Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
7. bře 2010

budu ti držet palečky každý den,kdy se asi tak prcek zavrtává po et

ratatooy
7. bře 2010

Ahoj holky tak na mě leze chřipka a nevím co s tím v tehu?léky nemůžu.

cibka
7. bře 2010

ahoj ratatooy paralen muzes, dokonce mi rikala jedna pani v praci ze jí taky nebylo dobre a že jí dr normálne rek at si vezme brufen a to byla taky na ivf je to asi 3 roky zpátky prej to neva ja na ní koukal jak blázen radši si zavolej ale vim ze paralen muzes jen nevim presne kolik

cibka
7. bře 2010

holky kam ste zmizely 😕

pecicka
7. bře 2010

no uvidím, jak moc budu mít odvahu 😒

cibka
7. bře 2010

peci a jak to probíhá po uplynutí tech 14 dní po testu

pecicka
7. bře 2010

no u nás je to tak, že at vyjde ten test jakkoli, tak pokud jsi nedostasla ms, tak jdeš na krev, pokud je pozitivní, tak do prvního ut zustavas tady a pokud je všechno v pořádku, tak tě předá do péče tvýho gynekologa....ale nevín, jestli to tak funguje všude

cibka
7. bře 2010

a kdyz nastane ten druhý prípad

cibka
7. bře 2010

tak se s tebou asi domluví jak dál vid ale dalsí pokus je az za 3 mesíce ze

pecicka
7. bře 2010

přesně tak, já byla na první et loni v listopadu myslím 29 a ted vlastně 26.2. na druhý pokus, ale máme minimálku a tam přesně nevím, jak to je

cibka
7. bře 2010

a první utz je kdy asi tak 5 týden? taky uz zádný jiný pokus nebudes potrebovat uz se tu totiz dlouho neobjevila nová tehule 😀

pecicka
7. bře 2010

to doufám, myslím, že ano zhruba v 5-6týden

cibka
7. bře 2010

peci ses furt na PN

pecicka
7. bře 2010

jo,jo zprvu jsem nechtěla, ale v práci se dost nalítám, tak jsem šla, ale nikdo to neví, já si nechala napsat pn od obvodačky

cibka
7. bře 2010

to je jasný nemusí to vedet kazdej a budes doma az do konce nebo budes chtít do prace

pecicka
7. bře 2010

asi zistanu doma...a ty jsi na pn,?

cibka
7. bře 2010

ne ne ja jdu do prace zatim mi nic není a nemam náročnou praci tak bych chtela chodit dokud to pujde

cibka
7. bře 2010

mame hyposku na byt ☹

pecicka
7. bře 2010

kdyby jsem měla nějakou nenaročnou práci a seděla v klidu u počítače, tak bych asi taky chodila, ale dělám v rehabilitačním a rekondičním studiu pro ženy a to je docela honička, tak jsem nic nehtěla podcenit
a kdy se chystáš do prýce?

pecicka
7. bře 2010

cibi to my taky ☹

broukb
7. bře 2010

cibi vzhledem k tomu, že chodíš taky do Genettu tak na utz se jde až 5 týdnů po ET.Jiný holky chodí dřív 😠 Já už to mám za týden 😉 tak snad už to uteče...inak holky můj mimís/ové se asi rozhodli, že nebudu jíst nic, páč mi je po všem zle 🤐 takže sice papám, ale pak 3 hodiny trpim ☹ pak se zas najim a jedeme dál takovej koloběh 😀
Jinak ahoj peci, tuli, ratat a všechny...
Jo a my jsme před ET měli taky 3 týdenní pauzu kdy byk manža na služebce a nevadilo to...sice spermio bylo horší, ale vzhledem k tomu, že jsme stejně podstupovali ICSCI tak to bylo fuk. Jinak optimální je 3-5 dní

cibka
7. bře 2010

uz dnes na noční sice sedim u pc ale vetsinu času chodim nebo nikde stojim ale kdyz budu moc tak si sednu a jakmile bych byla tehule a noční by mi nedelala dobře tak se domluvím s sefkou a budu delat jen ranní a odpolední pokud mi to umozní

pecicka
7. bře 2010

tak to jsi dobrá

pecicka
7. bře 2010

broučku taky zdravím 🙂

cibka
7. bře 2010

ahoj broucku, to je mi líto ze te mimiskové takhle trápí ale zase vís ze tam jsou 😀 mela jsi nejaký príznaky nez sis udelala test
peci my máme hyposkku jeste na 7 let

pecicka
7. bře 2010

holky jdu se nachvilku natahnout, protože mám pocit, že prasknu, fakt nevím, z čeho mám to břicho tak nafiukle ☹

cibka
7. bře 2010

peci to je jasný je to z mimiska

pecicka
7. bře 2010

kež by 🙂

cibka
7. bře 2010

tak si hezky odpocin ja se taky jeste natáhnu

broukb
7. bře 2010

cibi to samí co všechny trochu jako na mrchu, nafouklý břuch a hrozně intenzivní čmuch 😉