Kafe v těhotenství, jedno slabší je v pořádku nebo ne?

monikafrystakova
6. pro 2014

Holky asi blba otazka, ale jak to mate vy, co jste tehotne? jedno , slabsi kafe denne je v poradku nebo ne?

cernoskaa
21. únor 2015

@koblizkonos Tak to jsem ráda že tě má odpověd potěšila 🙂 ja začít den bez dobré kávy tak nefunguji 😀 když jsem byla na školení pro baristy tak nám právě pán říkal že v ČR. je dost složité sehnat kvalitní kávu ten dovoz prý nic moc ,ale já mám oblíbenou značku illy a lavazza což v marketech seženeš všude a pak je fajn když máš možnost koupit si kávu na váhu pokud narazíš na nákou dobrou 🙂 a co mužu doporučit nekupovat namletou pokud máš možnot namlet si doma tak vždy na porci kávy namlet těsně před 🙂 dlouze namletá káva ztrácí na kvalitě 🙂

martinahost
21. únor 2015

Dávam si jedno kafe s mlékem dopoledne, ale prvé tri mesíce jsem vubec nepila, protože jsem na kafé ani neměla chuť, teď už si jedno dám.

makuka88
21. únor 2015

ježiš 😀 já si dávala i dvě denně ... 😎

koblizkonos
21. únor 2015

@cernoskaa
Illy i Lavaza jsou z těch komerčnějších káv ty lepší, taky sem tam koupíme 🙂 ale jak píšeš, snažíme se kupovat váženou kávu v naší oblíbené kavárně, a co jsme pořídili mlýnek, tak už jen zrnkovou a meleme vždy čerstvou 🙂 asi si jí začnu dopřávat krapet víc, protože káva mi vážně chybí 🙂 pili jsme každé ráno, ale to mi zase v těhotenství na lačno nepřijde uplně dobré 😝 a přes den už není kde si presso udělat, takže jsme se smrkli jen na to víkendové poobědové...

lilibeth
21. únor 2015

Já jsem pila několik slabších káv denně v prvním a teď i v druhém těhotenství. Dcerka není ani hyperaktiv ani nejeví žádné známky "poškození kávou" (kromě toho, že ji ve třech letech kafe chutná a když nedávám pozor, takmi ho chodí upíjet).
Moje teta v obou těhotenstvích chroupala každý den balík nepomletých kávových zrn, bratrancům táhne na třicíctku, snad nikdy nebyli nemocní a v hlavě to mají taky v pořádku.
Takže je na každém, jak se rozhodně ...

klaire22
21. únor 2015

Nevidím jediný důvod v čem by káva měla vadit. Dávám si v těhotenství kávu vždy když mám chuť a neřeším to. Pravda, nikdy jsem kafař nebyla, kávu mám jako dezert a dávám si ji opravdu jen když mám chuť. Ale jestli je to v těhotenství nebo mimo něj - to opravdu neřeším 🙂

nesticka
14. dub 2019

1-2 rozpustné s mlikem jsem pila.

zelenaesmolda
14. dub 2019

muzes si dat kafe ale nemela bys prekrocit 200mg kofeinu denne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru