V těhotenství jsem protivná

lucijee95
23. kvě 2019

Ahoj, nevím co se to děje ale už mě samotnou to pěkné štve a mrzí. Mě druhé těhotenství, paty měsíc a já jsem tak hnusna protivna ustekana pořad věcně naštvaná a na všechny jen rvu. Jestli to takhle půjde dal nebudu se divit az přítel vezme Kramle. Ano ví ze jsem těhotná a ze bývají nálady ale tohle už děsí i mě. Mám tenhle stav už tak měsíc. Dá se s tím něco udělat? Měl to někdo. Přejde to? Syn něco udela malinko špatně a já už horim, přítel jak udela něco co se mi nelíbí i když to vlastně nic není . Zuřím. Už to musí přestat.

janablizka
23. kvě 2019

Já teda v těhotenství ne,ale po porodu do šesti týdnů jsem byla taky tak hnusná.Lezla jsem na nervy sama sobě. Asi to bude muset rodina vydržet než porodíš. A trochu se ovládat.

vaseli16
23. kvě 2019

Mam to taky...ted uz mene spis jsem zase plactiva a smutna...ale mesic nejhorsiho vzteku jsme s.pritelem zvladli.On vzdy ustoupil a ja prisla kdyz jsem se "vybourila"...diky bohu za nej...ja bych sama sebe opustila a prisla az po porodu 😂

gruyerre
23. kvě 2019

@lucijee95 já jsem byla normální, ale moje sestra se chovala ve 2. těhotenství jak největší kráva 😀. Nenáviděla jsem ji v té době 😀

bayt
23. kvě 2019

@lucijee95 Mě to nepřešlo celej život 🙂))))

sister05
23. kvě 2019

Já nejsem hnusná, jen dcera i chlap se špatně koukají a blbě dýchají. Nedej Bože, když mluví. 😂
Hele, asi by to zvládly nějaké bylinky. Na hlavu bývala třezalka, ale netuším, esli se může v těhotenství. Možná se zkus zeptat v lékárně.

julielim
23. kvě 2019

já to tak mam v těhotenství, v šestinedělí i jako PMS :D :D taky jsem se už několikrát stěhovala nebo aspoň na pár dní odjela pryč, než se to přežene :D :D

julielim
23. kvě 2019

@sister05 třezalka v těhotenství nee, ale mohla by to aspoň zmírnit meduňka a levandule

odlaska
23. kvě 2019

Taky jsem byla v těhotenství protivná sama sobě, měla jsem šílené návaly vzteku, bohužel to nešlo vůbec neovládat. A bohužel mě teda nenapadlo se zeptat doktora, zda nejde nějak pomoct...
Zkus partnerovi říct, ať to s tebou ještě těch pár měsíců vydrží, že bude líp 😉

julielim
23. kvě 2019

@odlaska já se v minulým těhotenství ptala a doktor se akorát smál, že to musíme přežít :D

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
katherinka33
23. kvě 2019

Taky asi neporadím, ale snad trochu pomůže, že to mám taky. Při 2. Těhotenstvi a teď 8. Měsíc po porodu... Jsem hnusná sama sobě. Je mi to pak hrozně líto, ale vyletím kvůli každé věci, všechno řeším naprosto šíleným způsobem. A to na dcerku i na manžela. Už je na něm vidět, že mě má dost. Ale neumím přestat.

elis16
23. kvě 2019

Mám to ted úplně stejně 😀 😀 dcera je hodně ukecaná a na vše má argument a já to uz nedávám a to mám do porodu ještě dva měsíce. Vše mě rozčílí a beru si hodně osobně a to jsem normálně flegmatik 😀 😀 vím, že to přejde, ale už sama ze sebe nemůžu.Po prvím porodu za podrážděnost postupně ustala, tak snad to bude tak i ted.

radu98
23. kvě 2019

@lucijee95 ukaz mu, co jsi tu napsala, a on aspoň bude myslet na to, že o tom víš, ale fakt to neovládáš a samotnou tě to štve... pokud je to chlap, tak to vezme a bude se hezky držet trošku dál 😂 já jsem naštěstí celý první trimestr prospala 😁

priefi
24. kvě 2019

@lucijee95 me trochu pomohl horcik

bracule
25. kvě 2019

@lucijee95 zkus bachovy esence, nech si na míru namíchat lahvičku. Mě to teda pomohlo, měla jsem šílene návaly vzteku na dítě i manžela. Bachovky ty emoce uklidní.

kristyna998
25. kvě 2019

Tyhle návaly mám jak kdy, jak moc mě to všechno štve. Synovi je rok a půl.
Občas mám chuť odjet na chvíli pryč, jen já na pár dní ( manžel je schopný a umí se postarat, ale má strach, co budou říkat jeho příbuzní a hloupě se ptát, jestli se něco nestalo)
1 den si udělám sama pro sebe, cítím se dobře a pak jsem bohužel ještě horší.
Proto občas plánujeme menší dovolené. V hotelech se nemusí uklízet.

waloiss
25. kvě 2019

Buďte ráda že jen v těhotenství 😂😂😂

veronikasimoglu
4. bře 2023

@radu98 já v pondělí budu v 3. Trimestru a je to se mnou hrozný.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru