Mohu být těhotná?

kiki55
31. kvě 2019

Ahoj prosím oradu v pondělí sem brala poslední prášek lunafen antikoncepce a do toho ještě ATB zinnat 500 mg měla jsem 7 denní pouze mezi pouzou sem měla pohlavní styk a brala sem ATB a mám teď strach abych nebyla těhotná

zelenaesmolda
31. kvě 2019

@kiki55
a co my s tim?ATB muzou samozrejme narusit ucinky antiny,nakonec od toho jsou pribalove letaky a existuji taky kondomy...

nazka
31. kvě 2019

@kiki55 ja myslim,ze to bude ok. lunafem jsem.taky brala a nijak to moc neresila. tehotna byt samozrejme muzes,kamoska tak otehotnela,ale moc takovych pripadu neni. jestli jsi vazne otehotnet nechtela,mela sis to jeste jistit. ale stejne myslim,ze to bude ok

kiki55
autor
31. kvě 2019

@nazka no právě v pondělí mi začala 7 denní pouze a taky sem brala poslední prášek lunafen antikoncepce a hned ten den taky zinnat antibiotika a měla jsem pohlavní styk v 7 denní pouze a brala jsem antibiotika já jsem slyšela že to snižuje účinky antikoncepce

kiki55
autor
31. kvě 2019

@nazka tak se bojim že budu těhotná

zelenaesmolda
31. kvě 2019

@kiki55
dobre a co my s tim mame delat,ze se bojis,ze budes tehotna?

te_reza
31. kvě 2019

Taky jsem už takhle párkrát stresovala a bylo to ok. Ms nepřišla, ale ze stresu, těhotná jsem nebyla😂

alassel
31. kvě 2019

@kiki55 kdyz muzes soulozit v dobe snizene ucinnosti antikoncepce, musis nest nasledky.

nazka
31. kvě 2019

@kiki55 ono taky zalezi,jak dlouho predtim tu ha beres. kdyz ta atb beres hned v prvnim tydnu,je to spatny, kdyz az v tom tretim, je sance,ze pusobi bal vetsi

caverina
31. kvě 2019

@zelenaesmolda nechce se mi verit,ze fakt takova jsi🙂

kiki55
autor
31. kvě 2019

@nazka už 2 roky ji beru teď v podělí sem brala poslední prášek lunafen antikoncepce a hned ten den sem začala brát antibiotika a měla jsem pohlavní styk v 7 denní pouze a brala jsem antibiotika říká se že antibiotika snižují účinnost antikoncepce

lery92
31. kvě 2019

@kiki55 ano to se neříká , snižují .Co chceš víc vědět ? Buď těhotná jsi (cca 3% šance a nebo ne 97%) Víc ti k tomu řekne těhotenský test , krevní test hCG eventuálně gynekolog .Přes net už fakt nikdo víc nevymyslí ...
Jediný , co by mě bez urážky zajímalo , je jestli ti je aspoň 15...

zelenaesmolda
31. kvě 2019

@caverina
jaka?sorry ale co to je za dotaz,ze se boji ze je tehotna?co my s tim udelame?kdyz je nekdo tak hloupy,ze sexuje bez dalsi ochrany v dobe,kdy jeho antina nefunguje (ne,nepisou to v pribalovem letaku pro srandu kralikum) tak co ji na to mame rict?proste ted si musi nest nasledky pokud tehotna je.nebyla to nehoda ale pouze jeji vlastni hloupost.

aselluska
31. kvě 2019

plná účinnost antikoncepce po ATB je po dalším cyklu, to není v letáku, ale ptala jsem se Dr

terka555
31. kvě 2019

@caverina je to normalni jsou tady dva nicky ktery maji pravidelne takovyhle komentare😂😂

zelenaesmolda
31. kvě 2019

@terka555
jak jinak chces komentovat blbku?

terka555
31. kvě 2019

@zelenaesmolda tak nekomentuju ne? 😂Je to celkem jednoduchy. Pokud se mi dotaz nelibi tak ho ignoruju a nemam potrebu psat jizlivy poznamky🤷‍♀️😂

caverina
31. kvě 2019

@terka555 presne tak...tohle mi prijde docela ubohy...

terka555
31. kvě 2019

@caverina ono je to tady porad.. Skoro u kazdyho prispevku co nahodou rozbalim.. Taky bych chtela mit cas jen drepet na pocitaci a resit takovyhle blbosti..

zelenaesmolda
31. kvě 2019

@terka555
tak nema klast debilni dotazy ala bravicko.mozna kdyby se tady neresily takove sracky a admini se trosku starali o to,aby to tady melo uroven vyssi nez v Top Divce tak by ubyly i sarkasticke komentare.

caverina
31. kvě 2019

@terka555 taky si vsimam...a nechapu tu radost udelat z nekoho za kazdou cenu blbce...

caverina
31. kvě 2019

@zelenaesmolda vyssi uroven? Nebudou se tu za chvili aby si tu mohl clovek zalozit profil delat IQ testy? Tak to jsem rada,ze uz tu nejaky patek strasim....to bych asi neprosla🙂

terka555
31. kvě 2019

@zelenaesmolda tak ony by treba ubyly kdyby to furt nekdo nekomentoval.. Proste vidim dotaz co mi prijde blbej tak neresim a ne za kazdou cenu toho cloveka urazit..pak to tady ma opravdu uroven🤦‍♀️😂

terka555
31. kvě 2019

@caverina ono tady uz clovek nemuze nikde nic rict protoze je hned za blbce nebo to proti nemu minimalne nekdo obrati a to i v nekterych skupinkach🤦‍♀️🤷‍♀️

zelenaesmolda
31. kvě 2019

@caverina
vetsinou ze sebe blbce udela sam autor diskuze naprosto debilnim dotazem.IQ testy fakt nejsou potreba,stacilo by kdyby admini mazali nesmyslne diskuze a vecne se opakujici dotazy typu "jsem tehotna" nebo "je tam duch" ci "vzala jsem si ATB,mozna jsem tehotna" nebo "krvacim,na gyndu nezavolam,reknete mi co mi je"

caverina
31. kvě 2019

@zelenaesmolda tak proste tyhle dotazy proste prejdu...je to na vyssi urovni nez do nekoho ryt..

caverina
31. kvě 2019

@terka555 proto ja se tu malokdy na neco ptam...a i tak se " bojim" ze dostanu cocku🙂

zelenaesmolda
31. kvě 2019

@caverina
jenze to bys musela prechazet 99% diskuzi :D
proc myslis,ze MK ma vseobecne povest jako stranka plna blbek?
ja jsem se sem puvodne pridala jenom ze zvedavosti,zajimalo me jestli to tak opravdu je.musim rict,ze je to jeste horsi nez jsem cekala :D

caverina
31. kvě 2019

@zelenaesmolda ale vis co je na tom nejhorsi? Ze kdyz kolikrat polozi blbou otazku znamy nick tak je to v poho..ale kdyz je to nick mene znamy nebo neznamy celkove tak uz to jede🙂

zelenaesmolda
31. kvě 2019

@caverina
tak ja nehledim na to,kdo otazku poklada 🙂

caverina
31. kvě 2019

@zelenaesmolda promin...ale tomu az tak neverim🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru