Gelactiv v těhotenství. Neublíží to miminku?

k.ate
8. únor 2009

Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat, jestli někdo má zkušenosti s užíváním tohohle přípravku v těhotenství? NA krabičce není napsaný, že je pro těhulky nevhodnej, ale i tak mám strach si ho vzít... Každopádně mě opět začíná bolet kyčel, takže jsem přemýšlela, že ho vezmu, aby se to srovnalo, ale mám hlavně strach, aby to neublížilo malýmu... 😖

k.ate
autor
9. únor 2009

Trošku posunu kdyby nahodou

bobas
9. únor 2009

kate me boli taky kycle od zacatku ale ted uz si rikam ze to nejakej vapnik bude chtit. Takze zitra jdu k dr a poprosim o neco tak ti kdyz tak dam vedet 😉

k.ate
autor
9. únor 2009

bobas - on ten gelactiv obnovuje chrupavku, přímo vápník v něm není, mně podle rtg špatně sedí ten kloub v kloubní jamce.... 😖 a po větší zátěži a tak to zlobí, ten gelactiv mi na to pomáhal parádně, ale teď mám strach, takže určo dej vědět... 🙂

bobas
9. únor 2009

Kate zeptam se ho primo na ten gelactiv a pak ho poprosim o neco pro me. Tak zitra odpoledne ti dam vedet 😉

k.ate
autor
9. únor 2009

bobas - super, diky moc 🙂

bobas
11. únor 2009

Hojky kate tak ten Gelactiv klidne prej muzes 😉 Vcera jsem nejak nestihla ti to tu napsat.

k.ate
autor
11. únor 2009

dekuju moc... 🙂 Neva, žes to napsala až dneska, já tu včera stejně skoro nebyla 🙂

bobas
11. únor 2009

nemas za co tak se mej a uzivej si tehu 😉

vitkovacka
27. čer 2012

http://www.lekynainternetu.cz/p/gelactiv-120-30...
Ahoj brala jsem gelaktiv a byla sním spokojená,před 14 dny jsem jej vysadila. Otěhotněla jsem 🙂.Na výše uvedených stánkách píšou ,že NENÍ určen pro těhotné a kojící ženy .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru