Je to těhu bříško nebo špek?

anonimni1111
22. bře 2019

Ahoj holky chtěla bych se vás zeptat, měřím 174cm vážím 77kg a jsem ve 12tt a mé břicho vypadá takhle. Je to vpohodě?

verusch
22. bře 2019

Zalezi jak jste vypadala predtim

petulejan
22. bře 2019

@anonimni1111 tak ve 12 týdnu ho máš jak já teď v 26,ale každá jsme jiná,rozhodně v tom nevidím špek 😉

nafuka
22. bře 2019

A kdyby ti některá napsala, že není, tak s tím asi stejně nic neuděláš.

nita1984
22. bře 2019

Já ve 12tt takhle. Každá to má jinak

monika76301
22. bře 2019

@anonimni1111 myslím si že je dost velké na ten týden ja mam takový pupek teď v 35 tt, 😀 a to jsem mala... Ale mám mimi asi vzadu víc tlačí na pater... Hlavně buď v pohodě někomu se břicho nafoukne ze startu někomu ke. Konci a nikdo s tím nic neudělá 😀

magdanaty
22. bře 2019

Nejsi třeba jen nafoukla? já když se po něčem nafouknu, mám břicho jak v 5.měsíci..

malinkaelinka
22. bře 2019

@magdanaty Přesně :D Já jsem pořád nafouklá a přijdu si hrozně těhotně, pak se ráno probudím a jsem bez bříška a to v tom pátém měsíci fakt jsem :D :D ale po snídani se začnu úspěšně zvětšovat :D

lachtanice86
22. bře 2019

@anonimni1111 takový břicho jsem měla někdy v 35tt. Jsem malá, ale každá to máme jinak.

sudylichozrout
22. bře 2019

@anonimni1111 jsi prvorodicka, nebo uz mas nejake ditko? U druhych a dalsich tehotenstvi brisko vyskoci rychleji a vic. Jinak takovehle brisko jsem mela az tesne pred porodem. Ale fakt to nic neznamena, kazda jsme jina, na vahu vuci vysce nemas zas tak moc navic. Takze to vypada, ze ti zkratka vyskocilo brzy 🙂

anonimni1111
autor
22. bře 2019

@sudylichozrout rodim poprvé

kittyy17
22. bře 2019

@anonimni1111 jo je to normální. Já takhle vypadala taky. Ve čtvrtém měsíci se mě sousedka ptala, kdy mám termín, a pak následovala otázka, jestli čekám dvojčata 😂

kkacca
22. bře 2019

@anonimni1111 jsi nafouklá, mám to stejně a to jsem teprve v 6tt 🙂

lalusheee
Autor odpověď smazal
Zobraz
astyna88
22. bře 2019

ty si všude 😀 čísla hážeš jak indián tomahawkem 😀

misicka1988
22. bře 2019

@astyna88 jsem si taky všimla 😁

mjk007
22. bře 2019

Mas velky ale pekny brisko.. Neschovavaji se ti tam nahodou dvojcatka? 😊

monib66
Autor odpověď smazal
Zobraz
lalusheee
24. bře 2019

No nevim holky co teda nosíte ale ja ve 14 tt takhle.

karol1996
24. bře 2019

Na mě to nebylo az do nějakého 24tt vůbec poznat :D

alcar
24. bře 2019

@anonimni1111 nejsi nahodou po IVF? Tvrdne ti bricho? Ve 12.tt je to sice malo pravdepodobne, ale muze se jednat o polyhydramnion. Pokud se ti neco nezda a necitis se dobre, zajdi k dr. A jak uz tady zaznelo, muzou tam byt dvojcata. V mnoha pripadech se druhe mimco ukaze prave az na velkem screeningu ve 12.tt. 😀

astyna88
24. bře 2019

@lalusheee

ty jsi taky zpevněná, mě břicho vykouklo až od 24.tt, pořádně až ve 33.tt, poslední měsíc jsem byla jak meloun...když někdo nemaká, tak má povolené břišní svaly a vyklene mu to hodně rychle ven. Navíc paní má nadváhu.

editkaromana
24. bře 2019

Záleží i na tom jak si vypadala před tehu. Já třeba jsem ted v 7 měsíci, a mám o dost menší břicho než ty teď. Asi to má každý jinak. Někdo ti napíše že je to ok někdo zas že ne... hlavní je že jste v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru