Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
6. bře 2010

cibi, jdi di toho, vždycky je tam šance a když jsou dvě, tak neváhej 🙂

cibka
6. bře 2010

broucku dekuju si zlatíčko budu jim verit ze budou bojovat ani nevim co budeme všechno platit kdyz nejsou mrazacci ani pk a asi nedelali ani icsi manza mel sperma dobrý

broukb
6. bře 2010

Cibi tady je šance neboj a jdi do toho !!!! Já věřím, že to dobře dopadne a bude se jim u tebe líbit.... 😀 tfuj tfuj tfuj a KÚŇ S TEBOU 😵

cibka
6. bře 2010

peci dekuju půjdu do nich ješte mam 2 pokusy 😉 jednou to prece vyjít musí drív nebo později 😀

cibka
6. bře 2010

broucku pujdu jen tak se nevzdam az dorazim podám vam info jaký to bylo vezmu si ten foták tak snad mi je sestrička vyfotí jedu ve 12

pecicka
6. bře 2010

cibi-zlom vaz 🙂 myslím na tebe 🙂

cibka
6. bře 2010

peci moooc dekuju jste fak zlatý budu se modlit at se tam mimiskum líbí a
pekne se zavrtají, a kolikátý den bych mohla testovat ja asi az tak ten 14 co

chrobacek
6. bře 2010

Cibko ... tak se drž a pěkne je opatruj... a doplácet by jste v podstatě neměli nic... kromě doplatků na léky... měli by jste mít všechno v rámci pojištovny, protože se platí navíc PK, ICSI... což jste neměli .... držím palec 😉

cibka
6. bře 2010

díky uvidíme necháme to soudu

pecicka
6. bře 2010

cibi, no já testovala dneska a nic se neukázalo, doktor říkal testovat až 12.3 a to je 14dní od ET

cibka
6. bře 2010

peci to je docela dlouhá doba a oni ti reknou kdy más testovat? tak to abych nakoupila nejaký testíky co na mrchu nemá cenu čekat občas to mívam nepravidelne jako zrovna ted kdyz sem potrebovala aby prisla a ja mohla začít stimulovat ☹

cibka
6. bře 2010

jo peci a den et se nepočítá? az ten následující

pecicka
6. bře 2010

jo, i do zprávy napsal přesně datum, kdy mám testovat

pecicka
6. bře 2010

tak to nevím 😒

cibka
6. bře 2010

peci a jak to probíhá dál po uplynutí tech 14 dní

pecicka
6. bře 2010

ale je asi rozdíl, když ti je tam davaj 2den a 5den, to si myslím, že se odrazí i na testu, že holky co maj prodlouženou kultivaci tak jim to ukáže dřív a asi záleží na tom, jestli tam máš jedni nebo dvě

cibka
6. bře 2010

peci me by bylo jedno kdy by se ukázali na testu hlavne aby se ukazali a vse bylo ok

pecicka
6. bře 2010

suzzi třeba psala, že testovala 8den a embryjko měla 3denní a taky ji to nic neukázalo a měla je dvě, takže ono to bude individuální u každého
ale neříkám, že mě to trošku nerozhodilo ☹

cibka
6. bře 2010

peci taky je u vás taková halda snehu u nas jo to je hruza ☹

pecicka
6. bře 2010

cibi, to jo, ale když testuješ a ukáže se ti jen jedna, tak jsi stejně smutná i když já to opravdu cítím jinak

pecicka
6. bře 2010

ne, tady není ani památka, že tady někdy nějaký byl, je krásně, svítí sluníčko,ale je hrozný mráz, -10

cibka
6. bře 2010

peci pokud to cítís tak je to na dobré cesta ty uz si tehule byla tak to poznás já jeste bohuzel ne
suzi mela teda o den starsí ale je tehule takze nadeje umírá poslední

cibka
6. bře 2010

tak u nás napadlo takovejch 10 centáků pres noc ☹

cibka
6. bře 2010

a pořád chumelí

pecicka
6. bře 2010

jo cibi, já věřím a budu věřit do konce, musí to vyjít i mě i tobě, at ty naše holky tady doženem 🙂

pecicka
6. bře 2010

cibi vzdyt já ani nevím, odkud jsi? 😉

cibka
6. bře 2010

z kladna je toa asi 25 km od prahy

pecicka
6. bře 2010

ty jo, to je dálka a dělají ti to v Praze?

cibka
6. bře 2010

jo jo v praze neni to zas tak daleko za 45 minut ses tak kdyz jedes autem

cibka
6. bře 2010

snada tam dnes nebude takový nával kdyz je sobota