• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké máte zkušenosti se zjišťováním pohlaví u miminka?

30. května 2014 
Ahoj maminky. :slight_smile:

Včera jsem byla na kontrole u své gyndařky 32tt a byla jsem zaskočená její odpovědí na pohlaví miminka. Ve 20tt jsem byla na 1. screeningu v Kolíně a tam přeci jen mívají dobré přístroje kvůli zjišťování všech problémů atd a bylo mi oznámeno, že čekáme holčičku. Byla jsem překvapená, protože jsem doufala a věřila v kluka, ale vše se pak obrátilo při kupování a vybírání výbavičky, která je jak jinak celá růžová jsem si na holčičku "zvykla" a pomalu se v ní viděla.

Ve 26tt jsem se objednala na 4D utz. a o holčičce jsme se bavili a naše spekulace o pohlaví nevyvrátili. :slight_smile:
Včera však moje p. doktorka na můj popud, zda to bude tedy 100% holčička (jako bych měla nějaké tušení), byla ze zprávy, že to bude holčička dosti v rozpacích a prý, že takhle holčička rozhodně nevypadá, že to bude kluk jako buk. No dokážete si představit to překvapení a všechny pocity, které ve mě běhaly... Přeci jen si ale říkám, že tady nemá zas tak kvalitní utz jako mi dělali vyšetření jinde ( p. dr. má jen ten základní, který ani fotečky neudělá, je to takové to "zrnité" nic... :D ) ale na druhou stranu jsem o pár tt "strarší".

Máte s tímhle zkušenost a jak to případně dopadlo? Kterého utz. se mám držet?

Díky za rady a názory. :slight_smile:
30. dub 2014 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi všichni říkají, že holka není nikdy 100%, ale jak tam jednou vidí kluka, je to vždy kluk, ono totiž u holky toho moc není a u kluka to nejde přehlídnout
30. dub 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkyj ...Ahoj, nám u synka řekli 3x holčičku a 1x chlapečka, až den před plánovaným porodem, kdy už jsme se teda smířili s tím, že to bude holt překvápko, se Dr. prokecl a prý na 1000% kluk :grinning: .
Já teda raději kupovala všechno v neutrálních barvách a vyplatilo se :grinning: .

U dcerky bylo ale jasno brzy, okolo 27 tt to poznal na utz i manžel a to je co říct :grinning: .
30. dub 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkyj At uz Ti reknou, ze to bude holka nebo kluk vždy to nakone muze byt opak, 100procentne se to vi az po porodu. Rekla bych, ze z vice duvodu je jistejsi vždy kupovat obleceni neutrálních barev. Hlavne at to mas zdrave. :slight_smile:
30. dub 2014 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Znam i několik pripadu kdy to mel byt kluk a nakonec byla holka viz příspěvky vise :slight_smile:
30. dub 2014 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se vždy trefili již ve 13.tt :slight_smile:
30. dub 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kterému utz. by jste vy osobně věřili více? Tomu včerejšímu nebo těm dřívějším, ale přesnějším? :slight_smile:
30. dub 2014 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvního to bylo vidět až po 20. týdnu a trefili se. U druhého jsme se zkusili podívat v 17. týdnu a doktorka nemusela nic říkat, to se nedalo přehlédnout. U třetího mi to řekli už ve 12. týdnu a od té doby to každý doktor sám od sebe říká. Máme to i vyfocené, z něčeho takového holčička fakt nevyroste :grinning: Co si zkusit zaplatit nějaký lepší ultrazvuk ještě teď, když chceš mít jistotu?
30. dub 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mně vždycky všichni doktoři říkali, že tam vidí holku, ale že holka je vždycky nejistá... Jistotu bys měla jen z plodové vody...
Věřila bych posledním ultrazvukům. Mimi už je velké, tak se to lépe pozná.
30. dub 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ve 20 tt řekl, že je to holka. A teď ve 30tt mi řekl, že je to na 99% kluk. Taky jsem byla překvapená a hlavně trošku nešťastná. Chtěla jsem holčičku. Věřila bych tomu poslednímu ultrazvuku.
1. kvě 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě moje dr.v 19tt řekla,že to vypadá na holčičku v 20tt na velkym utz v emocnici též říkali holčička a v 24tt na 3D utz nám jí taky potvrdili :slight_smile: a holčička to je :slight_smile:
1. kvě 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě řekli holku asi po 20. týdnu. A vyšlo to. Byl to obyčejný ultrazvuk.
1. kvě 2014 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Švagrová měla opakovaně potvrzenou holčičku, nikdo jí kluka netipoval - a porodila kluka. Všichni byli v šoku a nechtěli tomu uvěřit. Takže my si to nenecháváme říct :slight_smile:
1. kvě 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
První dceru mi dr. řekl 23tt - horší UTZ a byl to jen odhad - nic tam není, bude to holka (ale trefil se) a pak jí kolem 33tt potvrdil.

Druhou dceru mi doktot řekl na 17tt a byl si zcela jist - ukazoval perfektně kávové zrno, řekl že holka to bude na 99,9% :o) pak to všichni potvrzovali - a je to taky holka :o)

Přikláním se k tomu, pokud si nejsi jistá a chceš to vědět ještě jednou zkusit zaplatit si někde lepší UTZ (zrovna v Kolíně to myslím dělají). Ať máš jistotu :o)
1. kvě 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem byla těhotná s klukem (je mu teda už 16... ), tak mi doktor celou dobu tvrdil, že to bude kluk, cca 14 dní před porodem mně šokoval tím, že to bude holka a bude hodně velká, prý už teď má 4 kila... Docela mně vyplašil, měli jsme všechno do modra, uklidňovala jsem se že pořád lepší holka v modrém, než kluk v růžovém, ale váha mně moc neuklidnila...
Je to kluk, měl 3,5kg a 52 cm :wink:
30. kvě 2014 ve 02:00  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek