Kolísání příznaků těhotenství. Máte zkušenost?

8. črc 2021

Hezký den žádám zkušenější maminky a snažilky o radu. Je tu někdo komu divně kolísaly těhotenské příznaky? Jsem po jednom potratu a přesně takhle to začalo. Nejdřív mi bylo špatně, pak mi bylo dobře, pak mi bylo zase špatně, pak najednou jak kdyby v tom břichu vůbec nic neměla....no a nakonec potrat. Jenže teď jsem zhruba v šestém týdnu a zase mi to začíná kolísat a já jsem z toho úplně v totálním nervu. Já už teď jsem úplně psychicky na dně z toho že by to mohlo dopadnout špatně. Je tady někdo komu to takto kolísalo a přesto má zdravé miminko?

michaelarousova
8. črc 2021

Ja si vzdycky rekla jak je mi super ze uz jsou nevolnosti pryc a bum a za par dni mi bylo jeste hur😂myslim ze je to normlqni ☺️

igadevi
8. črc 2021

Podle příznaků se nedá poznat vůbec nic - ani když jsou, ani když nejsou. Cokoli může znamenat cokoli... Jinak mně taky příznaky opakovaně mizely a prcek je už pár měsíců na světě 🙂 Tak držím palce!

mamikry
8. črc 2021

Ja jsem mela priznaky jak na houpacce. V jednu chvili jsem si dokonce prestala pripadat tehotna. Dopadloto dobre. 😉

autor
8. črc 2021

Děkuji za slova útěchy 🙏

emamir
8. črc 2021

Hezký večer, měla jsem to podobně - příznaky jak na houpačce. Přestalo mi být zle, pak zase bylo,z ničeho nic mě přestaly bolet prsa, za měsíc zase začaly...a tak pořád dokola.🙂 Výsledek této "houpačky" spí vedle v postýlce 😂👍🏼.

A jak je psáno výše, příznaky nic neznamenají a už vůbec nezaručují prosperitu těhotenství.🙂 (mě řečeno mou dr.👍🏼)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru