Kdy Vám lékař oznámil pohlaví miminka?

terka177
6. led 2014

Ahoj maminky, myslela jsem, že se pohlaví dozvíme na prvním screeningu ve 13. týdnu, ale doktor nám ho neřekl. Za 2 týdny jdu na kontrolu ke svému gynekologovi ( to budu 17 tt) myslíte, že už se konečně pohlaví miminka dozvíme?? Kdy Vám jste se pohlaví dozvěděli Vy? 🙂

zelva
9. led 2014

U obou kluků nám to řekli při velkém UTZ ve 21. měsíci. U obou to bylo jasně poznat, že jsou to klučíci.

maxinkaa
9. led 2014

poprvé na genetice ve 12tt, že to bude na 95% holčička, ve 20tt na 100% a je to holčička 😉

hansed
9. led 2014

na velkém UTZ v 20tt

rioko
9. led 2014

ve 13 tt na screeningu a v 16 tt to můj gynekolog potvrdil a i já jsem pindíka viděla a mám ho na fotce

kattherinne
9. led 2014

Ahojky, my jsme se hrozně těšili, že nám to řeknou na UZ screeningu, byla jsem 20+1 tt. a doktor nám řekl, že to není vidět, že si musíme ještě počkat...20.1. jdu na kontrolu ke svému gynekologovi, tak ho chci poprosit, aby se podíval má naštěstí UZ přímo v ordinaci...

radushka1
12. led 2014

Ahojky, no pozor na to, mi ve 13tt při NT řekli, že se můžu těšit na kluka. Jelikož to bylo moje druhé těhu, ale první vydařené, tak jsem s velkou radostí nakoupila pár overálků, vybrali jsme jméno, a když se mě ve 20tt doktor při velkém utz zeptal, jestli vím, co to bude, tak jsem mu řekla, že jasně kluk...Vyvedl mě z míry, holčička 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru