Od začátku těhu jsem furt nemocná, nemůže se nic stát?

karlina23
23. bře 2016

Ahoj holky,mam strach o toho prdolu v brisku,od nejakeho 7 tt jsem furt nemocna,dvoje atb a ted ryma a kasel :( nemuze se nic stat? Mela jste to take nektera takhle od zacatku? Ted jsem ve 13 tt..dekuju za odpovedi

monikagurthova
23. bře 2016

@karlina23 ahoj, pokud nemáš vysoké horečky mělo by to byt v pohodě. I těhotné bývají nemocné 🙂 ja jsem měla antibiotika v nějakým 10tt a v pohodě.

karlina23
autor
23. bře 2016

Nene teploty nastesti nemam,jen vubec nemam chut k jidlu :( ,ale dekuji ☺️

monikagurthova
23. bře 2016

@karlina23 to se srovná...snaž se i přesto jist abys nehubla.

sara84
23. bře 2016

Ja to mela celych 9m, starsi zacal chodit do skolky, ja do prace do toho tehu..a ryma, kasel,krk,porad dokola..3tydny nemocenska...no mazrc to byl..ale Samik je ok. 🙂

andykov
27. bře 2016

Ja jsem 18.tyden a mela jsem v 7.tydnu, 10.tydnu a 13.tydnu angínu. Poprve jsem mela par hodin cca 12hodin střídavě horečku pres 38, podruhé uz jen teploty a potřetí uz jen krk bolel a to jsem zvládla bez atb jen s Bioparoxem.. A ted mam podruhé během 3 týdnu rymu 😔 Takze ja si taky užívám, ale zatim vse vypada OK. Ve čtvrtek jdu na odběr plodovky. Ve 14.tydnu jsem krvácela, tak snad i pres tohle a nemoce bude vse OK.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru