• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy by mělo být miminko otočené hlavičkou dolů?

27. května 2010 
autor
ahoj- tak mrnousek se uz otocil -tak doufam,ze se nepretoci zpet
18. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
eloana moc gratuluju! my jdeme na kontrolu ,tak uvidíme zda se taky malá náhodou neotočila..A poznala jsi to na sobě nějak?mi se zdá že kope pořád stejně někdy i do žeber,močáku nad pupíkem,přijde mi že je všude :slight_smile:
18. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
podle me se pretocil v patek -byla to docela bolest:slight_smile: pak mi prislo ,ze tam je jinak,ale jista jsem si nebyla
18. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
eloana: gratuluju :wink: Já byla taky dnes na konrole - malá se trochu natočila, ale bohužel ne úplně, je stále KP a spíš tak podivně našikmo zkroucená.. mám docela starost, aby byla v pořádku :pensive: (taky jsem myslela, že to mletí v posledních dnech bylo přetočení, ale zatím je nám asi souzeno ještě čekat)
18. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, muzu se zeptat? mne delal dr. vcera UZ a mimco je pry uz hlavickou dolu - coz je asi dobre :slight_smile: jen mi prijde, ze je to docela brzo?? Jsem v 28 tt. Myslela jsem, ze v tehle dobe se tam jeste mele a otaci vic, ale doktor mi tvrdi, ze u prvorodicek a stihlych, coz je muj pripad, neni moc pravdepodobny, ze by se jeste pretocilo zpatky... tak nevim, jestli je to normalni :fearful: :grinning:
18. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninouche, myslím, že v tomhle tt je to naprosto v pořádku :slight_smile: skutečně je méně pravděpodobné,že se otočí do nesprávné pozice, než tomu bývá naopak (z nesprávné do správné)
18. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak díky za odpověď :slight_smile: Jsem ráda, že je to ok, i dr. se tvářil spokojeně... mně jen asi připadalo, že bude chudinka hlavou dolů strašně dlouho :grinning: Ale asi to mimču nevadí, no... :slight_smile:
18. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsme přišli z kontroly a malá je konečně hlavičkou dolů,už jsem to opravdu nečekala,že se otočí takhle pozdě i mudra byla překvapená :slight_smile:
24. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jak tady tak čtu vaše příspěvky,zatím je asi čas ale malá ve 30týdnu a nechce se zatím otočit.Tak doufám,že se umoudří :slight_smile:
24. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elfka- neboj -me se otocil ve 35tt tak snad uz mu to vydrzi:slight_smile:
24. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eloana:Tak to je fajn,že se otočil klučík :slight_smile: .Tak snad se malá umoudří ještě má tedav časek.
24. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nas prcek si z nas dela prisernou prcu :grinning:
27+0 hlavicka nahore
30+0 hlavicka dole
30+4 hlavicka nahore
32+0 hlavicka dole
34+0 zas hlavicka nahore :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak je vidět, tak část dětí se opravdu otočí. V tom případě ale nechápu, že mě už v 31tt řekl doktor na ultrazvuku, že se malý neotočí a opravdu se neotočil ani do porodu....asi viděl, že je větší a už tam není místo nebo nevím.
Každopádně teď čekám holčičku a kope dole, tak jsem zvědavá, co mi kolem toho 30tt řeknou teď :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek