Co si můžu dát proti motání hlavy na začátku těhotenství?

nina004
18. srp 2020

Ahojte,prosím vás,čo vám zaberalo na motanie hlavy v tehotenstve? Od soboty som ako opitá ,motá sa mi celý svet. Najhoršie je to pri zmenách polohy. Skúšala som si dať niečo sladké, niečo slané,ale nič mi nezaberá.

barmil
18. srp 2020

@nina004 v lekarne jsou tablety, je to primárně na nevolnost způsobenou pohybem, vhodné pro těhotné i malé děti, uz si nepamatuji nazev, něco od A, krabička malá, bílá, napisy na ni zelene, pomahalo mi to na motani a ranni nevolnosti.

nina004
autor
18. srp 2020

@barmil ďakujem,zájdem sa na to spýtať.

merope
18. srp 2020

Já "žila" na zázvorových lízátkách. Hned ráno po probuzení šup jedno do pusy.

zelenaesmolda
18. srp 2020

@nina004
motani hlavy muze mit spoustu pricin od nedostatku mineralu jako je horcik nebo zelezo ci nizky tlak.res to s lekarem,bez znalosti zdravotniho stavu ti nikdo nic neporadi.

nina004
autor
18. srp 2020

@zelenaesmolda Skúsim dnes zájsť za lekárom. Tlak mám dobrý,ten som si nechala merať v práci,ale ako sú na tom živiny netuším.

hanih
18. srp 2020

Já to měla taky a bylo to z nízkého tlaku. Pomáhal hroznový cukr, káva, cola, čokoláda, hodně pít. Ale, jak už tu bylo uvedeno, příčiny mohou být různé, takže určitě běž k doktorovi.

jjasmina
18. srp 2020

Nepomohlo mi nic :((

prejeta_zaba
18. srp 2020

To, co zmiňuje @barmil je asi Torecan, ale jinak na točení hlavy není "prášek," příčina je v nízkém tlaku, únavě, nedostatku železa, krční páteři nebo prostě těhotenství - hormony. 🤷‍♀️Takže hodně pít a nedělat prudké pohyby.

barmil
18. srp 2020

@prejeta_zaba torecan jsem mela cipky na předpis a to byl teda masakr, po tom jsem usinala..
Tohle je Antimetil, uz jsem to našla...

barmil
18. srp 2020

@nina004 Antimetil, uz jsem to nasla

leniczka23
18. srp 2020

@nina004 zkoušela si kávu? Mě.pomahala káva. Jestli ji teda zvládneš vypit.

zelenaesmolda
18. srp 2020

OT dotaz ale proc byl nadpis diskuze prepsany ze slovenstiny do cestiny?Tak snad tomu kazdy rozumi ne?

marcicek84
18. srp 2020

Emesin

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru