• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může slabší káva bez cukru po ránu uškodit miminku?

12. září 2014 
kavu taky piju rozpustnou,a že by to něčemu vadilo možná jen sou děti potom hyperaktivnější:slight_smile:
24. říj 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem před několikati týdny pila každý den aspoň 3 kávy,menší s mlíkem... ale už nějakou dobu ho nepiju,protože mě z něj bolela hlava.když mám však chuť,třeba jako dnes,jedno slabší si dám,bez mlíka,jen tak s cukrem a jsem spokojená.Taky jsem hodně píjavala meltu.
4. lis 2013 v 15:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem těhotná potřetí a jako bych byla poprvé :slight_smile:)) uf, ale kávu jsem se snažila vynechat úplně, ale nejde to. Tak jsem to pročetla a piju :slight_smile:
30. lis 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorka mi ji doporučila vysadit úplně. Tak si občas dám Meltu nebo Caro, když mám chut' na kávu. :slight_smile:
30. lis 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja kafe piju jedno denne...mudr rikala, ze to nevadi.
30. lis 2013 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy Ty kráso, tak to já snad při synátorovi musela pít tak hektolitr kávy denně, je to děsněj fofrič!!! :slight_smile:
Tady jsem si něco přečetla, tak posílám odkaz i vám ostatním.
http://www.gynweb.cz/vyziva/kava-v-tehotenstvi-neskodi
2. pro 2013 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampalin Děkujeme za odkaz, ale nefunguje...:frowning2: Napsalo mi to, že je stránka buď zastaralá, nebo další možnosti...:frowning2:
Každopádně si myslím, že si i naše tělo samo řekne co potřebuje. Já si denně 1-2 kávy dávám, jinak bych asi po ránu padla. Mám dost nízký tlak a bez kafe prostě nefunguji...Tak uvidíme, zda to bude raubíř...:grinning:
3. pro 2013 ve 12:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattherinne Hm, tak to je celkem zajímavý, páč já na těch stránkách samozřejmě byla v tu chvíli, kdy jsem vám ten odkaz poslala. Asi mají nějaký výpadek či co...
3. pro 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampalin Nevím, ale pořád mi to nejde...No nevadí...:slight_smile:
3. pro 2013 v 18:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maladama Super, díky za nový odkaz. :wink:
4. pro 2013 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus radši caro, tam není kofein, pokud chceš jistotu
12. zář 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dve presa denne jsou pry OK. Ale kazdy rika neco jineho. Daleko horsi nez kava je pry zeleny caj, ktery v tele pusobi dele...
Me ale chut na kafe presla. Totalne.
12. zář 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda kavu rozhodne pit neprestanu... akorat to omezim, dam si max. 2 presa denne.
12. zář 2014 ve 14:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (22. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek