Dovolená u moře v 8. týdnu těhotenství, máte zkušenost?

miska1993
7. čer 2013

V lednu jsme dostali darem dovolenou u moře.
Nyní jsem se dozvedela že jsem těhotná a lékařka nedoporučila a taky mne vystrašila že když odletím že s největší pravděpodobností potratím máte s tím někdo zkušenosti??
Děkuji za vaše odpovědi.

monty1979
31. črc 2013

Ták vidím,že dilema ohledně dovči má snad každá čekatelka 😕 Máme taky v plánu dovču,měla bych být tak ca 9-10týden u moříčka.Cestu mám prej taky zvažit....ha dilema? 😢 První těhotenství jsem měla bez problému,pořád v práci(od 9-18hod.)Nastoupila jsem na mateřskou a ještě dál šichtila.Je taky fakt,že při prvním těhotenství jsem si ani nepřipouštěla,že by mohli nějaké komplikace nastat 😉 Myslím,že je to hodně i o psychice a myšlenkách maminy.Takže vše má v rukou matka příroda,co se má stát-stane se.

baruska86
17. srp 2013

Já letím v úterý ve 4tt do Tuniska. Řešila jsem to se svou gynekoložkou a ta mi řekla názor který tady už hodně krát taky zazněl.Jestli se má udržet tak se udrží a jestli ne tak by se neudržel ani doma v posteli, je to ted na přírodě, ale šetřete se. Takže letíme a budu opatrná. Ale je to fakt co člověk to názor a to nikomu neberu samozřejmě, píšu jen svou zkušenost

amazing01
11. únor 2014

Ahoj,ted jsme se vratili z líbánek z thajska a tesne před odletem jsem zjistila ze jsem tehotna priblizne 4tt.Let jsem prezila v pohode,jen pri zpatecni ceste uz me zlobil zaludek.Asi je vse individualni,kazda zena to snasi jinak...tak hodne stesti při cestovani 😉

hojda
11. únor 2014

@baruska86 Ono spíš jde pak o ty komplikace, které můžou u tebe nastat a záleží do jaké destinace pak člověk jede a na jaké úrovni je tam péče, aby pak člověk neměl do budoucna problémy s dalším těhu 😔

kecka28
18. bře 2014

Ahoj holky, bezva téma... ale mám teď dilema. V květnu je svatba a hned po svatbě odlet na líbánky. Ovšem rádi bychom zkusili už teď milování na ostro. Chci už čekat miminko ale zároveň se nechci vzdát líbánek... prekérka :-/

teeerez
18. bře 2014

@kecka28 to pujde, muzes mit vsechno 🙂 ale vzdycky zalezi no,nekomu (treba me :D:D) je proste fakt fest blbe :(

kecka28
18. bře 2014

@teeerez Možná jsem naivní že si myslím, že to půjde hned 😀 chtěla bych hned... ááách joooooo

teeerez
18. bře 2014

@kecka28 a to taky muze byt :D zvlast kdyz se ti to v podstate "nehodi" :D tak to pujde na prvni stouch :D

kecka28
18. bře 2014

@teeerez 😀DDD jsi milá

trskova
12. čer 2014

Nějaká rada? mám za sebou dva zamlklé potraty a ted...hned po šestinedělí jsem zřejmě opět těhotná.Hned začátek srpna domluvená dovolená autem...bez klimatizace...itálie...co vy na to?

barinkas
12. čer 2014

určitě co doktor, to názor 🙂 já byla v 8. měsíci v Chorvatsku 🙂 autem, ale pohoda 🙂 Neviděla jsem v tom žádný problém.

@trskova já bych jela 🙂 ikdyž bez klimy bych nejela ani nakoupit teď 😀

laska.nezna.hranic
12. čer 2014

s létáním v těhu zkušenost nemám, ale pokud se má něco stát, tak se to stane s letem nebo bez. já na sebe v prvním těhu byla opatrná, poctivě zobala vitamíny a všechno a stejně jsem o dítě na začátku čtvrtého měsíce přišla. v dalším těhu jsem se na nějaké tablety vyprdla, brigádničila jsem na noční na poštovní třídírně a v osmém týdnu jsem se jela vdávat 4000 km daleko autem a pohoda. sice jsem tam začala blindit, ale jinak jsem až do půlky těhu neměla jediný problém. pak teda taky ne, ale už mi vyskočilo bříško, tak jsem si ho víc chránila. malý je naprosto zdravý. u třetího jsem seděla jak pecka na zadku, v osmém měsíci jsem začla krvácet a už jsem jela... naštěstí je i druhý bobek v pořádku. v prvním trimestru bych se cestovat nebála... dneska je už v každé díře český doktor nebo minimálně delegát. kdyby to v Africe bylo s gyndou tak zlé, tak tam nemají toliko potomků 😉 teď to tedy zlehčuji, ale já bych na tvém místě dovo nerušila, pokud se ty sama cítíš ok.

sylva83
26. led 2018

byla jsem kolem 3. mesice v Malajsii a uplna pohoda, letala jsem i predtim a i potom behem tehotenstvi. Hlavne byt v klidu a uzit si to.. doktor schvalil,ze hlavne at jsme v pohode, ze to je nejdulezitejsi. Uzivala sem si i mistni stravu, palive apod.

maagda
26. led 2018

Pokud bude mít miminko odejít tak odejde a pokud se bude mít udržet tak tomu nezabrání ani bomba 🙂. Já jsem třeba měla komplikace od začátku a nakonec jsem o miminko přišla v 15tt a to jsem musela od 7tt jen ležet. Sestra nevěda že je těhotná, jeli jsme k moři, skákala z paluby lodě do moře a malá se udržela. Došla na to až týden po dovolené, kdy byla asi v 9tt 😀 Holčička je zdravá, krásná a šikovná. Už ji bude 5 let. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru