Kontrakce ve 4. měsíci. Máte zkušenost?

syraell
25. pro 2009

Ahoj, dneska ráno mě probudila nepříjemná bolest, prakticky stejná, jako bych to měla zrovna dostat. Bolesti trvaly přes hodinu. Z posledního těhotenství si pamatuju, že jsem podobné kontrakce měla někdy po šestém měsíci. Tenkrát jsem na ně brala hořčík. Takhle brzo bych ale podobné bolesti nečekala. Máte někdo zkušennost? Moc děkuju!

ywushka
26. pro 2009

tak na to ti reknu jen jedno,radeji jed na kontrolu,ja kdyz jsem toto mela ve 32tt tak jsem se zacala otevirat!!! Drzim palce

misicka455
26. pro 2009

Jasan řekni to dr. třeba to nic nebude a pomuže magnézko 😉

tera87
26. pro 2009

Já to pocituju tky už několikátej den, ale jelikož mám křeče do nohou tak to asi bude magnékem....ale dr to radši řeknu.Občas se i to objevovalo už od začátku těhu aleneotvírám se tak snad bude vše v poho.

kapka
26. pro 2009

Mě bolí břicho s malýma přestávkama celé těhotenství,tak jako při MS...a vše je v pořádku...doktor vůbec neví z čeho....užívám magnesko.....a kamarádku bolelo taky celé těhotenství.......a rodila v termínu...

lu777
26. pro 2009

Syraell: rozhodně zajeď k doktorovi, radši 3x zbytečně než jednou pozdě...

já měla tohle jen jednou, pár hodin, ve 24.tt, radši jsem šla k dr. a sice se neotvírám, ale zkrátil se čípek, takže mám maximální klidový režim...

radši si někam zajeď (např. na pohotovost do porodky) a pak napiš co a jak... držím palce!!

syraell
autor
26. pro 2009

Díky holky! Včera jsem našla článek, který ty kontrakce krásně popisuje. Vzpomínam si, jak mě to uklidnilo, když jsem měla stejný problémy s Kubíkem. Mam normalne dost nízkou hladinu Mg, takže v těhotěnství se to ještě horší. Dokonce je tam popisované jako normální 10 epizod denně...
Tak snad to pomůže i dalším vylekaným holkám🙂
http://www.emimino.cz/denicky/tvrdnuti-a-bolest...

krásný rok 2010!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru