• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu spát na břichu, když jsem těhotná?

3. března 2013 
Ahojky jsem v 19 tt a chtěla jsem se zeptat někoho kdo má zkušenosti se spaním na bříšku v těhotenství.Nerada by jsem nějak ublížila prckovy ale na bokách a na zádech neusnu.poradte prosím někdo
7. črc 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky budes se to muset naucit usinat na boku. Levy je nejlepsi. Ani zada se nedoporucuji. Taky s tim bojuji a to jsem ve 34tt. Zkus polstare a nejak si to vypodlozit najit tu spravnou polohu. Stejne ti to za chvili prcek v brisku nedovoli a sam si urci jak mas lezet. :wink:
7. črc 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Budeš se to muset naučit nic jinýho ti nezbyde :wink: já jsem spala jedině na boku, na zádech jsem nemohla hned mi bylo na omdlení, takže jsem střídala jen levý a pravý bok :slight_smile:
7. črc 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Neboj se, mimi si řekne, až mu Tvé spaní na břiše bude vadit, stejně tak Tvoje tělo - prostě až to bude aktuální, tak Ti to na břiše spát nepůjde a usneš i na boku nebo na zádech :wink: Dobré je při spaní na boku mít mezi nohama nějaký polštář, aby Tě z té polohy nebolely kyčle a netlačila se kolena o sebe. Na zádech někomu spát nejde, že se dělá kvůli tlaku na žílu na omdlení, mně to nevadilo, já spala až do konce těhu i na zádech.
7. črc 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, to asi opravdu jinak nevyřešíš, než že se to budeš muset naučit. :grinning: Neboj, bříško a tělo ti to dá dost dobře najevo, že už přišel ten správný čas pro jinou polohu. :wink: A nechci tě strašit, ale netěš se - na prsou plných mlíka se taky spát nedá. :wink: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Neboj, to přijde samo - taky spím nejraději na břiše a při obou těhotenstvích jsem s rostoucím bříškem naprosto přirozeně přešla na bok - ono Tě jednou to miminko na břicho už prostě nepustí :grinning:
7. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
a nemáš kojopolštář? nebo si vem ještě jednu deku do postele sroluj a když ležíš na břiše tak jednu nohu pokrč a dej vysoko a podlož dekou, nebude takovej tlak na bříško
7. črc 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak to já hned co jsem zjistila, že jsem těhotná (při obou těhotenství) tak jsem přestala spát na břiše, prostě nějaký reflex, či co... :grinning:
7. črc 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak jak píšou holky, tělo samo a hlavně miminko si řekne.... já mohla až do konce těhu spát na zádech...to mi jedna paní v porodnici záviděla :slight_smile: Teď to řeším tak, že si lehnu na levý bok, mezi kolena si dám polštář a druhý polštář dám jakoby pod bříško.... ideální je taky koju polštář, jestli ho ještě nemáš, radši ho kup, po porodu se ti bude hodit :wink: já ho používala, i když jsem nekojila...
7. črc 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ja spim doted vicemene na "bokobrise",driv sem jinak nez na brise neusnula a dlouho sem na nem spala i v tehu, ono postupne te to bude prekulovat k tomu boku samo :wink:
7. črc 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Podloz se polstarem, to pomuze. Taky jsem zvykla spat na brise, ale je mi to ted cim dal tim vic neprijemne. A to mam malicky brisko, jen je citlivejsi.
7. črc 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,mám to úplně stejné,celý život usínám jen na břiše a stále i teď, když jsem v 11+5tt,tak tak usínám,ale už nesnesu přímý tlak na břicho,tak vždycky jednu nohu pokrčím,takže neležím přímo na břiše,ale jako by na boku břicha :slight_smile:
2. bře 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dokud to jde a netlaci te to, tak to neva. U prvniho jsem tak spala velice dlouho rekla bych jeste v sestem, u druheho mne to nejak tlaci, obcas si tak lehnu, ale pokrcim nohu. Kdyztak si muzes koupit takovy ten kulickovy polstar pod brisko. Sama poznas, kdyz uz te to bude tlacit a nepujde to.
2. bře 2013 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem při prvním těhotenství spala jen na boku, nějak jsem se bála, ale při druhým jsem spala dlouho na břiše a nějak od té doby, co mi narostlo víc břicho, tak jsem přešla na ležení na bokobřiše, tělo jsem si podložila dekou. Ale nějak v devátém měsíci jsem se z téhle polohy převalila díky gravitaci na záda a když jsem se asi po hodině vzbudila, myslela jsem, že umřu, záda bolela jako blázen. Jsem se měla vypodložit i vzadu :grinning:
3. bře 2013 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem v 25. týdnu, břicho mám docela velké, a myslím, že na břiše usínám, ale jednu krčím hodně vysoko, aby mě to jako nadnášelo a myslím, že mě to stejně i tak trochu tlačí už. Po pár minutách se ale automaticky převracím na bok a spí se mi tak dobře, ráno se budím taky v poloze na boku :slight_smile: Jak píší holky, to příjde samo :slight_smile:
3. bře 2013 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek