Malé podpatky, můžu nosit v těhotenství?

kajunka01
22. zář 2016

Ahoj myslíte že můžu nosit malé podpatky v těhotenství?? Koupila jsem si podzimní boty kotničkové s malým podpatkem nemají moc velký sklon jsou pohodlné co myslíte?? Všude se píše že se nesmí . Děkuji

magdanaty
22. zář 2016

Tyhle jsou podle me zanedbatelne 😉 Ja nosim podpatky cely zivot, takze i v tehotenstvi jsem nosila..v lete jsem stridala zabky s podpatkama, abych je nemela porad..a pak vlastne az od 8. mesice uz nenosim vubec, ale spis proto, ze uz nechodim do prace a davam uz prednost pohodli 🙂

marta88
22. zář 2016

Já chodila na podpatcích celé těhotenství a na dětech to následky nezanechalo 🙂 Nikdy jsem o tom neslyšela,řídila bych se tím,co je ti pohodlné

mika251
22. zář 2016

@kajunka01 kto hovorí, že sa to nesmie. pokiaľ sú ti pohodlné, tak ich nos. vysoké podpatky nie sú vhodné, pretože je to ďalšia záťaž na chrbticu, ktorá už tak dostane dosť zabrať, ale je to len a len tvoje rozhodnutie. nikomu do toho nič nie je. A tento minipodpatek by som vôbec neriešila.

kajunka01
autor
22. zář 2016

děkuju moc holky 🙂

ewiiika
22. zář 2016

@kajunka01 tak přesně tyto jsem si koupila v pondělí 🙂 podpatek je úplně zanedbatelný,já jsem v 9 měsíci a v sobotu máme termín porodu a v klidu...chodim i na vyšších,mnohem vyšších 😉

drakenn
22. zář 2016

Za mě ani malý podpatek. V těhotenství se mění těžiště, trpí tak páteř. Na dětech to možná následky nenechá, ale u vás ve vyšším věku určitě ano!

luj89
22. zář 2016

@kajunka01 Jéé, tyhle mám taky - asi před 2 lety jsem si je koupila, bohužel za tu cenu vydržely jednu sezónu, druhou už byly dost jetý a 3. už nedaly 😀. Ale to jen tak mimo téma. Myslím, že když v nich nebudeš celý den, nic se nestane 🙂

dc2015
22. zář 2016

Souhlasím s @drakenn, ale ono taky záleží, kolik toho nachodíte. Já v těhotenství chodila dost až do nástupu na mateřskou. Neřídím, hodně chodím pěšky, někdo zas to má na přechod od auta k autu apod. To se takto radit nedá .-)

drakenn
22. zář 2016

No já bych se řídila zdravým selským rozumem. Tělo těhotné ženy se velice mění. Vemte si jen pánev, ta se připravuje na porod a postavení nohou je tedy velmi důležité.
Ale já pouze vyjádřila svůj názor

kajunka01
autor
22. zář 2016

@luj89 strašně dobře se mi v nich chodí :D Taky byli tak pohodlné i vám?:D

valeri10
22. zář 2016

Četla jsem,že by se v těhotenství měl nosit malý podpatek kvůli klenbe.Bylo to napsano někde na netu v článku co se deje v 18.týdnu těhotenství.Možná to dokonce bylo i tady na mk.

luj89
22. zář 2016

@kajunka01 Mě se v nich taky dobře chodilo 🙂.

kajunka01
autor
22. zář 2016

@valeri10 díky mrknu se 🙂

cinula
22. zář 2016

já měla i trochu vyšší (ale stejně široký) - dress code kvůli práci - a v pohodě 🙂

lenka.han82
22. zář 2016

To je podle me uplne v pohode. Jsem ve 29.tydnu a obcas do prace vezmu jeste boty na podpatku (vyssim, nez je na obrazku). Je pravda, ze ted uz s vetsim briskem vyhledavam spise pohodli a tenisky 🙂 Ale podle me zalezi na tom, jak se kdo citi 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru