• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
ahoj holky, tak jenom hlasím, že na testíku zatím nic a raději už ani testovat nebudu, protože z toho nemám vubec dobrý pocit :unamused: věřím, že je to brzy, dnes 9den od ET, ale já měla \ET hodně brzy, vlastně jsem byla v uterý na odběr a hned ve čtvrtek na ET, tak se uklidnuji tím, že je to brzy na test,co si myslíte vy?
6. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezke rano
peci vzdyt jsem ti rikala,ze se ti tam treba / neobjevi,neboj ja pri prvnim pokusu nedosla ani do 9 dne od 7 uz se mi rozjela ms...ja to vidim porad na dobre ceste :wink: urcite je jeste brzy.testik bych zkusila az v pondeli :slight_smile:
6. bře 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi díky, nevíš, jestli taky zaleží na to, který den je ET? Myslím na test.....ale je mi z btoho smutno i když prostě vnitřně cítím, že to tam je
6. bře 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci jasne,ze na tom zalezi je to stari embrya, tudiz ja testovala 8 den + 3 dny stare embryo= 11 dni a na testiku jsem take nemela nic a dalsi den 12 uz tam byla slaba.Neboj, jeste je fakt brzo,ale jasne,ze chapu,ze jsi zklamana, clovek tam tu carku proste ceka a hotovo!A neboj ona bude ,jen vydrzet :wink:
6. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci a take zalezi jestli jsou zavedeny dve embryjka nebo jedno a ja mela dve,takze carka se mi ten 12 den objevila u tebe to muze byt treba 14 den...rekli ti kolikaty den mas zkusit testnout?
6. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je ještě nopravdu brzy, ono to láká a potom je člověk zklamaný, když tam nic nenajde....budu věřit, že u dalšího to bude lepší...a jak se daří tobě suzzi, ty už zachvilku čekáš pohyby,ne?
6. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě řekli, že mám testovat až 12.3. a to je příští pátek
6. bře 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidis, jeste je fakt brzo.No nekdo prave na to nema nerviky testovat takhle brzo ,protoze pak je to zklamani,tak zkus vydrzet treba do utery.Ja uz pohyby citim ,vcera v aute me tak koplo az sem se lekla :sweat_smile:
6. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je krásné, moc ti to přeju, až vjá ti nbudu hlásit pohyby, tak to ty se už budeš chystat na porod :sweat_smile:
6. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas pravdu leti ten cas hrozne ,uz budu skoro v polovine,ale v noci me trapi krece v lytkach ,ze me to budi ze spani budu se muste poradit s dr co s tim,je to dost neprijemny..
6. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím, a bereš mahnesko nebo něco?
6. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj beru vitaminky a magnesium obsahujou dost,ale vcera vecer jsem si udelala tu masaz nohou v masazni vane a bylo to v noci o neco lepsi.tak ja se loucim jedem s fenkou na veterinu na preventivni ockovani a ty se drz ja verim,ze jsi tehu :dizzy_face: pa.
6. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré sobotní ranko holky
peci kdyz mas testovat az v patek tak je fakt brzo a kdyz to citits ze to tam je tak to tam bude :grinning:
6. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci me ted volali z prahy tak ti pisnu co mi rekli
6. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibi, tak jsem celá napnutá :astonished:
6. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi, užij si krásný víkend a děkuji :slight_smile: pa
6. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
na et mam prijet dnes v půl 2 ptala jsem se kolik jich je tak prý 6 ale použít se dají jen 2 takže je zavedou dneska není to moc brzy? docela jsem zklamana taková uroda a ted jsou jen 2 nebudou ani mrazačci :frowning2: vubec nevim jak reagovat opu bylo ve čtvrtek do uterý by asi nevydrželi tak mam obavy aby se chytli
6. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vetsina holek co se jim to povedlo mela PK asi vid jako je broukb nebo tulanek
6. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibi, nebud smutná, mě dělali odběr v uterý a ve čtvrtek jsem šla na ET, tak snad ví, co dělají
u každého je to jinak, podívej, mě taky ráno test neukazal nic, tak jsem z toho takova rozhozená
6. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nakukuju ...

cibko ty jsi po OPU třetí den? a chtějí ti je dát? je to tvoje první IVF? neřekli ti kolik mají buněk? být tebou tak je tam ještě nechám
6. bře 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci tak to jsme na tom časove stejne ja byla na opu ve čtvrtek a dnes et tak mas snad pravdu a vědí co delají
6. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek- opu bylo ve čtvrtek, volali ze mam prijet dnes byli jsme dohodnuti s embryologem ze kdyz budou volat v sobotu a budou 4 tak je necháme do uterý i kdyby z toho treba nic nebylo a kdyz budou 3 tak je zavedou v sobotu, je to moje 1 ivf a doufala sem ze poslední :frowning2: a nevím kolika buneční jsou
6. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibko nemůžeš se srovnávat s peci protože měla minimální stimulaci a jedno vajíčko... ty jsi měla hodně a pokud nevydrželi do 48h tak jak mají být tak jsou špatné ... zkus si to rozmyslet, aby jsi zbytečně nepřišla o hrazený cyklus ivf... radím dle své zkušenosti kdy jsem si 4 den kultivace nechala dát 8 a 9 b embryo, které v tento den kultivace mělo být morule... tj. podle studií které jsem načetla nemělo šanci na přežití
6. bře 2010 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacku jaká myslis ze je sance ze se chytí
6. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a řekli ti, kolik mají buněk? já měla sice jen jedno, ale v ten den říkal doktor, že mají mít 4bunky a to moje mělo 6 a prospívalo krásně, tak věřím, že pěkně roste a jen to ještě testík neukázal
ale moc ti budu držet palečky a máš dvě, to je víc než jedno
6. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes by měli mít 4b po 48h což předpokládám, že ty dvě mají... které ti chtějí dát ... ale já osobně bych je nechala na PK s tím rizikem, že ET nebude... ale pochopitelně kdybych šla na první ivf a někdo mi toto radil tak neposlechnu takže chápu, že si pro ně pojedeš :wink:
6. bře 2010 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacku a cím to je ze nevydrzeli že jsou spatné, musim doufat ze se aspon 1 chytí pjosímm
6. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibko to ti nikdo neřekně po 48 h poznají jen to že se oplodnili a začali se rýhovat... PK se dělá proto aby bylo vidět které se rýhují dál a tak jak mají a nebo které se zastaví ve vývoji.... chtějí ti je dát, protože už není z čeho vybírat.. pochopitelně... ale je na tobě jestli chceš jít do toho že přijdeš o jeden cyklus a nebo je nechat ještě pár dní kultivovat at ukážou jestli jsou OK
6. bře 2010 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyby vypadali tak spatne tak by mi je snad jakoby ani nenabízheli ne byli jsme tak dohodnutý už po opu ze kdyz budou 2 ze et bude v sobotu
6. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pecicko pokud tvoje mělo 6 tak bylo velice dobré to měly moje až 3 den kultivace :wink:
6. bře 2010 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek