Kdy vám začalo růst v těhotenství bříško?

smudlinka2019
25. dub 2012

Ahojky holky.Chci se vás zeptat,kdy vám začalo růst bříško,kdy to bylo vidět třeba při zatáhnutí?A pak kdy to na vás už bylo vidět jasněji,že to šlo poznat už v třeba v tričku 🙂

romiudirk
15. srp 2016

Od minuleho tydne mam vecer uz malou kulicku.

katulinka94
15. srp 2016

Ahoj. Jsem 14ttaa bříško mi začlo růst koncem 12tt. mám doma kalhoty které mi byly velké,ted je mám akorát.

markulinek84
19. zář 2016

Ahoj, tak mně malinko vyskočilo bříško v 7 týdnu, ale to ještě nebylo vidět, ale v 9 už to utajit moc nešlo a už jsem nezapla kalhoty, tak jsem si koupila těhotenské a konečně nikde nic neškrtí.

bibianka111
2. lis 2016

Ahoj chtela bych se zeptat zda je normalni kdyz mi briško roste uz ve 2 mesicich tehotenstvy , na ginekologii jsem objednana as na 14.11 mohlo by se jednat o dvojcatka ? Moje briško vypada jako v 5 mesici tehotenstvy 😐 prosim o odpoved😊

evca88
2. lis 2016

Ahoj to muze byt tim ze mas vic plodovky ,a mozna trosku zavodnene brisko prece jen tam probiha njeaka hormonalni zmena ..

astyna
2. lis 2016

@bibianka111

ono ze začátku se nafukuješ, je to podobné příznaku PMS, ale s těhotenství to nemá co dělat. To embryo má sotva milimetr. Pravé bříško příjde až později 😉

bibianka111
3. lis 2016

@astyna dekuji 🙂

rickym
3. lis 2016

Mi připadá, že mám břicho jak v 5. měsíci.. no snad tímto tempem neporoste dál.. 🙂 Kdybych nevěděla , že je tam jedno, tipla bych si taky dvojčata 😀 😀

sametacek1
4. lis 2016

Holky, jak se nafouknete tak zustanete. Jen rano to bude ok, a jak se najite je to zpet..🙂 jinak brisko se trochu sekne v 5mesici a pak se zase rozjede.. ke konci uplne, ja mam 4tydny do konce a teda to je tiha ale pripada mi uz 2mesice stejne, no i kdyz teda rozjeli se mi strie a to mazu a mazu, a zbytecne :D tak ze vetsi trochu bude 🙂

soninnka
27. lis 2016

Já jsem dnes 9+1 tt a mám takový pupík ... 🙂

daaram
11. pro 2016

@lucy222 hezké já jsem v 19+2 a taky žádný břicho a už si dělám starosti jelikož žiju v UK a na ultrazvuk jdu 20.12 2016

daaram
11. pro 2016

@lucy222
Moje břicho 19+2

soninnka
4. led 2017

Bříško 14+0 tt. Týden co týden roste jako z vody 😀

verubedu
4. led 2017

Já jsem 6+3tt a už mi roste od minulého týdne 🙂😍

daaram
4. led 2017

Já jsem už 22+6 a od minule mi Vyskočilo taky hahha

muhehehe
4. led 2017

@daaram ale teda to 19+2 je drsný :D Vždyť tam nic není!

daaram
5. led 2017

@muhehehe
Jojo taky jsem byla ve stresu..
Nyní jsem 22+6 a min týden jsem byla v Cr u gynekologa a vše ok. Malá měla už 450 g a taky jsem si říkala kde je
On říkal že na velikosti břicha nezáleží.. Že je vše v pořádku. A teď si mi dost hýbe a cpe se mi do podbřišku až to příjemné není takový tlak asi dělá kotrmelce.
Mám přední placentu a prý pohyby nejsou moc cítit..
Na začátku jsem nic necítila a během týden masakr
Jaké máte vy pohyby. Mě se vždy vybouli boule pak zas zmizí je to hustý 😅

nuggett
5. led 2017

Mě narostlo cca v 7měsíci a teď v osmém mám už přes pupík 100cm 😂

daaram
5. led 2017

Holky trd různeo čtu na netu...
Jak jsem psala že se mi mimi hýbe jen dole v podbřišku ne na hoře.
Doktorka nic neříkala že je moc dole
Tak nevím
Ale dost často teď týden mi dole podbřišek ztvrdne vybouli se mi boule a pak zas ok
Já myslela že je to mimi nebo je to?? Že se tam trrbs otáčí nebo něco
Někde čtu že chybí magnesium ale když mi brali krev měla jsem vše ok a na kontrolu jdu až 24.1
Tak nevím.
Myslela sem ze se mi mimi tolik hýbe
Máte někdo něco podobného? Děkuji moc 😉

mates92
11. led 2017

Ahoj holky... Čekám první mimi a jsem netrpělivá 😀 jsem 10tt a žádné těhotenské příznaky nikde, myslíte, že se klube pupík nebo to je jen nafouklý a dobře vykrmený bachor 😀?

nuggett
11. led 2017

@daaram jsem tedy trochu dál než ty ale od toho 20tt mi tvrdlo břicho...čím jsem dal tím je to silnější...

daaram
12. led 2017

@nuggett dobře ráno.

daaram
12. led 2017

Zjišťuji že mi břicho netvrdne ale moje dítko se zaclo dosti brutálně hýbat.
Vs

daaram
12. led 2017

Vsune se do podbřišku a vybouli se tam pak zas se přesune jinam. Je to brutaln
Dnes v noci mě po prvé ty pohyby a stouchani vzbudili a nemohla sem spát.
Jako tam dělala rotiku mazec a ted už zase řadí
Nechápu kdy jako spí 😅

mates92
14. led 2017

Juuuu, ja se nemůžu dočkat až ucítim mimi v bříšku.
Vůbec si nepřipadám tehotne 😖, nemám žádné příznaky, vůbec 😀 takže už se nemůžu dočkat bříška nebo alespoň první genetiky, kde uvidím, že tam ten drobeček je a že je v pořádku. Ta mě čeká 27.1.

daaram
14. led 2017

@mates92 jijo taky jsem měla tyto pocity teseni.
Taky jsem si nepřisla těhotná. Jen únava byla.
Ale spíš jsem stresovala jestli je vše ok
A i teď stresuji 😅 Ale teď jak do Mě žducha nebo kope v noci tak se moc nevyspim. Všude čtu že se má ležet jen na levém boku tam jsem celá hotová že se nemůžu rozplacnout. Ležela jsem na pravém a malé se to nelíbilo furt do mě tukala než sem se otočíla
Už si připadám jako vorvaň. Jak sem se Těšíla až to na mě bude vidět tak teď si nemůžu zvyknout.
Němam sice velký břicho ale stačí i to co mám 😝

girls96
15. led 2017

Moje bříško - 7+3tt prvni tehu

daaram
15. led 2017

To je moje bříško 24+2 už se mi konečně rýsuje

mates92
24. led 2017

Tak co? Myslíte, že je ve mě roste ten malý podnajemník nebo jsem se dobře napásla? 😀 jelikož nemám ani jeden z těhotenských příznaků a na genetiku jdu v pátek, tak nevím 😔

hujerovka
24. led 2017

Ahoj můj 12tt, taky je to už pěkně videt😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru