Jaký časopis předplatit v těhotenství a mateřství?

keny123
6. led 2016

ahoj..uvažuji o předplatnem nejakeho fajn časopisku ..jsem v 10týdnu.. jaký preferujete vy?miminko,maminka,máma a já?nebo jiny?děkuji

maxinkaa
6. led 2016

Já měla předplacenou Maminku, bylo to fajn, sem tam tam byl i dáreček, jak jsem porodila, zjistila jsem,že polovina rad mi je k ničemu a raději se řídila podle sebe 😉

andelka
6. led 2016

Já jsem měla nejradši Betynku a Máma a já

hojda
6. led 2016

Máma a já, maminka a betynka mi přijdou pořád dokola to samé, jen v Máma a já se člověk dozví nové věci.

bartovaandrea
6. led 2016

V tehotenstvi me bavilo miminko, ale tak 3 mesice po porodu, kdyz ni zacla spat v kocarku tak mam predplatny na Betynku a ctu si venku

keny123
autor
6. led 2016

betynku ani neznám kuknu děkuju 🙂

pety91
6. led 2016

Já měla Máma a já, ale podle mě v dnešní době internetu, no není to nutné.

magdalenan
6. led 2016

@keny123 Koupila jsem si různé časopisy asi třikrát a letěly do koše. Takže můj názor je, že žádný 🙂 Všechno ví Google 🙂

keny123
autor
6. led 2016

@magdalenan no to sice ví ale mám to na relax do pc hledím pořád 😉

keny123
autor
6. led 2016

ráda se večer před spaním zachumlám do peřin s nějakým čtením.... a ne pořád u kompu

magdalenan
6. led 2016

Jasný, to chápu, ale není problém číst přeci cokoli jiného. Ale už mlčím a jdu pryč 🙂

keny123
autor
6. led 2016

@magdalenan no to jo ale co? :D knihy jsem nikdy nečetla vždycky jen časopisy :D

jhhd
6. led 2016

Já osobně bych žádný "mimi" či "těhu" časopis nekupovala. Jsou to zcela vyhozené peníze, dle mě. Raději bych zašla do knihovny a půjčila si kvalitní knížku a nebo spala, protože později už na to nebude čas.

V balíčkách v porodnici bylo několik starých čísel časopisů na ukázku, tak jsem si je tam prohlídla. V každém mě zaujali tak maximálně 2-3 články, u kterých jsem po přečtení zjistila, že jsou absolutně o ničem a maximálně mě pobavily rady, co vše budu po narození miminka potřebovat, jelikož z toho jejich sáhodlouhého seznamu většinou příšerně drahých věcí jsem ani u jednoho ze svých dětí 99,9 % věcí nikdy nepotřebovala.

xenona
6. led 2016

Já myslím, že jsou k ničemu, polovina toho je navíc placená reklama... Raději kvalitní knížky, je jich plno o výchově, výživě, rodičovství i mateřství...

ivetkavysocina
6. led 2016

já mám předplaceno miminko a maminka, miminko je podle mě lepší, pěkné články🙂

keny123
autor
6. led 2016

@ivetkavysocina děkuji za odpověď k tématu 🙂

mishell56
6. led 2016

Já čtu Maminku a Betynku 🙂

ivetkavysocina
6. led 2016

@keny123 a ještě k časopisu miminko doporučuji koupit rovnou 2x speciály co nabízejí u předplatného - Mateřství a Výživa batolat, dnes mi přišli a je tam spousta dobrých info (např. o celém těhotenství, porodu, cvičení, základy péče do 1 roku, výživa od narození až po větší děti, potraviny, nějaké nemoci atd...)

keny123
autor
6. led 2016

@ivetkavysocina ano koukala jej na to brala bych to s těmi speciály 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru