Jak plánujete oznámit partnerovi těhotenství?

tacosestydi
9. kvě 2015

Otázky, jak se partnerovi oznámilo těhotenství už tu byly, ale vždy z prvotních plánů sešlo s tim, že nejedna nadšená těhulka vyletěla ze záchoda a vyskočilo to z ní. Mě ale zajímá, jaké byly ty prvotní plány? Byly originální, nebo u večeře jen tak mezi řečí?

kacca11
9. kvě 2015

Já plánuju, že mu to řeknu nejlépe ten den, co na to přijdu, narovinu. Dávat to jako dárky a překvapení mi připadá strašně nevhodné.

andrrriiik
9. kvě 2015

Já to plánovala tak,že mu ukážu pozitivní test.A to jsem taky udělala 🙂 Až na to,že on vůbec nepochopil co to je 😒

achjonetusim
9. kvě 2015

To se dá plánovat?

keydance
9. kvě 2015

Testovali jsme spolu 🙂

janesafari
9. kvě 2015

Plánovat se to dá i nedá...První dítě s bývalým bylo neplánované a když sem zjistila že sem asi těhu,tak sem ex opatrně řekla,že sem to zatím nedostala-5 dní zpoždění u antiny bylo moc ! Přítel mě už nějakou dobu psychicky týral a řádil jako čert...Když se těhu potvrdilo tak mě nutil jít na potrat a já se mu konečně tehdy postavila a řekla sem mu,že bud si nás nechá oba nebo hned jdu,ale na potrat nepůjdu...Tak řekl,že teda jo...Ale lituju,že sem radši neodešla hned !!! Sice se trošičku zlepšil,ale o to víc chodil do svého baru pít s kamarádama a zahýbal mě...2 týdny před porodem ho zavřeli a já stejně skončila sama,ale bylo mě bez něj líp !!!Ze začátku sem měla strach být svobodná matka,ale když to přišlo tak to pro mě stejně bylo vysvobození...
Až po 9 letech sem potkala toho pravého a po roce přišlo plánované mimi...Chtěla sem manžu překvapit,že mu dám nějaké mini botičky nebo dudlík,apod....Ale zkazil mě to-zrovna sme začali stavět a přišel,jestli mimi ještě 1-2 měsíce nepočká,abychom se stěhovali do nového už s prckem...Udivená sem napřed hleděla jak puk a řekla sem mu,že to už určitě nepůjde,protože už se prcek u mě zabydlel...
Ted -vlastně od včera 😀 pracujem na třetím,tak snad ho překvapím a aspon do třetice to bude podle mě 😉
Jinak-první těhu přes antinu,druhé mimi hned po vysazení antiny,tak uvidím jak to bude ted 😉

tacosestydi
autor
9. kvě 2015

@janesafari Ano, přesně takhle jsem si to představovala. V hlavě mam námět, že pokud k nám mimi přijde, tak že koupim pidi botičky a na chodbu nachystam mé s podpatky, jeho a pak pidi botičky, ale čert ví, jestli to ze mě nevyletí jak namydlené 🙂

gabec86
9. kvě 2015

Ahoj já sem 1.tehotenství oznámila takže sem koupila dárkové balení na pozitivní test a dala mu to jakože dárek večer u televize takže to nečekal.No a ted se nám to povedlo když sme měli už postavenej vanoční stromeček,takže sem mu to podsunula pod stromeček s malejma ponožkama,zase jako dáreček a řekla mu že mu tam mikuláš neco nechal.U obojího to byla velká radost a i překvapení protože i když sme to plánovali povedlo se to vždy naštestí hodně rychle. 🙂

majkylove
9. kvě 2015

já mu dala až po týdnu zuřivého testování krabičku a v ní ten digitální test,ponožtičky a růžovej a modrej dudlík,mám to v blogu 🙂

ana_stazie
13. kvě 2015

pořád jsem vymýšlela nějaký dárek - TT test, knihu o těhu, botičky atd atd, nakonec plánuji, jen položit ruku partnera na bříško a říct mu do očí, že čekáme miminko ... Teda až budeme čekat, zatím se stále snažíme 🙂

rulfici4
15. čer 2015

no ja bych chtela neco vymyslet aby to dostal jako prekvapeni i kdyz tak nejak se snazime o mimi ale nehrotime to az to prijde tak to prijde.ale asi to vidim na nejakou krabicku v tom neco ruzoveho a mobrehoa testik se vzkazem

wanek
30. čer 2015

Sedla jsem si k němu venku na zahradě na lavičku a řekla ať zavře oči a natáhne ruku - udělal to a já mu ruky vložila pozitivní test. A bylo to. 🙂

luu25
30. čer 2015

Noné, to je moc hezké, že jste měly všechny takové pěkné způsoby, jak to říct. 🙂 My jsme se oba na oba prcky tak těšili, že jsem ani neměla kdy co vymýšlet a hned jsem mu to musela říct. 🙂

rulfici4
30. čer 2015

tak ja planuji krabicku kde bude neco na styl jeho dudlicek test a vzkaz a nejlepe kybych sehnala neco s malym pitbulem :D

petrasipkova1
30. čer 2015

nás chodí budit vždycky náš pes, který je jako naše první dítě 🙂, takže když jsem ráno viděla těhotenský test, rychle jsem vystřihla srdce z papíru s mašlí, napsala "budu velká segra", dala pejsanovi na krk a čekala až půjde budit, manžel byl dojatý, bylo to moc hezké ráno 😵

kuc
30. čer 2015

U mne to bylo trochu složitější, na miminko jsme čekali hrozně dlouho, podstoupila jsem IVF a tak jsem si představovala jak budu reagovat na zprávu že jsem těhotná a jak to oznámím manželovi vše ale bylo jinak.
Po IVF jsem doma neměla odvahu testovat ale počkala si až na test a krev v caru, když mi sestřička oznámila že je test pozítivní tak ze mě jen vypadlo " a to je fakt? můžu to říct manželovi?" Muž čekal na mě včekárně a prý když jsem vyšla z ordinace tak jsem celá zářila a řekla jsem jen Táto Jo!!! Nevím byl-li v čekárně ještě někdo, nebo jsme tam byli sami ale dostala jsem takovou pusu že se mi podlomila kolena a v autě na parkovišti jsem se rozbrečela že trvalo hodnou chvíli než jsme mohli vyjet.

michalusenka
30. čer 2015

taky jsem plánovala, že mu to řeknu na výročí, na narozky, ale já to prostě nevydržela a řekla mu to hned u mě v práci, den prvního pozitivního testu..oproti tomu našim jsem to vydržela tajit dýl a o to jsme si rodiče víc vychutnali a udělala jsem dárkový poukaz na vnoučátko

martularezna
9. zář 2016

My se zatim o mimčo snazime..ale muj plan je koupit přitelovi casopis rybařstvi..je totiz vašnivej rybař...a na jednu stranku nalepit bud těhu test nebo fotečku se slovy např: jedna rybička se uz chytila..nebo něco vtipného...ale jestli mi to vyjde...to netušim :D

chocolady
9. zář 2016

Ja jsem nic neoznamovala, ale manzel si delal srandu, kdy to dostanu, ze to zas bude a vubec tak jsem mu rekla ze at se nesmeje, ze mi mela zacit ms vcera ale mozna ma zpozdeni, kdyz se ted v praci fyzicky namaham. To se mu nejak nezdalo, odpoledne prinesl test a druhy den jsme testovali spolu. 🙂 ukazala se carka a pul - a on cely spokojeny protoze: ja jsem ti to rikall!!! :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru