• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy je vhodná doba hledat pediatra?

12. října 2011 
Milé těhulky a maminky, chtěla bych se Vás zeptat a budu vděčná za všechny rady, kdy je vhodná doba na hledání pediatra pro naše miminko? A kdy se u něj zaregistrovat. Jsem nyní ve 22. týdnu těhotenství, tak nechci nic prošvihnout. Děkuji za všechny odpovědi.
14. zář 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už bych se pomalu poptávala v okolí a hledala na netu třeba na www.znamylekar.cz. Hlavně, aby brali nové pacienty.
14. zář 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já bych už taky hledala. Já jsem předčasně porodila, pediatra jsme neměli. Dali podle známých a te'd přemýšlím, jestli nezměnit. Takže bych raději vybrala dříve a už si zjistila, jestli vás vezme.
14. zář 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pediatra už můžeš hledat hned, ne každý přibírá nové pacienty, ale s registrací bych počkala, já jsem to hlásila měsíc před porodem, sestřička si poznamenala předpokládané datum porodu a řekla mi, že hned jak se vrátíme z porodnice, tak abych zavolala a hned druhý den přišla paní doktorka se sestřičkou na návštěvu, prohlídnout Verunku a vypsat ten registrační lístek :slight_smile:
14. zář 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem cca 6 týdnů pře tt zašla k doktorce u nás ve vsi, optala se, jestli berou a bylo... moc jsem nad tím nešpekulovala, hlavně aby to bylo blízko, abychom v případě nemoci nemuseli jezdit daleko, abychom se tam dostali i busem. stejně je nejdůležitější osobní zkušenost...takhle dopředu se vybírá blbě. můžeš dát na rady kamarádek, ale třeba si nemusíte sednout.. hlavně, aby měl kdo miminko prohlédnout, až příjdete z porodky. a aby byl ten lékař ochotný ti poradit i po telefonu, když si nebudeš s něčím jistá.. mně vždycky ta naše říkala: jak si nebudete jistá, volejte... a volat bude, to si piš.. tak aby to nebyl nějaký nervózní protiva..
14. zář 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady na Pace jsou tři, takže pokud budeš chodit tady tak se dojdi zeptat a oni ti daj takový potvrzení jako že vás berou do péče.Neměl by být problém berou všochni.Jestli jsou dobří...to je už druhá otázka :unamused:
12. říj 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě před porodem, chce to se domluvit, jestli tě zaregistrují a řeknou ti co a jak po porodu.
12. říj 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek