Jaká byla vaše pův. váha a kolik jste přibraly v těh.?

halkac
13. lis 2006

Ahoj holky, téma přibírání v těhotenství jsem pročetla, přesto jsem nenalezla odpovědi na všechny otázky. Zajímalo by mne, jaká byla vaše původní váha a kolik jste přibraly v těhotenství (případně jak rychle šla vaše váha dolů po porodu).

kristi
15. lis 2006

takze pred 48 - ted 55, tak uvidime, kde se zastavime

junina
15. lis 2006

Já asi budu výjimka, která potvrzuje pravidlo, protože už jsem přibrala docela dost a před otěhotněním jsem nebyla hubená. Má výchozí váha byla 66 kg (měřím 171 cm) a teď mám asi 8 kg nahoře. Je to děs a poslední měsíc to šlo strašně rychle nahoru aniž bych jedla více či jinak. Jelikož jsem měla silnější nohy, které se ještě o něco obalily, tak se bojím, abych se po porodu dostala aspoň na svůj původní stav 😢

kukuluna
15. lis 2006

já se toho teda hrozim....v prvním těhu jsem nabrala 17 kg - začínala jsem na 52 kg... teď o 7 let později čekáme druhé , začínala jsem na 57 kg a už teď mam skoro 60 ... a bříško roste už ve druhém měsíci.... kam to až povede??????????? 😀 😀 😀

tyna
15. lis 2006

Tak já jsem v 5. měsíci a mam 5 kilo nahoře tzn. průměrně kilčo/měsíc..kdyby to takhle šlo dál budu spokojená, ale myslim, že se ty kila teprve rozjedou hlavně přes vánoce a jak mimi poroste 😖

zimina
11. pro 2006

Nevím kolik je normální váhové přibývání. Ale momentálně jsem těhotná po druhé. Při prvním těhotenství jsem neprve 7 kg zhubla (původní váha 59/173 cm), ale nakonec jsem mela 28 kg navic. Byla jsem hodne otekla. Nyni jsem ve 23.tydnu a mam 6 kg navic, tak doufám, že to nedoženu jako minule.

hanah_2002
11. pro 2006

Ahoj,já jsem přibrala 15 kg - do porodu zbývá +-8 dní.Můj doktor měl neustálé řeči na mojí váhu - že jde moc rychle nahoru nebo naopak pomalu. Už mě to štvalo 😠 , ale cítím se dobře a to je hlavní. Původní váha 62kg/164 cm. 😉

bledulka
11. pro 2006

ahoj,já byla už před otěhotněním spíše silnější postavy.Díky zvracení jsem zhubla asi 3-4 kila.když už jsem jíst mohla,tak jím zdravě a pravidelně a váha jde stále dolů-celkem asi 8 kilo mám dole a tchýně-lékařka se na mě už varovně dívá....Uvidíme,co mi řekně zítra můj doktor 😉
Asi je to tím,že jím mnohem zdravěji a pravidelněji než před otěhotněním a navíc ten zrychlený metabolismus....No uvidíme,ono se to časem otočí a já přiberu...jen nechci přibrat nějak moc,ať ze mě není "metráček" 🙂
Ale i tak-hlavně ať je miminko zdravé,ostatní je podřadné 🙂

marie_m
11. pro 2006

ja pred tehu cca 65 kg, nebyla jsem zadnej hubenour, ale dycky jsem hodne sportovala, v tehu jsem pribrala cca 40 kg!!!...do porodnice jsem sla zhruba se 105 kg...byla sem hodne zavodnena, po prichodu z porodnice jsem mela o 15 kg min, ted, necely 3 mesice mi zbyva shodit asi jeste 17 kg...vubec nevim, jak je mozny, ze jsem tak ztloustla, protoze sem chodila cvicit, plavat a celkem sem i pekne a zdrave jedla...no, u druhyho mima si dam sakra pozor na vahu 🙂

claire21
11. pro 2006

Ahoj holky,
já jsem měla vždycky podváhu 52kg/176cm a chtěla jsem přibrat, ale bohužel to máme v rodině, takže se mi to moc nedařilo. Před těhu se mi podařilo přibrat na 56kg a teď se už blížim 60kg. Každý další kilo mam na sobě ráda, líbí se mi, jak se obalujou kosti a stává se ze mě konečně pořádná ženská 😀
I muj manžel, kterej dřív říkal, že jsem akorát, tak teď mě pořád plácá přes prdelku, protože se mu prý líbí že se třese jako pudink 🙂
V prvních dvou měsících mi šla váha taky trochu dolu, protože jsem vůbec neměla chuť na pořádný jídla, ale jedla jsem spíš zeleninu a mléčný výrobky, teď už ale nechutenství ustupuje a pomalinku přibíram.
Ať už přibereme 10 kg nebo 20 kg, hlavně ať to svědčí mimču 🙂

trace
11. pro 2006

Ahojky já jsem měla před těhu 59 a teď mám 70, takže 11kg,zatím.Ještě mám 3týdny před sebou, ale snad už nenaberu.Už tak dost funím 🙂 takhle mě to stačí!

leniik1
11. pro 2006

V 18+3 tt 5 kilo nahoře 😉

kristi
11. pro 2006

30tt + 9 kg

pavlaneu
11. pro 2006

Při prvním těhotenství +14,5kg a do necelých 3měsíců -23kg! a teď k dnešku 9kg,hodně mě zlobí zavodňování,tak jsem měla už i +11,ale vždy do 3dnů se mi uleví-odvodním se dietkou,že nesolím a ležím s nohama nahoře,zatím to funguje a tlak mám 110/85,takže je to bezva 😉

girl.misel
11. pro 2006

Ahoj holky,já jsem na začátku těhu zhubla o 6kg a stále jsem je nemohla nějak nabrat zpět,ale pan doktor řikal že je vše v pořádku,že na přibírání mam času dost a teď ve 25tt mám stále o 2kg míň než je moje původní váha.Takže jsem ještě nic nepřibrala.myslím si že takovýmto stylem nebudu mít navíc 15kg jako moje mamča se mnou,ale tak max 8kg a to jsem to hodně přehnala.Jedině kde to může nabrat jsou vánoce.to mi pan doktor řekl že když se budu cpát sladkým tak přiberu zase dost rychle a to nemí dobré.Tak uvidíme kolik budu mít na konci těhu

hildegarda
13. pro 2006

Ahojky holky.Jsem tu nová a zaujalo mě vaše téma.Já jsem poprvé těhotná(vlastně už podruhé,ale to první bohužel skončilo zamlklým potratem v 5tt-nebyla pulsace srdíčka ☹ Moje výchozí váha byla 64kg na 183cm,a teď v 11tt,mám 2,5kg nahoře.Trochu mě to zpočátku polekalo,vždyť podle "chytrých knížek"se přibírá až v 2.trimestru,ale pak jsem si řekla,že to pro miminko obětuju a ráda.Jsem doma na rizikovce(kvůli špinění)a nesmím skoro nic 😒 .Předtím jsem cvičila aerobic,do toho rotoped,kolo v přírodě...je to pro mě velká neznámá,skoro nic nedělat.Jste na tom někdo podobně?

alcatko.j
13. pro 2006

22+4.+9kg 🙂

lamia
13. pro 2006

Tak já mám ve třicátém týdnu navrch 6 kilčo, ale je fakt, že jsem už před otěhotněním měla nadváhu a v prvním trimestru jsem zhubla přes tři kila, tak oproti váze před těhu máme o 3 kila navrch
(ufff,jsem to ale složitě napsala 😀 ), no ale vzhledem k tomu, jak blbě cokoliv shazuju, to radši počítám jako těch 6 kg, aby mě to motivovalo se nepřežírat 😀 Tak jsem zvědavá,kolik to bude do konce těhu. Ale doufám, že už to moc nebude, už takhle si připadám jak mamut s koprovou omáčkou 😉, naštěstí v moudrých knihách píší, že ke konci už se moc nepřibírá (někdo prý dokonce zhubne,no tak to nevím 😀 ) a když zvládnu vánoční žravé šílenství(naštěstí sladké mě moc nebere..) a fakt, že mám zatrhnuté všechno cvičení a námahu kvůli zkracování čípku, tak snad dožiju porodu v nějaké rozumné podobě 😀. Zato teď bych potřebovala přestat smrkat a kašlat, nebo to miminko určitě vytřepu 🙄

protea
14. pro 2006

25tt +1k🙂

sorathia
14. pro 2006

21+3 3k

janinac
14. pro 2006

20tt + 1kg 🙂 před těhu jsem měla 60kg na výšku 174 cm

karotky
14. pro 2006

22tt-do dnešního data 7,5kg.Mamka při mě přibrala dohromady 18kg,tak se dá říct,že se držím. 🙂 Měřím 167cm.

paula
14. pro 2006

od te doby co bylo na vaze +20kg se nevazim... ☹

lucias1
14. pro 2006

21tt+3 2 kilča nahoře 🙂

andrea73
14. pro 2006

33+2.tt mám nabráno 10 kg. 😀

zonja
14. pro 2006

32tt mám 11 kg a to toho tolik nesním. asi jsem jediná, která by byla vděčná za pár kil navíc, co? 😀 😀 😅

krejcirice
14. pro 2006

Já sem do ted přibrala zatim 8kg,u prvního dítěte jsem celkem přibrala15kg tak snad to bude stejné. 😉

lumpi
15. pro 2006

30 + 5 tt a 7,5 kg navíc..

lilourich
15. pro 2006

35tt a 11,5kg navíc

slonik
15. pro 2006

28 tt + 10 kilo

luciass
15. pro 2006

20tt 2kg

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru