Doktorka určila pohlaví ve 13.tt. Mohu s tím už počítat?

zmrzlink
29. kvě 2020

Ahojky holky, byla jsem dnes na Screeningu a jsem 13+2tt a doktorka už mi řekla pohlaví a viděla chlapečka. Chtěla jsme se zeptat jestli s tím už opravdu počítat a nebo se ještě muže ukázat holka?

marcicek84
29. kvě 2020

@zmrzlink vse je jiste az po porodu...

veruuu_kubesovic
29. kvě 2020

tak s tím bych moc nepočítala, vím o mamince tady na MK, co čekala chlapečka a porodila holčičku....

barmil
29. kvě 2020

@zmrzlink znama ma celou dobu holcicku a ted v porodnici ve 40tt je to najednou chlapecek

martt
29. kvě 2020

@zmrzlink Asi bych s tím 100% nepočítala. Kamarádce na prvním ultrazvuku řekli chlapeček na druhém holčička a na třetím chlapeček a je to holčička 🤣😂

tasimia
29. kvě 2020

@zmrzlink nám řekli na prvním screeningu holčičku a trefili se.

nat
29. kvě 2020

@zmrzlink nechci vám kazit radost ale nám lékařka řekla ve 13 tt holčičku v 17 TT také pokaždé jiná a ted v 21 TT chlapecek😁😁A bylo.to vidět naposled luxusně

jako_mala_holka
29. kvě 2020

Pokazde nam rekli holcicku, na tom prvnim screeningu je to takove nejiste, nam to i tak rekli, ze "vidi holcicku"... ale mame to potvrzene snad 4x, i MUDr. Vlasinem (2.screening), tak snad... bychom mu pokazili statistiku 😅

zoyee
29. kvě 2020

Nám doktor řekl na 95 % holka a máme ji. Ale byla příhodne natočená. Moc jsem se k tomu neupinala a počkala si na další potvrzení, než jsem začala nakupovat holčičí

petuliiik01
29. kvě 2020

Nám řekla paní doktorka pohlaví až v 16. týdnu a ve 22. nám jej potvrdil MUDr. Vlašín. Naštěstí se pak už u porodu žádné překvápko neodehrálo a máme holčičku, kterou nám řekli i doktoři 😉
V 13. tt bych to od lékařů brala ještě s rezervou a co tak čtu, tak jsem překvapená, že evidentně mýlit se mohou až do poslední chvíle 😀
Ještě, že to nebyl náš případ - my jsme jméno pro kluka vůbec neřešili 😅

zmrzlink
autor
29. kvě 2020

Mně totiž doktorka přišla tak na 100% jistá ☺️ Jen mi to přišlo strašně brzy, vůbec jsem to nečekala. Říkala, že chlapečci mají hrbolek nahoru a holky mají rovně ☺️

malinkaelinka
29. kvě 2020

Já čekala jistojistě chlapečka, ještě se tahal za pindika na ultrazvuku 😂😂 a porodila jsem holčičku kupodivu bez pindika 😁😁 a to byl ultrazvuk někdy 21 tt, na dalším se mimco schovavalo a jiný už se nedělal.

leymea
29. kvě 2020

@zmrzlink jak pisou holky, jisty je to az po porodu. Kazdopadne nam bylo taky receno pohlavi uz na prvnim screeningu. U prvnino syna nam pani doktorka rekla, ze na 70%kluk a u druheho syna si byl pan doktor dokonce jisty,ze kluk. Ale mam kamaradku a ta cekala holcicku a narodil se chlapecek. Takze i to se stat muze 😀

chicky1j2
29. kvě 2020

@zmrzlink mě doktorka řekla pohlaví už na prvním screeningu a bylo to tak 🙂 a vysvětlovala mi to přesně jako tobě. Že to lze poznat dle pohlavního hrbolků. 😊 Ale jak píšou ostatní i mistr tesař se utne. Takže bych počkala do další kontroly 🙂

areh
29. kvě 2020

@zmrzlink mě prvního syna na 100 % určili na prvním screeningu v prvním trimestru. Nebrala jsem to jako jistotu, ale při každé kontrole mi to potvrzovali a je to kluk 🙂
U těch kluků si jsou více jistí, ale uvidíš, co ti řeknou dál. 😉

jjasmina
29. kvě 2020

Nám řekli ve 13+1 holčičku a pak to jen potvrzovali

95newmommy2020
29. kvě 2020

Ano, taky nám řekla přesně ve 13+něco ze je to kluk a opravdu to tak bylo, v 18tt potvrdili na 100% i z důkazem. :D

eeevee
29. kvě 2020

2 těhotenství, 2x mi ve 12. Týdnu řekli chlapce a mám 2 syny 😉

majina89
29. kvě 2020

@zmrzlink ve 13tt Mi řekli kluk a pak to byla holčička. U 2.těhotenství jsem si počkala az na 2.screening

zmrzlink
autor
29. kvě 2020

Tak koukám holky je to stále 50/50 😁 Ale četla jsem,že většinou se u kluků už moc nepletou 😁

klea81
29. kvě 2020

Ve 13+ tt jsem to na utz bezpečně poznala i já 😉

lela82
29. kvě 2020

mne take rekla doktorka ve 13.tt, ze to vyoada na kluka a byl... ten kluk se asi odhaduje lip

krupka3
29. kvě 2020

13+2 je 14tt, to zaprve. Zadruhe - zalezi na tom, jak je v tom ta lekarka zkusena. Znam lekare, ktery ve 14tt urcuje pohlavi celkem bez problemu, a znam vetsinu jinych, kteri to v tomto tydnu rikaji jen tak 60/40 atd.

krupka3
29. kvě 2020

@zmrzlink Ze u kluku se nepletou ve 14tt neplati, tam maji mezi nohama obe pohlavi totez, jen v jinem sklonu.

zmrzlink
autor
29. kvě 2020

Ano to vím, právě doktorka Říkala jak má hrbolek směrem nahoru 🙂

puhelin
29. kvě 2020

Ani jednou jsem to az do porodu nechtela vedet. Ale zajimalo by me (ted zpetne), jestli to dr. na 1. screeningu videl.

1993sandra1993
29. kvě 2020

My jsme měli v 11TT a v 16TT kluka a ehjle ve 24TT máme holčičku 😁

petula.bir
30. kvě 2020

Ahoj, nám řekla pani doktorka na genetice ve 13tt, že to bude chlapeček na 85% poté na utz 20tt chlapečka potvrdila a já byla i s manželem na 4D utz (29tt+4) a už byl vidět jak pindík tak ostatní věci 🤣
Vše máme do modra tak snad to nakonec nebude holčička 🤣🤣🤣

zmrzlink
autor
30. kvě 2020

Já se s tím holky nemůžu stále nějak ztotožnit 😁

klea81
30. kvě 2020

@krupka3 no mě celkem děsí kolik dělá utz lékařů, co to vůbec nepoznaji. Zlaté Veveří Brno.

terinka86
30. kvě 2020

Třikrát mi na prvním screeningu řekli, že kluk, u prvních dvou se to na dalších kontrolách jen potvrzovalo a trefili se. Potřetí mi na druhém screeningu sdělili, že kluk ani náhodou, a přestože jsem tomu do poslední chvíle nevěřila, opravdu se narodila holka :D takže já bych s tím ještě nepočítala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru