Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
6. bře 2010

ahoj holky,

peci, já si myslím, že je to na test ještě brzo, zvlášt když ti tam dávali takový mláďátko..ještě vydrž...vidíš...proto já jsem psala až o tom 12tém dnu...pro příště...já taky testovala už osmej...a měla jsem slabě pozitivní...ani jsem to sem nepsala...protože to byl takovej stínek...ale to víš, člověka to nahlodá. příště si radši počkat a udělat jenom kvalitní mamatest a je to 😉

misanda
autor
6. bře 2010

cibi, gratuluju k miminkům a teď nastane ten nejhorší čekací čas 😀 ale neboj, uteče to!!!

broukb
7. bře 2010

Holky kde jste??? 😕

cibka
7. bře 2010

ahoj holky přeju vám krásnou nedeli
broucku tys me zase uklidnila ze i ze 4 b muže být mimisek
jinak me furt pobolívá přicho tak si rikam ze je to asi jeste po opu

cibka
7. bře 2010

miso to je to je asi nejhorsí rozhodla jsem se dřív jak den nebudu testovat tak snad to vydržim
lumpajdi děkuju

suzanna
7. bře 2010

preji krasnou nedeli 🙂
cibka 4 bunecny jsou super,tak to ma spravne byt, urcite se aspon jedno chytne ,uvidis 😉

petluska
7. bře 2010

Ahoj holky.Muzu se tady tehulek zeptat prosim jak vysokou meli sliznici pri odberu? Mam strach,ze ji mam nizkou...Moc dekuju za odpoved a preju krasnou nedeli 🙂

suzanna
7. bře 2010

petluska sliznice ma byt pro zahnizdeni 8-10mm.

tulanek
7. bře 2010

Ahoj holky 🙂
taky preju krasnou nedeli!! 🙂
Cibi neboj,ctyrbunecny muze mit uplne stejny sance,jako dvanactibunecny,akorat do toho stadia dojde az v pupiku 🙂

A Pecicko,ty se taky ubec neboj,casu mas jeste dost na //,nekolik dni jeste muzes cekat 🙂 je to prave o tom,clovek si to udela brzo a je zklamanej a trapi se a pak na nej ty dve vykouknou a muze cucet,zbytecne se clovek trapi mno...Ale hlavu vzhuru zeno!! 🙂

Ahoj Broucku,ahoj Suzie 🙂

nana.76
7. bře 2010

cibi z toho nemej strach ja kdyz byla na prvnim IVF mela jsem sedmibunecny a pani co byla semnou mela ctyrbunecny a me to nevyslo ale ji jo 🙂 takze tim se nerid a bude to dobre uvidis

slunickosedmitecn
7. bře 2010

Ahoj holky, mohu se k vám přidat? Jsem ze severu Čech, je mi skoro 31 let a máme příští týden nás čeká 1.OPU a pak ET. Měla bych na vás takovou otázku. Kolik dní má být před OPU sex. abstinence a nevadí, když by to bylo i 3 týdny? manžel byl totiž pracovně mimo a tak nebyla možnost tulit se 😉 . Díky moc za odpověď.

cibka
7. bře 2010

holky jste zlatý moc ste me uklidnily verim ze se aspon jedno zavrtá
slunicko doporučuje se 3-5 dní abstinence, ale kdyz je to déle tak to netusim, ale pochybuju ze by to manza vydrzel tak dlouho 😉 , určo si pomohl sám 😀 má prece ručky říká se že by ta doba mela být prave taková kvůli kvalite sperma
nana neboj taky ti to vyjde 😉

pecicka
7. bře 2010

ahoj holky, všechny vas moc zdravím 🙂
tuli-máš pravdu, ale vis jak to je,když se ti tam objeví jen jedna, to je zklamání jako hrom
suzzi s tou sliznici jsi mě potěšila, já ji měla 9mm a poprvé 12mm, takže ted daleko lepší

cibka
7. bře 2010

ahoj peci jo me dr taky říkala sliznice kolem 8 že má být

pecicka
7. bře 2010

cibi ahojky, hladíš bříško? 😉

cibka
7. bře 2010

a kde máme evika včera psala že se dnes prihlásí

pecicka
7. bře 2010

tak pak není důvod, proč by to nemělo vyjít 🙂

cibka
7. bře 2010

peci hladim ale furt me nejak bolí treba kdyz sedim a pak vstanu tak to celý cejtim

cibka
7. bře 2010

myslela sem ze to bude jeste po opu ale to uz asi ne od včera po tom transferu to bolí jeste víc a kdyz jdu curat to ani nemluvim jestli mi narušili močak nebo co takhle me to bolelo asi mesic po laparce tak uvidim

pecicka
7. bře 2010

to bude dobrý, taky jsem ho citila, je to podrážděny, neboj

cibka
7. bře 2010

jo jeste hladim a rikam at se chyti aspon 1 😀

cibka
7. bře 2010

a jak dlouho asi

cibka
7. bře 2010

peci a jak je tobe

pecicka
7. bře 2010

no mě dodnes občas bolí jako na mrchu a mám ho nafoukle jako balon,hruza

cibka
7. bře 2010

zítra rano budes testit vid 😉

cibka
7. bře 2010

ja sem prave taky jak balon 😀

pecicka
7. bře 2010

cibi nevím, ještě nemám koupený testík a za druhé mám hrozný strach ☹

cibka
7. bře 2010

peci u tebe je to znamení ze je tam mimisek holky tu taky psaly ze je bolí bricho jak na mrchu a pak přisly ze tam mají //

cibka
7. bře 2010

tak to zkus vydržet do čtvrtka včera si myslim psala že más testit v pátek vid
ja bych mela testit až 20 protože 6 byl et a dr mi řekl ode dneska(jako včera ) za 14 dní

pecicka
7. bře 2010

však jestli se odhodlám, tak hned pisnu neboj 😉