• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
chrobáčku-je to proto, že my jsme uplně zdraví a už děti mám a to embryjko krásně prospívalo a když je jenom jedno, tak asi není na co čekat,že? akorát ten testík dneska, ten mě rozladil
6. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci- nevím kolika buněčný zeptam se až tam přijedu jen me stve ze nejsou ani mrazáčci :frowning2:
6. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibko je to stimulací nemuseli ty vajíčka úplně dozrát ... nejsou asi tak kvalitní což neříkám, že z těch dvou co tam jsou nebude miminko to vůbec ne, ale opravdu je na zvážení jestli si pro ně jet nebo ne...

já jdu na třetí ivf a nechám je na misce 5-6 dní pokud nebudou odpovídat vývoji tak si je zavést nenechám

do kterého centra chodíš?
6. bře 2010 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibi, nesmut, třeba nebudou ani potřeba, protože ty dvě se uhnízdí a bude to :wink:
6. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pecicko určitě ... jsi teprve 11DPO kolik lidí najde // tak brzo ?? moc ne neboj ještě se může objevit
6. bře 2010 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
do gennetu do prahy
6. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dneska je to 9den od ET a to den vložení nepočítám
6. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci ... s tvojí 2denní kultivací počítej že jsi 11DPO :wink: to je lepší :slight_smile: protože 9 den po ET tam mají čárky skoro všichni ale po 5PK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže máš ještě čásek
6. bře 2010 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibka ... jak dlouho jsi stimulovala a jaké jsi měla dávky?
6. bře 2010 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobáčku, děkuji ti, je to uklidnující, máš pravdu, že většinou mají dlouhou kultivaci a nebo 2embryjka
no já se ted cítím uplně jinak než poprvé a nějak jsem vnitřně klidná, tak uvidíme :slight_smile: a jak to probíhalo u tebe?
já jezdím do Reprofitu do Brna a koukám, že ty jsi z Brna?
6. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci mám všechno v albu .. ale chodila jsem na obilnák kde jsem měla dvakrát krátký protokol vždy jen 4 vajíčka a po těch 48h schopné jen dvě... a i přesto mi nenabízeli, že mi je dají ... myslím, že opravdu PK je lepší ... ale i tak jsem při prvním udělala chybu, že jsem si nedala delší kultivaci a dali mi zpět 8b 4 den což je strašně málo, na další ivf jsme měli morule 4 den tak jsme doufali, ale nic..... takže jsem si řekla že tudy cesta nevede a šla do heliosu, kde dělají kultivaci 5-6 dní a pokud nebudu mít dobrá embrya tak si je nenechám zavést... no a pokud nám to nevyjde tak chci do reprofitu, protože tam dělají minimálku tak jak máš ty... proč ti ji nabídli místo ivf ??? a kolik vás to stálo ?
6. bře 2010 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevím, říkal, že je to pro nás nejlepší, poprvé jsem měla 4vajíčka, ale oplodnilo se jen jendo a v den ET mělo 3den 8buněk, a jak to bylo ted už víš, jinak jsme doplaceli minule i ted 11tis, ale je to tam opravdu dobré, jsem spokojena. My jsme z Olomouce. Myslíš, že mám ještě naději?
6. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
stimulovala jsem 11dní , z toho 5 dní 225 jednotek a pak 150
6. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže ti to nedávají jako ivf ale jako minimálku... a je to cenově dost jinde fakt supr možná budu litovat, že jsem nešla do reprofitu rovnou :slight_smile:) naději? no pochopitelně až budeš 14DPO a na testu nic tak pak bych byla smutná
6. bře 2010 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibko tak to je v pohodě... držím palce jestli si pro pojedeš at to klapne a bojovníčci jsou šikulky :slight_smile:
6. bře 2010 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacku - ted nevim jak to myslis ze je to v poho :confused:
6. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibi,držím palečky, hodně štěstí
6. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci dekuju pojedu kolem poledne
6. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cibko neboj určitě to jsou ty správný mě taky dr říkal, že když nebudou 4 tak dáme ET 3 den, a všichni říkají že v děloze je to pro ně nejlepší, tak se neboj a věř že to jsou ti správní bojovníčci ...moooooc držim palce. Užij si to a hlaď bříško :wink:
6. bře 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
broukb AHOJ,
NA tebe sem čekala
6. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj broučku
Peci určitě swe čmárka ukáže později ...je to opravdu moc brzy :wink: zkus tak za 3-4 dny pak už by to mělo být vidět...věřím tomu, že to ta ženská vycítí, takže tě jen trošku napíná no :grinning:
broukb ja byla na opu ve čt a dnes et není to brzy asi kdyby byla minimalní sance tak by je nedali vubec ne
6. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si to říkám, já prostě citim, že tam je a jestli ne, tak potom už tomu vážně nerozumím, je to uplně jiný než poprvé.....broučku a ty jsi měla pozitivní test který den?
6. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cibko podle mě by ti je nedali,kdyby to nevypadalo. A navíc mě opravdu říkal, že když jsou jen 2 tak je zbytečné je chovat v roztoku, když můžou už být u maminky. Takže se neboj, dělají to takle brzy jen kuli tomu, že neni z čeho vybírat (a kuli tomu se kultivace dělá) takže v klidu, mysli pozitivně nic není ztraceno!!! :dizzy_face:
6. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
broucku tys mela PK
6. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci já 8 den, ale měla jsem 5 dní kultivaci a byla fakt slabounká, takže jsem byla 13 den po oplodnění a ty si teprve 11 den...jo a já měla 2. Takže vážně si myslím, že je to jen brzy... :wink:
6. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibi, taky jsem šla takhle brzo, protože říkal doktor to samé, co tady píše brouček, když nejsou aspon 4 tak se prodloužená kultivace nevyplatí, dělá se jen v případě, že je z čeho vybírat, ja šla taky takhle brzo jako ty a věřím, že se chytil, tak hlavu vzhuru, jsme přece bojovnice,ne?
6. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
broučku, asi ano :slight_smile:
6. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci a broucku dekuju on mi to prave taky rikale embryolog ze kdyz budou dva tak je zavedou v sobotu vim ze s PK je větší sance ale i tady je aspon nejaká je to prece jen 1 pokus a musim toho využít
6. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek