SOS. Je to s přítelem nebo s kamarádem?

3. dub 2021

Dobrý den už sem marná.A pořád přemýšlím..
Jsem ve 14tt + 2...Stal se mezi námi s přítelem skrat kde sem zjistila jeho 1denni nevěru a chtěla sem mu to oplatit...Nic méně s přítelem sme se vždy o to snažili a nic..8.1 sem se vyspala s jeho kamarádem po alkoholu..Nic méně on se neudělal nebo mě tvrdil že ne..Po dlouhé době sem usla.. Má otázka zní je to s přítelem nebo s jeho kamarádem.. Jsem z toho docela v háji..A hrozne moc mi mrzí ten zkrat..A ta nedůvěra...Nic méně dítě si chci nechat..Ale bojím se že to bude toho jeho kamaráda a až to přítel zjistí opustí mě...Děkuji za všechny rady ...

amazonkajanik
3. dub 2021

Těžko posoudit, jestli jste s přítelem měli pravidelný styk a tohle bylo mezitím, zjistí to až testy DNA. Ale jestli tam byla nějaká prodleva a máte pojem o tom, kdy byla ovulace, lze si to spočítat, koho to bude. Každopádně držím s miminkem palce, ať to dopadne jakkoli ...

merope
4. dub 2021

Pokud tě přítel má rád a dítě opravdu chce, tak může být taky nadšený, že čekáš dítě a dále neřešit 🙂.

sudylichozrout
4. dub 2021

Dítě si už teď MUSÍŠ nechat, případně jej po porodu můžeš dát k adopci. Jinak raději nekomentuji.

lachtanice86
4. dub 2021

A proc to řešíš až v 15tt? Kdyz uz neni na výběr nez si dítě nechat? Že by tě opustil přítel, potom co by zjistil, že to není jeho, by se dalo pochopit. Ted už ti zbývají max dna testy

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
4. dub 2021

@lachtanice86 Řeším kvůli tomu že mi včera napsal že neví jestli se neudělal..Tak proto to Řeším až teď 🤦‍♀️

camelinka
4. dub 2021

Mno jestli sem ve skole davala pozor, tak se ani udelat nemusel, ze...🤷

gruyerre
4. dub 2021

To ti neporadíme, vychází to tak, že jsi skutečně otěhotněla někdy kolem toho 8.1. Jestli jsi zhruba tou dobou měla sex i s přítelem, tak může být otcem kterýkoliv z nich.
@merope fakt může být nadšený? Ty bys byla nadšená, kdyby ti chlap řekl, že zplodil dítě s jinou ženou, ale budete ho vychovávat spolu?

mimi1004
4. dub 2021

Holka, jak to máme vědět, jestli čekáš s jedním nebo druhým? Poslední dobou je tu takových případů více. Snažíte se s jedním a spíte i s druhým 🤦‍♀️

tinaprofi
4. dub 2021

Tpc to není možný 🙂) si dělá srandu tohle nemůže bejt svepravny, neverim

lachtanice86
4. dub 2021

A tebe neučili, že udělat se nemusel? Prostě udelej testy dna a mas to

janapetrvalska
4. dub 2021

Ja se jen podivuju, fakt ze jo 🙈🙈 jen pro zajimavost , kolik ti je? Jinak kdyz si napocitas 14tydnu a dva dny, vychazi ti ovu vvprvnim tydnu v lednu.. jinak sve telo znas nejlip kazda to mame jinak. Ale kazdopadne ty mas mit dite? Jako fakt? Vzor jako hrom , svemu diteti taky reknes cokoli ti chlap udela mu musis vratit stejne ? 😩🙈

hanka_12345
5. dub 2021

Sorry ale ....
A)oplait?
B)co uz.....ale bez ochrany?
C)co sis jako myslela? Ceho se ted jako bojis? Predtim ti to bylo u zádele co na to pritel,kdyz jsi mu to udelala naschval

hanka_12345
5. dub 2021

Boží mlejny melou, bohužel to odnese to dite ☹

gracinka7
5. dub 2021

To bude troll. Už vidím, jak se jí jednorázový milenec po třech měsících ozve s tím, že asi stříkal 🙈

ai30
5. dub 2021

@gracinka7 😂😂😂👍

merope
5. dub 2021

@gruyerre No, jsou věci, které by se říkat neměly 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru