Cizí jméno pro dítě. Řeší někdo?

dyechampion
7. led 2021

Ahoj vsem,
Resi tady nekdo cizi jmeno pro dite co neni na seznamu od Knappove? Akurat ctu stranky Ustavu pro jazyk Cesky, ze pozastavili zadosti :O do odvolani http://www.ujc.cas.cz/expertni-cinnost/
Resi tady nekdo neco podobneho? Pani Knappove jsem se nedovolala..jen tedy nevim jak na tom je..nekde jsem nasla ze je rocnik 1936, jestli tyto veci jeste porad resi...

klokanka31
7. led 2021

@gramar Já tohle vůbec nechápu, proč dospělí, kterým je do toho navíc velké 💩 řeší a nadávají, co kdo má mít/nemít za jméno.

klokanka31
7. led 2021

@gramar Šeherezáda nevypadá vůbec zle... Jen to Lakatošová k tomu nějak nesedí 😱

gramar
8. led 2021

@klokanka31 mě spíš pobavilo s jakou pompou to proběhlo tiskem, byla to nejslavnější dvojčata, chvíli :D
Znáš to, každý kolem má patent na rozum a neukojitelnou touhu ti ten svůj rozum sdělit... :D
@levandule_k No jasný, ty jsi před početím nedostala dotazník, jaké chceš pohlaví...? :D :D

michaela666
8. led 2021

@gramar Jaké chceš pohlaví? 😃 Na to už se od letošního roku musí dávat dost dlouhá lejstra ne? Když se začíná rozlišovat snad už i jestli se tvoje dítě může cítit jako letadlo nebo strom 😃. (Ano, samozřejmě přehráním, i když za pár let bych se nedivila).

odula
8. led 2021

@dyechampion Anakin 😍 to je skoda, ze jsem to nezaznamenala 🙂 coz o to, jmeno je to krasny, ale ja bych se bala ho klukovi dat, aby pak nemel nejaky issues s manzelkou treba... a co kdyby pak treba nemel rad pisek? Too risky... too risky... :D

gramar
8. led 2021

@michaela666 No za pár týdnů tu budeme všichni letadlo :D

dyechampion
autor
8. led 2021

@odula :D :D spis aby se jeho manzelka pak nahodou nejmenovala Padme :D

dyechampion
autor
8. led 2021

holky tak hepyend, volala sem na matriku, a jmeno na seznamu je, takze cajk :D ale moc diky vsem za podporu 🙂!!

monique9754
8. led 2021

Ja mám foma Tomase bez háčků čárek pani na matrice projela nejakou knizku ze se ji to jmeno nezda ze to asi nepujde ale prošlo. Našla jsem si na wikipedii a je i kolik lidi s timto jmenem v Čechách. Ale stejne s něj všichni delaj Tomáše 😄🙈

odula
8. led 2021

@dyechampion a kamarad Palpatin... 😨 uz mlcim 🙊😀 jsem rada, ze ti to dopadlo dobre se jmenem, ale teda zmiram zvedavosti. Ono me to prejde tak za dve minuty, ale jses dobra zes to nepustila. hlavne at je ditko zdrave a hodne stesti do novyho roku 🙂

dyechampion
autor
8. led 2021

@odula Dekuju <3 🙂!

95newmommy2020
8. led 2021

@victress No možná ještě vyjde kdyby druhé byla holcicka. 😄 Mužské to snad neeee 🤣

victress
8. led 2021

@dyechampion ale určitě nám ho napiš po porodu

bluerazor
21. led 2021

@dyechampion řešili jsme jen cizí jméno, stačí zavolat na matriku oni Vám uz poví co a jak udělat.

mimi1004
21. led 2021

@bluerazor Už to je vyřešeno pár řádků výše.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru