• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Barvení vlasů v těhotenství. Chytne barva jako obvykle?

28. července 2011 
Holky premyslim ze si necham dat melirek abych nejak vypadala ale nevim zda by mi chytil. Mate nekdo zkusenosti ze mu barva nechytla jako obvykle?
15. črc 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se tedy nestalo že by mi to nechytilo a to mám už dvě těhotenství za sebou :wink:
15. črc 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barvila jsem se celé těhu a barva mi pokaždé chytla bez problému jako předtím :slight_smile: Všechny barvy :slight_smile:
15. črc 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se taky nestalo, že by mi melír nechytl. Ve středu zrovna jdu ke kadeřnici a už se těším, že budu zase kočka :grinning:
15. črc 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chytnul úplně v pohodě.
15. črc 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
u mě bylo všecko bez problémů,a barvím se průběžně každý druhý měsíc,protože mi vlasy rychle rostou,jen šedivět jsem začala brzo,i když jak se to vezme,máma začala o deset let dřív :slight_smile:
15. črc 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem s barvením neměla žádný problém :wink:
15. črc 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úplne v pohode. Farba chytila ako vždy.
15. črc 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taktéž barvička v pohodě chytla, na poslední jsem byla den před porodem, jen pak v porodce, když jsem se v noci potila vedrem, tak trochu barvy zůstalo na polštáři :grinning:
15. črc 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně obvyklý přeliv nechytl, resp. chytl o dost světlejc a rychle se vymyl. Ale s barvou či odbarvovačem by to asi bylo jiné, ty ale nepoužívám.
15. črc 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melír byl vždycky bez problému, jenom u barvy se mi jednou stalo, že mi barva chytla o dost tmavěji než obvykle....ale taky je možný, že jsme se s kadeřnicí prostě zakecaly a nechala mi to tam dýl :slight_smile:
15. črc 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
U obou těhotenství jsem se barvila i melírovala a chytalo to naprosto v pohodě. :wink:
16. črc 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja kdzy jsme byla tehotna s nasim malickym tzak me nechytala blond barva tak sjem to strihla na hnedou a tak uz mi to zustalo:slight_smile:
28. črc 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se taky barvila a v klidu..
28. črc 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako kadeřnice mohu potvrdit,že barvy chytají naprosto bez problémů,nikdy se mi nestalo,že by někomu nechytla.Jiná věc je ta,že by se mělo barvení v těhotenství omezit a první trimestr vůbec nebarvit.Přece jen je to chemie,která jde do těla a kdo si myslí,že ne,mýlí se.Ale to je na zvážení každého jedince,samozřejmě chceme být všecky krásné :wink: Co se týče toho,že déle nechaná barva na hlavě chytne tmavěji,není to pravda,barva působí určitou dobu a nemůže po 30 minutách začít tmavnout :slight_smile: Je to spíše volbou odstínu,pozor na hnědé,chytají daleko tmavěji,než si zákaznice myslí.Chce to mrknout do vzorníku,u kvalitních barev odstíny odpovídají.Tak ať jste holky krásné :wink:
28. črc 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
barvila jsem se jak doma tak u kadeřníka a vždy to chytlo jako před těhu.
28. črc 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zrovna včera jsem si nechala nabarvit hlavu. Jsem v 19 týdnu. Nechytlo to vůůůůůůůůůůůůůůůbec, vlasy mám po zadek,takže jsem kupovala 2 barvy. Nakonec jsem teda utratila 300 za nic :rolling_eyes:
28. črc 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek