• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
autor
já tady buduuuu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso je to mnohem lepší asi to rozbouřili ty injekce ted jak nepícham tak to zmizelo :wink:
5. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso s tebou se počítá :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja normalne tyhle slova nepouzivam mno,ale chtela jsem byt hezky po cesku in,no :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi ale taky v tomhle téma nebudes porád :wink: :wink: sejdeme se jinde
5. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mišanda je totiž knihomol a děsně miluje češtinu a nesnáší takovýhle ty english názvy :grinning: a taky nenávidim, když někdo místo v používá w, to bych vraždila!!!

Cibi, tak to je mega super!!! Tak teď už jenom čekat, což? :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso - dneska volali z caru z 16 se jich oplodnilo 10 a zítra budou volat kdy probehne et a pak tech dlouhých 14 dní :frowning2:
5. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda pro Misi nové,novější, nejnovější téma :grinning: :grinning: :grinning: jo a holky já právě myslim, že až vypadnem tak se to tu rozjede...nedivim se já bych sem taky nelezla kdyby tu kvákalo 5 těhulek :grinning: Ale Misi nás se jen tak nezbavíš..budem tu furt jen (chtěla jsem napsat inkognito :grinning: ), ale tedy česky skryté...tzv budem v pozadí :grinning:
5. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brouku, však já k vám taky budu nakukovat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cibi, neboj, čekání uteče :wink: neni to zas tak hrozný :wink:
5. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já to nechci zakřiknout, ale dnes mi ještě nebylo špatně....teda jedu na lodi-to jo....ale dá se to v pohodičce.
No já jsem hrozně zvědavá jak to bude pokračovat, kdo další...tak napřed je peci, pak cibka, miša a evik....tady už pak nikdo nezbude :grinning: všechny v nové témě.
5. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já myslim, že se přidá plno nových holčin - bohužel :frowning2:
5. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso mas pravdu dyt na začatku unora sem rikala kdy začnu stimulovat a nakonec stimulka i opu jsou za mnou
pajka - to by bal parada kdyby to vyslo mooooc tomu verim zatim vse vypada dobre :grinning:
5. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajka ja kdyz mi nebylo nejaky den spatne uz sem z toho byla hotova,rikala jsme si radeji at je mi poradne blbe at vim,ze jsem tehu :sweat_smile: nejaky den je proste lepe :wink:
misi no novy se pridaji,ale ty uz budes s nama kecat v novem tema :wink:
5. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny jdu se natahnout nejak semi zavirají očíčka jeste se tu dneska stavim tak zatim páček
5. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty voe, taky bych se chtěla natáhnout :grinning: :grinning: potvory jedny!!! :grinning:
5. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a já si jdu dát kávičku s kámoškou :slight_smile: a pak zase mrknu :wink:
5. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brouček mě taky rozesmál ale 25.10.by tuli napsala tak to vyšlo narodili se nám dvě tulančata.
5. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ratatoy-taky jsem první měoa rodit 13.října a byla 29.....ale to jen tak, že máš napsáno, že rodíš 13
5. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pecicka no zatím to tak vychází ale ono se to posune jak bude chtít.nejradši bych byla kdyby už to bylo hotový.
5. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny jsme zpatky a tady nikdo není :frowning2:
5. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Misi, ja jsem tady stale, tedy stale vas ctu:slight_smile: a stale cekam na 2. ivf, takze v pohode, sama v tom rozhodne nejsi :wink:
5. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibi-já jsem tady :sunglasses:
5. bře 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hplky, tady jak koukám je to opoledne uplně mrtvý :unamused:
5. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky
5. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci zítra rano podej ifno budu tu hned jak se vzbudim :grinning:
5. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj koceny moc sem nechodim,ale ctu si vas.zacinam 17.3 se stimulkou budu brat Gonal 7dni a pak se uvidi.vsem preji hodne stesticka :slight_smile:
5. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

... ja taky nakukuju a ctu si vas pravidelne! jen zatim nemam porad nic k tematu :slight_smile: :wink:

dneska jsem manzelovi zacla pichat do bricha menopur... no takze pokracujeme v pichani do zadku 3 x tydne pregnyl a ted se pridal na dva mesice 3 x tydne menopur... to by se mel spermiogram jeste vic zlepsit... ale uz ted je o mnoho mega lepsi :grinning:

... jeste tomu davame chvilku casu... tomu "prirodnimu" snazeni :grinning: pred IVF... takze se uvidi!

... jo vysledky stitky se mi taky super zlepsili :grinning:

... jooooo a pan doktor mi vzal krev, kdyz jsem mela zrovna tu mrchu a delal mi hormonalni profil "jen tak" zkusmo a zjistil, ze je VSE OK... nevite nekdo, co znamena VSE OK??? co se pri tom hormonalnim profilu dela? rekl mi to totiz pres telefon a tak toho bylo na me moc, ze ani nevim... :frowning2:

... joooooo a ja tady taky budu!!!
5. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibko tobe MOC gratuluju k urodicce :grinning:
5. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pecicko tobe MOC drzim zitra palecky na testiku!!! a neni jeste brzo? :wink:
5. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nana tobe taky hodne stestní a na konci at hlásis //
pampelisko dekuju tak vidís treba se vam zadari nakonec prirozene to by byla parada vid :grinning:
5. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek