stredy coz :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli a kolikátej týden jsi?
5. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuly to nechce zakřiknout...jakoby mohla tím,že si dá týdny místo snažilka,že?:slight_smile:))tuly...tak aspoň prosím tě ty týdny-nečekej na Dr.a šup-ať je nás tu víc a ty netěhulky vidí, že to funguje!!:slight_smile:
Peci-já jsem měla taky pocity na mrchu..né moc...ale občas mi tak přišla lehounká bolest břicha, jako bych to měla dostat....takže jsem to furt kontrolovala:slight_smile:
tuli určo můžes už tady dlouho nebyla ani tabulka vložena
autor
nazdar, prej je po mě scháňka, jo? všechno vim!!!! :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo Paji, taky to tak mám, mírně cítím to břicho
misi-já tě vidím, že píšeš jinde :sunglasses:
5. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peci, tak kdy jdeš do toho testu? :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci me taky bolelo porad bricho jako na ms dokonce jeste i nekdy ted :slight_smile: a hlavne me v noci berou pekne krece do nohou ,ze musim vstat a rozchodit to,vubec nechapu z ceho to mam :unamused:
Ahoj misi :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi zítra.....
5. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidim to takle.....25.10.2010 Tulanek: tak holky už jsem se zapsala do tabulky i do těhulek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Néééé Tulánku já si jen dělám srandičky, ŕadši se zapiš až po středě ať máš čisté svědomí :wink: já tě chápu...doufám, že jsem tě neurazila, ale pobavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peci, no tak tfuj tfuj tfuj...

já příště budu dělat mamatest a až tak ten 12tý den...dřív ne.
5. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi ahoj jak je?? už chodíš do práce?? aspoň t utíká ne??? :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a neprepisu holky :grinning:
Broucku rozesmala jsi me,fakt jo :grinning: dekuju za pochopeni a ja se prepisu vazne az ve stredu kdyztak,to budu vedet na tuty co a jak popripade,jaky jsem tyden a hezky slibuju,ze se prepisu,ono kdyz to vydrzelo do ted,vydrzi uz to do stredy a myslete si klidne,ze jsem pako :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brouku, chodim do práce už přes týden :grinning: a je to bájo...jsem už snad i rozhodnutá chodit jako těhotná, jestli mi teda nebude blééé nebo tak...

jinak tuli, já bych se taky přepsala až po kontrole..jistota je jistota :wink:
5. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty naše páčko malinkatý, plosim tě a uděláš už pak to new téma...my na tebe čekáme :grinning:
5. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulanku nejsi pako
miso ahojda
5. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi tak to je super, aspoň ti to uteče..a nepřemýšleli jste o nějaké dovče, to by se pak čekalo ještě líp :wink:
5. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj cibi !!! :slight_smile: nádhernej úspěch, gratuluju!!!! a jak to vypadá s tim tvym bříšandem???
5. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji za pochopeni :grinning: :grinning:
Nebojte se nic devcata,ve stredu kdyz to dobre dopadne,vsecko bude i new tema :grinning:
5. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj, nekažte češtinu se slovej new :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sem teda zvedavá kdo tu bude psat kdyz skočíte jinam, ale je to tak správný, prostě tendle název uz není pro vás/nas co uz mají ivf za sebou a uz pekně tehulkují nebo čekají na //
5. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek