• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak reagovat na větu "Ty máš ale velké břicho."?

1. července 2015 
@scheetje osobě ženského pohlaví bych asi odpověděla " a ty máš ale velkej zadek", osobě mužského "ty máš ale malé pééééé..... přirození" :sunglasses: A nic hulvátského na tom nevidím, páč mi to přijde úplně stejně taktní :grinning:
30. čer 2015 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janesafari ja to mela pri tom jednom co mam uplne stejne. Akorat, ze po porodu jsem nezhubla, naopak pribrala dalsich 10 pri kojeni a uz mi dva lidi gratulovali k druhymu... (mam tlusty bricho)
30. čer 2015 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scheetje at kecaj co chcou, hlavne at mi na nej nesahaj.
30. čer 2015 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dokument Mě už se zhubnout podařilo-mám navíc už jen 3 kg,ale bříško mám doted...A dodneška slyším,že sem zase těhu a kdy máme termín a pod kecy...Vysvětlovat bříško ještě 2 roky po porodu je masakr a někdy mě to leze na palici...
Tak mám hrůzu s těch keců,až budu v očekávání třetího...
Tak abych si připravovala odpovědi na blbé otázky :wink:
30. čer 2015 ve 22:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari ja mam po porodu rok a pul:grinning: mozna az zhubnu (jestli), tak to nebude tak markantni. Snazim se na to cvicit (panevni dno a sm system), asi je to na delsi dobu, nez budou videt vysledky.
30. čer 2015 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
První foto ze 40 tt-rodila sem o týden později...
Třetí fotka je asi 9 dní po porodu,s bříškem bojuju doted,ikdyž mám už o 10 cm v pase mín,tak pořád je na mě bříško hodně viditelné-porod nakonec akutním císařem,pak problém s jizvou,8 týdnů po porodu mě řezali znova a cvičit sem mohla až půl roku po porodu...
A až ted najdu uase dvě //-určo budu nafouklá hned od začátku
30. čer 2015 ve 22:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
....tak holky-za blbé kecy ty blbečky odpálkujte a užívejte si bříška... :sweat_smile:
Taky patřím jako těhu mezi slonice...A pokaždé sem si bříška užívala každou vteřinu a ostatní za ty kecy odpálkujte...
Jinak radama a spešl odpovědma se od vás budu inspirovat :wink:
30. čer 2015 ve 22:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak u mě je to samé. Bříško mám velké (ale podle mě ho mají maminky i větší) a když jsem byla v práci a asi čtvrtá kolegyně se mě ptala "Fakt tam nejsou dvě????", tak už jsem se naštvala a řekla jsem jim, že určitě na internetu najdou sekci "10 blbých otázek na těhotné a tahle tam určitě někde bude" :slight_smile: A byl klid :grinning:
1. črc 2015 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kdyz me moje tchyne videla v 6. mesici( bydlime od sebe daleko) , jeji prvni veta misto pozdravu byla : ale nejsi moc tlusta. Jako lichotku jsem to nebrala, je na me dost zla. Odpovedela jsem na tak velky bricho mam jen 4 kg nahore. Mohlo to byt horsi. Ale s pindou rostu do krasy i ja! Cekam kluka. Tchyne natahla hubu. A celej vikend semnou nemluvila....
1. črc 2015 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tvůj příspěvek