Kdy jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

sim007
30. čer 2014

Zajima me, za jak dlouho po oplodneni jste na sobe začaly pozorovat nejake priznaky.A jake to byly priznaky?
Děkuji

danca9257
18. srp 2021

Ja to na sobě poznala 4-5 den po styku. Mela jsem šílený bolesti břicha, nemohla jsem ani chodit. Jinak co se týče jiných teh.příznaků tak jsem neměla žádný.😁

ankaa25
18. srp 2021

@loylii tak bylo mi 19 a za 3mesice 20 tak jsem to Este nevěděla .. těhotenství a tak 🤣 chodit do práce a tak ... Já to neřešila až pak .. nevěděla jsem že tak rychle otehotnim to bylo rychlí jeden sex po první a hnedka těhotná stává se 😀 a to jsem měla první sex a dost krve a já debil že mám krami 😀 prostě v tu dobu jsem nevěděla nic chápeš ... 😀 A ani jsem nepočítala ms prostě u mě bylo tak mám ms jdu dál a že neměla jsem tak to jsem ani neřešila myslela jsem že něco mám za problém protože když jsem byla Mladči tak jsem měla promlčený s ledvinami a tak furt záněty .. furt něco tak sem řekla to bude asi to 😀😀 já ani nevěděla že jsou plodné dny ovu měření bt nic že tohle je 😀až teď to vím a je mi 25 a vím už 😀

syslounek
18. srp 2021

@loylii No ono je rozdíl mít cyklus pravidelně 28 a nepravidelně 25-50. A pak jsou ještě jiné aspekty.

jako_mala_holka
18. srp 2021

@loylii tak já třeba mívala dlouhé cykly, někdy 40 dní, už jsem měla i 60-70... Takže tam je to takové těžší 😅

Jinak já to poznala asi 11 dní po ovulaci, bylo mi zle ze syrového masa, tak mě to napadlo... druhý den jsem udělala test a bylo to tam... Tehdy jsem dělala ovulacni testy, protože jsme se snažili 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru