• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čím mastíte v těhotenství bříško?

19. října 2014 
Ahoj. Není ani tak duležité čím, ale jak často. Kuže musí být prostě hodně promazaná a vláčná. Mužeš mazat čímkoliv, co ti je příjemné. Já se mazala třeba hodně telovými mléky. Spotřebovala jsem jich pro jistotu několik. Mazala jsem bříško i stehna a opravdu hodně. Mohlo by ti vyhovovat nějaké jemné a hodně hydratující od Dove.
28. srp 2014 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Cistou vazelinou na doporuceni kamaradky a uzasne! Nebejt teda toho, ze jsem se 14dnu pred porodem napichla na roh u baru a prasklo to... :unamused: :angry:
28. srp 2014 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se mazala dětským Avirilem a stačilo, nebo jsem si dala do vany takový ten olejíček, co se rozpouští. Jak kdy
29. srp 2014 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sem používala z DMka, na břiše nemam ani jednu strii ale na zadku bohuzel ano... Ani mazání nepomohlo
29. srp 2014 v 00:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Modrou Indulonou na doporučení moji mamky, nemá po dvou tehotenstvich ani jednu strii. Dokonce mi to i voní :slight_smile:.
16. zář 2014 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já mažu taky modrou indulonou a vitaminy neberu žádný..
17. zář 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Reklama do Fóra nepatří. ”
19. říj 2014 v 09:39 • lucinajda
Já jsem si koupila Tummy butter od palmersu, je skvělý . Večer když se namažu tak ještě ráno cítím na těle, že jsem se večer namazala. A jím pouze kyselinu listovou
19. říj 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olej eucerin, strie nemám vůbec, ale spíš tím, že jsme měla menší břicho a genetika.
19. říj 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím hodně doporučit olej Eucerin. Je sice dražší ale díky němu mám jenom jednu strii to praskla až na sále. A musím říct, že na strie trpím odjakživa. Stačilo mi přibrat 2 kila a už mi praskaly na bokách. V těhotenství jsem se jich ale děsila, tak jsem mazala opravdu poctivě hned od začátku ráno a večer a břicho mám po porodu jako před ním. :slight_smile:
19. říj 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek