Manžel chce, abych šla na interrupci. Přejde ho to?

sejna
28. kvě 2013

Ahoj děvčata Dnes ae mi na testíku ukázala slabší druhá čárka.Já bych si miminko přála i sem se o tom s manželem bavila.Ale ted když sem mu to řekla tak říká že už dítě nechce že pujdu na interupci.Jsem s toho neštastná.Děti už máme.Myslíte že ho to přejde....

zamilovanadonej
28. kvě 2013

@sejna Těžko říct jestli ho to přejde. Já sama za sebe vím, že bych dítě pryč nikdy nedala, a chlapa co by chtěl abych šla na potrat bych vyprovodila svinským krokem 😠

evcounek
28. kvě 2013

@sejna zkuste si o tom promluvi třeba ti řekne proč nechce další mimi. Já osobně bych o mimi rozhodně bojovala a ručitě bych ho nedala pryč. teď čekáme s manžou druhé mimi, ale v budoucu bych chtěla klidně ještě jedno 😀

sejna
autor
28. kvě 2013

Je ted pryč takže komunikujem přes skype.........už tři děti máme teda tomu nejstaršímu bude 15........já si mimi moc přeju...........finančně to ujde stejně je muž většinou prxč na montážích

radova23
30. kvě 2013

@sejna na jednu stranu snad ty musis vedet nejlip ne ?????????????????? je to tvuj manzel ............

zuzamik
30. kvě 2013

@sejna Vždycky mě mrzí, když někde něco podobného čtu... Pokud už manžel další děti nechce, proč se podle toho nezařídil? Sama jsi si přece miminko nevyrobila... Dítě není bolavý zub, nejde se ho jen tak zbavit... Já bych nedělala nic proti svému svědomí...Neumím si představit, že by mezi mnou a partnerem mělo vše zůstat stejné, pokud by mě tlačil do potratu...
Třeba se to ale časem srovná, třeba si to jen všechno potřebuje srovnat v hlavě...

sejna
autor
30. kvě 2013

@zuzamik Vypadá to že to byl asi jen prvotní šok.......začíná se s tím pomalu smyřovat 🙂

zuzamik
30. kvě 2013

@sejna Tak to jsem ráda a moc držím pěsti, abyste tu situaci vyřešili... 🙂
Oni to chlapi všechno vnímají trochu jinak- viděla jsem to i na příteli: mimi jsme plánovali, snažili jsme se 3 měsíce, než to vyšlo. A když jsem mu oznámila, že testík ukazuje dvě čárky, taky radostí neskákal metr dvacet. Ale po cca dvou-třech dnech se ke mně začal chovat jinak, byl jemnější, víc si se mnou povídal, po večerech mi začal hladit bříško a po první návštěvě u doktorky, kdy se to potvrdilo, se už tvářil jako nejšťastnější chlap pod sluncem 🙂
Takže chápu, že nečekaná záležitost pro tvého manžela mohl být trochu šok 😉

sejna
autor
30. kvě 2013

@zuzamik snad to bude dobrý.Je pravda že sem poslední dobou přemýšlela nad tím jaký by to bylo a ejhle ono to přišlo samo.Já sem spíš takovej ten mateřskej tip.Bude to naše čtvrté dítko tak snad to zvládnu 🙂

ajina17
30. kvě 2013

@sejna moje mamka má taky 4 děti..no teď už vlastně 3 🙂...já už jsem emigrovala a čekám vlastní rodinu 🙂..a zvládala v pohodě a do toho ještě dělala SŠ 🙂 poslední dcera se jí narodila,když mě bylo 15 let 😉

key25
30. kvě 2013

já bych to manželovi vysvětlila že si mimi přeji a pokud by mě i tak posílal nešla bych.

evcounek
31. kvě 2013

@sejna tak to jo dobře. Je fakt, že chlapi to berou jinak. ten můj po oznámení že čekáme první koukal jak když spadl z višně (je pravda, že se to povedlo hned druhý měsíc po vynechání HA) a já byla zklamaná, za týden přišel jesti je to jisté 😀 a šli jsme to spolu oslavit do naší restaurace pizzerie Rozmarýn (snad nevadí, že jsem uvedla název). Už do začátku minulého roku ho přemlouvám na druhého prcka a povolil až po listopadu ☹ prý se necítí na druhé mimi, ale já vím, že bude super otec dvou dětiček. Teď čekáme druhé to se zadařiolo na třetí pokus 😀 (Holt HA se mnou dělá divy) a to od začátku byl takový hned nedělej tohle a tamto. 😲 tak jsem mu řekla, že nejsem nemocná, ale těhotná 😎 . dost mě někdy překvapuje. Je pravda, že jsem na začátku tohoto těhu měla velké problémy v podobě jednorázového krvácení a pak že mi to veznou, ale nakonec se z toho všeho vyklubává zdravé mimi, které se má narodit v listopadu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru