Jak jste oznámily partnerovi, že jste těhotné?

saidy
14. říj 2016

V úterý mi vyšel pozitivní těhotenský test, ale manžel o tom zatím neví - uvažuju.. Jak mu to říct? Nechci mu vrazit test pod nos a čekat, jestli to pochopí.. Nemáte nápad na nějaký kreativní způsob, jak to říct?

uzivatelkapetra
14. říj 2016

Záleží jestli je to plánované, jaký je jeho očekávaný přístup.
My ho neznáme.
Pokud víš, že ho to jistě potěší, určitě se dá něco hezkého vymyslet a takové téma už tu myslím je.
Jinak gratuluji a přeji ať to vše proběhne v pořádku.

saidy
autor
14. říj 2016

@uzivatelkapetra Plánované je, povedlo se po 3 měsících. Manžel děti zbožňuje a už než mě potkal se nemohl dočkat, až nějaké bude mít, tak uvažuju, jak mu to hezky říct 🙂

andryyysssek
14. říj 2016

@saidy tak prvnímu manželovi jsem to napsala v SMS,když byl v práci.Nedokázala jsem čekat,až přijde domů.Druhému jsem ukázala pozitivní test,ale nechápal,co to je 😂 Ale přijde mi hezké dát mu do ruky obrázek z utz se slovy:něco ti ukážu,jakoby nic.Takhle to udělali švagr se švagrovou mě 😊

saidy
autor
14. říj 2016

@andryyysssek To mě taky napadlo, ale na UZT jdu až za 2 týdny a nevím, jestli to tak dlouho vydržím 😀

handous
14. říj 2016

Já mu to volala do práce a oslovila jsem ho :" Čau taťko... " Taky mě že začátku nepochopil.☺

andryyysssek
14. říj 2016

@saidy úplně tě chápu,já to vždy vytelila hned každému 😁

andryyysssek
14. říj 2016

@handous tohle udělala moje mamka svojí mamce:řekla ahoj babičko.Babičku málem trefil šlak,protože mamce nebylo ještě ani 18 😂

fallingstars
14. říj 2016

MMS 😀 Už byl v práci a já věděla, že to do odpoledne nevydržím, tak jsem mu test vyfotila a poslala. Vždycky jsem si říkala, jakou neudělám romantiku a pak byly prostě ty emoce takový, že než abych něco plánovala a připravovala, tak jsem to sdělila ihned moderními způsoby komunikace 😀

saidy
autor
14. říj 2016

@fallingstars já bych možná vydržela, zatím to tajím čtvrtý den a nedělá mi to problém, neřekla jsem to nikomu a kamarádce jsem řekla, že těhotná nejsem, když se ptala 😀 Ale příjde mi to trochu nefér vůči tatínkovi budoucího miminka, že nic neví 🙂

fallingstars
14. říj 2016

@saidy Tak to jsi dobrá. Se mnou ty emoce cloumají ještě teď, když se na ten proužek papíru podívám 😀

saidy
autor
14. říj 2016

@fallingstars Mi zatím ani nepříjde, že jsem těhotná 😀 Není mi zle ani nic, jenom najednou vůbec nevím, co je to hlad a to mi zas tak nevadí 😀

lucie7411
14. říj 2016

Moc gratuluji 🙂 já tady někde četla na diskuzi, že se maminka zeptala manžela co bude dělat v dubnu (termín porodu) a on že neví a na to mu sdělila, že bude potřeba odvézt do porodnice, že bude táta, tak to se mi moc líbilo 🙂

magdanaty
14. říj 2016

Neoznamovala jsem, oba dva jsme tušili, že jsem v tom a dělali test spolu🙂

lenusaak
14. říj 2016

@saidy ja se to dozvědela na jeho narozeniny, tak jsem nalepila test do přánička, jinak me nic nenapadá mimo to 😀 Třeba bych ho někam schovala a dala mu potom nejaké indicie aby ho to k tomu schovanému testu dovedlo. A řekla bych, že máš pro něj dáreček a musí ho najít.

lentilka2013
14. říj 2016

Já jsem to měla hodně jednoduché. Snažili jsme se asi 7 měsíců a těhotenský test jsem si dělala na manželovi narozeniny. V pátek ráno mi vyšel tt pozitivní, odešla jsem do práce a odpoledne, jak manžel přišel z práce domů, tak jsem mu popřála a předala dárečky. Jeden po druhém rozbaloval a jako poslední rozbalil ten test. Takže mi to moc hezky vyšlo. 🙂

terezapetrova
14. říj 2016

muj neveril nikdy zadnemu testu, vždy uveril az po potvrzeni od dr. Holt uplna jistota je az od dr ale urco jsi budouci mamimka a gratuluju 🙂

bastamama
14. říj 2016

Já si to taky plánovala nějak romanticky, plánované mimčo nebylo, ale úplně nechtěné také ne. Mo dopadlo to tak, že jsem si dělala třetí test, chlap přišel domů z práce a nadával na práci a tak a já mu naštvaně řekla, ať se začne odnaučovat mluvit sprostě, že má nejvyšší čas a on na mě hned vyhrkl rozesmátý, jestli jsem těhotná nebo co :D

kacwi
14. říj 2016

až se nám zadaří, tak bych chtěla dát do krabičky dudlík a test ;)

cizinkaa
14. říj 2016

No já to zjistila na Den dětí.... tak jsem mu to tak nenápadně šeptla v práci 😀 bylo to neplánované, takže jsme to řešili maličko z jinýho úhlu... být v rozpoložení co teď, vymyslela bych něco pěknýho a nebrečela mu týden doma, že se to stát nemělo. 😀

martulka6188
14. říj 2016

Vždycky jsem si představovala nějakou velkou romantiku, abych manželovi oplatila krásnou žádost o ruku. Když mi ale vyšel pozitivní test, byla jsem tak dojatá, že jsem jen vyšla s testem v ruce v koupelny, uviděla jsem manžela a vehnaly se mi slzy do očí, nemohla jsem ani nic říct. Pochopil to 🙂

cukricek123
14. říj 2016

Já to zjistila týden před mýma narozeninama. Dostali jsme dárek oba ... dopis od děťátka. 🙂 Ukápla mu i slzička.

tahejhula
14. říj 2016

Napsala jsem mu sms, ze zrejme bude otcem.
A ted jsem mu poslala fotku testu, na coz mi odepsal: Nic tam nevidim, ale je mi jasny, proc to posilas. 😂😂

cinula
14. říj 2016

přítel dostal opožděný dárek k Vánocům - dudlík 🙂

zuzuone
14. říj 2016

Já jsem manželovi koupila tričko s nápisem Budu táta.. 🙂

konekokira
15. říj 2016

Já oznamovat nemusela, přítel poznal sám. 🙂

mon_88017
15. říj 2016

Měli jsme jít odpoledne na pivo, tož jsem manželovi řekla, že místo na pivo pudu tak akorát do pr... a ukázala mu test. Podíval se na to a celkem pohotově řekl "hm, tak si dáš jenom malý" 😀

saidy
autor
15. říj 2016

Tak já mu to řekla včera, že si nejsem jistá, že příští léto zvládneme svatbu kamarádů na opačném konci Moravy a když se ptal proč, ukázala jsem mu test. Napřed se přiblble usmíval, pak začal počítat, proč to nestihneme a na závěr ho zajímalo, kdy už mi má být špatně 😀

isacek
15. říj 2016

Když jsem otěhotněla poprvé poslala jsem mu zprávu "oznamujeme se lásce naší, že v září budem rodina" a hned mi volal a první co bylo " co tím jako myslíš ??? " 😃😃. A podruhé to dostal pod stromek, rozbalil si malého čápa 🙂.

kykyryska
16. říj 2016

K večeři jsem rozsvítila svícny vlastní výroby.

lenusaak
16. říj 2016

@kykyryska krásny,originalni..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru