Kdy se spouští mlezivo?

weronikasul
25. črc 2015

Holky prosím o radu jsek skoro 33tt a ješte se my neděla mlezivo prsa my porostla
trošku na začatku těhu od te doby nic ani mě nepobolivaji vubec nic. Mam s tim jit k
Lékaři nebo se spoušti později individualně u každe jinak. Popřipadě rady jak tomu pomoci aby se
My začalo vytvařet děkji

kachnicky
25. črc 2015

Ahoj mlezivo se tvoří asi od 17 tt a ma ho každa těhotná 🙂 jen ti proste neteče. Na kojení to nema vliv 🙂 Jinak ja si myslela že taky nemam a když jsem si zmáčkla dvorce ( v přechodu mezi kuží a dvorcem) tak se mi kapička mleziva vytvořila. Jen když to budeš zkoušet tak třeba jen jednou, muže to vyvolat předčasný porod 😉

lucifereeek
25. črc 2015

Já Teda neměla mlezivo v těhotenství ani u jednoho dítěte. A začalo se něco tvořit az asi třetí den po porodu. U obou deti jsem taky neměla skoro žádné změny na prsou ze by se třeba nějak o moc zvetsily.

andelka
25. črc 2015

Nijak. Spustí se po porodu. Někomu dříve,ale někomu opravdu až potom. Je to individuální, vůbec si s tím nedělej hlavu.

petane
25. črc 2015

Já měla u syna neustále mokrou košili tři měsíce před porodem a teď u dcery za těhotenství ani kapka. Kojila jsem syna rok a s dcerou teď taky nemám problém 🙂

myskaol
25. črc 2015

jsem 39t a ani kapička 😀 ono ti to jako nějak chybí jo? 😀 😕

pajdousekk
25. črc 2015

Me teklo asi posledni 3 mesice pred porodem. V den porodu jsem mela uplne mokrou kosili. Bradavky jsem si mavkala casto, nejak me ten zazrak prirody fascinoval a porod jsem si tim rozhodne nevyvolala. Vubec to neres a rozhodne s tim nechod k lekari.

loupacek
26. črc 2015

Mně se nespustilo ani v jednom těhotenství (aktuálně jsem těhule potřetí), až prostě po porodu.

weronikasul
autor
26. črc 2015

nechybi jen my má sestra řekla že bych už davno měla mitvmlezivo pry jinak nebudu mit mléko a to ma tři děti ake jak vidim a čtu je to hloupost děkuji

werunqa
26. črc 2015

Mě se v prvním těhotenství spustilo kolem 20tt a v druhém vůbec.Je to úplně jedno 🙂 a jak některé maminky říkají,že od toho pak závisí množství mléka,tak je to nesmysl 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru