Odběr plodové vody - výsledky

supermatka
31. črc 2021

Ahoj,
Jsem šťastná, první výsledky volali druhý den že je miminko zdravé. Prý celkovou zprávu pošlou za 14dni.
Stalo se někomu že byl šťastný předčasně? Neumím si představit co by mohlo za těch 14dni dojít 🤦‍♀️. My se báli Downa, to je vyloučené. Měli jsme šíjové projasnění 2,50mm to by prý mohlo být i srdce ale na Ultrazvuku je vše v pořádku. Věřím že už vše dobre dopoledne. Zajímají mě ale zkušenosti i ostatních 😊. Jinak nic mi už není jen občas zaboli bříško. Plodovku brali ve čtvrtek ráno. Holky kdo se bál tak jako já tak opravdu nemusíte ❤️❤️

goovana
31. črc 2021

@supermatka já byla na plodovce v březnu a druhy den výsledky a zbytek taky za 14 dni
A vše v pořádku a dokonce potvrzeny chlapeček 🙂

mamadvoudeti
31. črc 2021

Já byla v květnu a jedny výsledky druhý den a na t co jsem měla čekat 14 dní jsem čekala skoro 2 měsíce (jelikož byl covid a laborka toho měla moc) naštěstí vše ok a já už se těším na miminko

supermatka
autor
31. črc 2021

@mamadvoudeti Ježíši to by mě kleplo.

mamadvoudeti
31. črc 2021

@supermatka no já tam volala snad co 2 dny 😂

supermatka
autor
19. srp 2021

Ahoj holky, jsou to 3tydny a výsledky stále nejsou. Prý až příští týden. Jinak 2.screning dopadl dnes dobře. Mám jen strašný strach když výsledky trvají neobvykle dlouho.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru