Mám to říct manželovi? Digi test ukázal 1-2

horvathova3
10. kvě 2018

Ahoj ženy, dneska mi Digi test ukázal 1-2 ale furt vaham, zda to říct manželovi. Bojím se, aby to nakonec nedopadlo ja mu udělám doma překvápko a nic z toho nebude. Nemám raději počkat k doktorovi až mi to potvrdí?
Ale zase se chci a ním o to podělit ☺️

kaczorka
10. kvě 2018

@horvathova3 Já bych mu to řekla, jste v tom společně 🙂

horvathova3
autor
10. kvě 2018

@kaczorka no stejně bych to asi nevydržela 😂 tak snad to dopadne dobře i u doktora. Dokonce jsme mu vytiskla i návod k Digi testu, aby to pak pochopil.

kaczorka
10. kvě 2018

@horvathova3 No já si u prvního mimi udělala z manžela srandu a u digi testu mu řekla že čekáme dvě až tři děti..ten jeho pohled byl k nezaplaceni..😀 😀

snezenka123
10. kvě 2018

@horvathova3 taky jsem to hned řekla🙂 teda dva dny před termínem ms jsem měla pidi ducha, den před termínem už i okem viditelného slabého ducha..a jelikož jsem otěhotněla po ZT a první popotratové ms, měla jsem hrozný strach, protože jsem v té době slabě krvácela(myslela jsem si, že mi přišla dřív ms)
No a v den očekávané ms jsem udělala asi ve 3 ráno digi test a taky 1-2 a +.
Měli jsme ten den i výročí. Řekla jsem mu to, i s dovětkem, že stát se může kdykoliv, cokoliv. Ale nechtěla jsem na to být sama, a nevydržela bych to dýl tutlat😂

horvathova3
autor
10. kvě 2018

@snezenka123 já mám dlouhé cykly 33dni, takže teď mám 7 dní zpoždění. Ale 3 dny mám slabé špinění takové do ruzova jenom někdy na toaletním papíru. Tak se právě bojím, aby to vůbec nějak dopadlo. Na druhou stranu test jsem si dělala dneska ráno. No ať to dopadne jakkoliv, aspoň na to nebudu sama 🙂

lobella
10. kvě 2018

Ja mu to rekla az 5.den,co jsem to vedela, jelikoz v den ms jsem mela uplne pidi ducha, ze kdybych predtim nevidela test jasne negativni, budu si myslet, ze i ten je negativni, druhy den byl silnejsi, pak dva 2 stejne silny, nesilil nejak zavratne a porad me bolelo bricho, tak jsem se bala, mno a pak na me vyskocila najednou uplna dalnice a jeste delane z vecerni moci, tak uz jsem byla klidnejsi a rekla mu to, jsem i rada, srovnala jsem si to nejdriv sama v sobe a uvedomila si, ze se mi to konecne nezda, ale je to tam🙂

ladyhacek
10. kvě 2018

řekla jsem hned - snažili jsem se a zhruba vím, kdy to mám dostat resp. když se mu to zdá už dlouhý tak jen nemáš to už dostat (a já třeba jo zítra/pozítří atak 🙂). U doktora jsem byla až v 6-7týdnu (dřív to nemá smysl) na UTZ není nic moc vidět

horvathova3
autor
10. kvě 2018

@kaczorka no to věřím 😂 u nás v rodině jsou dvojčata, takže si srandičky dělat nebudu. Na druhou stranu kdyby test ukázal 2-3 nebo 3+ byla bych klidnější. Ale ať dopadne jakkoliv, tak na to aspoň nebudu sama.

horvathova3
autor
10. kvě 2018

@lobella já pořád nevím, zda to mám teď nějak zkoumat i carkovym testem. Ten jsem tentokrát vůbec nezkousela. Rovnou jsem šla pro Digi, nechtěla jsem lovit 👻 ale vědět ano nebo ne.

biciklissie
10. kvě 2018

Já jsem toho názoru, že otěhotnění, těhotenství a dítě/děti jsou záležitostí obou. I můj manžel to chce všechno vědět hned, aby to mohl sdílet. I kdyby to nedopadlo, tak Tě aspoň podpoří. Nedokážu si představit mu cokoliv z toho neříct. Jinak tedy já taky na začátku několik dnů slabě špinila, takové jenom narůžovělé cosi. A mám to tak pořád (někdy míň a někdy víc) každý den a teď tedy jsem na začátku 17. tt. Tak moc držím pěsti.

marii90
10. kvě 2018

Taky jsem letela jeste s mokrou tycinkou to vyslepicit 😂

horvathova3
autor
10. kvě 2018

@biciklissie no to mám právě taky takové narůžovělé něco. Bohužel vycházím z toho, že jsem za ním běžela v únoru s počuranym testem a tam byla slabá druhá čárka ale byla.. no nakonec to nedopadlo. Ale teď to není žádny duch a ani ten 10citlovost test jako minule. 😊 Jsem zvědavá na stole po noční na něj bude čekat dopis a test s vysvětlím z návodu.

petulles
10. kvě 2018

Pamatuju si, že jsem si test dělala ve 3 ráno, když jsem vstávala do práce no a hned jsem budila chlapa slovy : Taťko, vstávej! 🙂 😀 A rodičům jsem to volala v 5 ráno! 😂

kepu
10. kvě 2018

@horvathova3 ja mu to taky rekla hned a nevyslo to ...je to rok a pul a aspon jsem na to pak nebyla sama protoze me to hodne vzalo ....a ted cekame druhe a taky to vedel hned za cerstva 😉

priefi
10. kvě 2018

@horvathova3 ja jsem mu to rekla hned pokazde, jsme v tom spolu a to jak na radosti, teseni i starosti. A kdyz to v prosinci nedopadlo, byl mi oporou. Ted jen co jsem prisla do loznice, tak cekal, zda kyvnu, ze je pozitivni anebo negativni nespustil ze me oci. Kdyz jsem ukazala, ze tam jsou //, byl stastny jak blecha a rikal, ze citi,.ze to tentokrat vyjde 😊 za tyden me ceka potvrzovaci kontrola

snezenka123
10. kvě 2018

@horvathova3 chápu tě..já právě týden před termínem začala slabě krvácet, vždycky to vypadalo, že už se rozjela ms a pak to zase ustalo..trvalo to takhle 5 dní..přitom jsem si ale připadala jako že to klaplo, prostě jsem se cítila těhotná🙂taky už je to moje 5 těhu a 4.miminko:-)
myslím, že digi je 100%, já taky měla slabou čárku den před ms, a to by 10 test, a druhý den, na digi + 1-2.
Myslím, že to růžové, co máš, může být zahnízďování, jak se miminko zavrtává, děloha je překrvená😉
Asi bych mu to řekla, souhlasím s holkama, že tohle je věc obou dvou❤a určitě by to měl vědět, aby ti byl oporou.
Já měla děsný strach a nervy, zato on byl naprosto v klidu😀protože u mě to špinění a sem tam zakrvácení trvalo ještě i týden po termínu ms i navzdory utrogestanu..potom to ustalo a jeden den, asi 14 dní po termínu ms jsem začala krvácet a hrozně mě bolelo břicho..obrečela jsem to, a smířila se s tím, že to už je konec, a večer už jsem nekrvácela, přešlo to...no a týden na to znova,ale silné hnědé špinění..zase jsem to obrečela a byla z toho v háji, že je to konec a druhý den na pohotovosti už bylo vidět blikající srdíčko a malý červík🙂
Nedovedu si představit, být na to sama. Byla jsem hrozně na nervy, protivná, zoufalá, unavená, v depresi..aspoň věděl, co se děje a chápal mě.
No a jsem dnes 12tt a pořád doufám a modlím se, ať je miminko ok a všechno ustojíme do termínu porodu❤
Držím palečky i tobě🍀

michalelka
10. kvě 2018

@horvathova3 roky jsem měla vysněno jak to manželovi oznámím.. a prdy vody, jakmile jsem objevila //, letěla jsem za ním.. o miminko se snažíte oba, řekla bych mu to a společně se těšte na první kontrolu u doktroky.. držím pěsti, ať je vše v pořádku!

priefi
10. kvě 2018

@snezenka123 paaaniii, ten cas leti, uz jsi ve 12tt? Si pamatuji jak jsi psala, ze se budete snazit po tom potratu a uz to je 12tt 😍 mi to ted leti hrozne pomalu, pokud je vse v poradku, tak jsem 5+2 a az budu mit 6+0 pujdu na kontrolu.

dzogobela
10. kvě 2018

Ja u dcery prvniho pidi ducha nerekla, pockala jsem dva dny, pak uz byla carka hezky videt, tak jsem mu ji ukazala 🙂 rekla bych hned. Na kontrolu pujdes treba az za mesic. Navic, kdyby to nevyslo, tak ti bude taky lip, kdyz to budes moct s nekym sdilet 🙂

kachna001
10. kvě 2018

@horvathova3 no a to kdyby se to náhodou nepovedlo, to bys nechtěla, aby to manžel věděl? jste manželé, také se ho to týká....já to svému řekla taky téměř hned, je to přeci jen můj nejbližší člověk, bohužel to nedopadlo a vůbec si nedokážu představit, jak bych to zvládla, kdyby o tom nevěděl, jak bych mu vysvětlila, proč jsem taková, jaká jsem...no a napodruhé už jsme oba veděli, že to prostě vyjde a vyšlo 🙂

biciklissie
10. kvě 2018

@horvathova3 No, ale právě, zase jste se podpořili, i když to nedopadlo. Já nejsem pro to, abych byla jako žena-mučednice a partnerovi servírovala jen ty bezproblémové věci a zbytek si vyřešila sama. Prostě chceme potomka a tak jsme v tom v dobrém i zlém. I tak to mají muži o hodně snadnější, co si budeme povídat, je to naše tělo, co vše podstupuje. Takže alespoň na podpora. S tím růžovým špiněním, těžko říct, ale jestli to dobře chápu, tak mám pozitivní test a při tom špiníš. No, to je prostě buď a nebo, buď se to udrží nebo ne. Ale věřím, že je velká naděje, že to vyjde, já mám tu růžové cosi až do toho 17. tt, brala jsem tedy Utrogestan x týdnů a nebyla vidět žádná změna, ale miminko se drží, asi to tak prostě mám. Je to asi trochu rizikový jev, ale chodím normálně do práce, jen ve všem jsem taková opatrnější.

biciklissie
10. kvě 2018

@horvathova3 Oprava, jestli dobře chápu, tak MÁŠ pozitivní test...

priefi
10. kvě 2018

@ladyhacek u nas to same, taky si to hlidal 😅 a ted se me porad ptal, kdy testnu a ja jsem byla skalopevne rozhodnuta, ze chci az po par dnech vynechani, tak jsem mu rekla, ze v sobotu, ze budeme oba u toho, ze nechci testovat, kdyz budu sama doma, kdyz uz bude v praci. A byla jsem za to rada, protoze i kdybych ho zastihla jeste rano, musel by utikat do prace, tak jsme se mohli tesit spolecne 😊

letadylkokane
10. kvě 2018

@horvathova3 manzel se hrozne tesil, az otehotnim. Takze kdyz se stalo, vylitla jsem za nim rano z toalety s mokrym testem. Ale nezaregistrivala jsem, ze prisel jeho brigadnik, uz se stosovali do prace, davali si kafe. Takze kdyz jsem pribehla do kuchyne s tim testem, trochu jsem se zarazila... Ale sdilena radost, vetsi radost. Brigos je tata od rodiny, takze to znal velmi dobre a potvrdil nam, ze test je fakt pozitivni 🙂 Az zpetne mi doslo, ze jsme ten den meli petilete vyroci od sezameni. Uplne jsem na to zapomnela v tom navalu radosti. A to jsem si to predtim malovala, ze kdyby to vyslo, rekla bych mu to k vyroci 🙂) Druhe tehotenstvi jsem muzi oznamovala taky hned, ale to byl nemocny, tak se radoval jen velmi zvolna, byl dost mimo kvuli horecce. Bohuzel na me nemoc prenesl, byla to prava chripka a ja pak v sedmem tydnu potratila po trech dnech horecek pres ctyricet. Oplakali jsme to spolu. A treti tehotenstvi jsem mu oznamila asi tyden po tom, co jsem to zjistila. Chtela jsem puvodne pockat jeste dalsi tyden do petileteho vyroci svatby, ale nevydrzela jsem to a vyslepicila mu to sice se zpozdenim, ale jeste pred vyrocim. Mel zase megaradost 🙂
Mame dve holcicky, te mladsi je ted necely mesic 🙂
Takze za me: urcite mu to rekni, ta radost v jeho ocich je fakt k nezaplaceni 🙂

lobella
10. kvě 2018

@horvathova3 ja digi nedelala, je drahy a jestli to bude nebo nebude ok mi nezaruci ani digi s vysledkem 1-2,jednak jsem merila BT a vedels ze neklesla a jednak i papirkovy mi to ukazal a to mi stacilo🙂

lobella
10. kvě 2018

@biciklissie ja bych mu rekla taky i spatny vysledek, ale jelikoz jsem mela ms jen 2 dny a zrivna to vyslo, ze byl manzel mimo, tak se po navratu neptal, jestli byla nebo ne... Tak jsem chtela az bude test zretelny, rika ze vidim totiz neviditelne... Kdyz jsem mu zpětně ukazala prvni test, rek ze na nem nic neni ac jsem ducha videla😀

horvathova3
autor
10. kvě 2018

🙂 moc děkuji za rady, začala jsem nad tím takto přemýšlet, že manžel už byl v práci. A posílat mu SMS mi přijde neosobní.Jenom jsem chtěla k tomu přidat fotku od doktora, abyto bylo takové opravdové. Ale myslím, že tyden zpoždění vysoká bt a pozitivní test s citlivostí 25 je uz docela dobrý důvod, že by to mohlo být trochu reálné. 😁 Takže jsem mu napsala, že až přijde z práce čeká na něj na jídelním stole překvápko. Až přijde z práce já už budu spát 😂. Má tam vzkaz, ze budeme mít ještě jedno zvířátko ale že se uvidíme až příští rok. Jenom doufám, že ten digitální test se do večera nevybije 😂😂😂😂😂

kepu
10. kvě 2018

@horvathova3 mel by vydzet 24 hodit .... Tak hodne stesti a zdrave zviratko 😊

ladyhacek
10. kvě 2018

@priefi no já říkám nedostala jsem to hmm tka jsi asi těhotná 🙂 on chtěl abych testovala raději déle - test jsem dělala 4 den po vynechání a bylo to jisté 🙂

lotosek
10. kvě 2018

Já jsem asi dva týdny lovila duchy a čekala na dostatečně silnou čárku, kterou by viděl i chlap, navíc jsem tomu nemohla pořád uvěřit, asi samé vadné testy. 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru