Můžu být těhotná i přes MS?

terinkalol
15. led 2019

Krásný den holky, prosím o radu. Už nevím, co dělat. Mohu být těhotná i přes MS? Mívám ji teď kratší, zato ale po ní přišlo tmavé spineni trvající až 4 dny. Bolí mě dost prsa, hlavně před MS. Test mi vyšel negativní. S přítelem už přes měsíc nejsem, tak si nejsem jistá, jestli jsem v tom. Též jsem za ten měsíc brala dost pervitin, ne nitrožilně. Nálady den mi často mění, velká únava a chuť k jídlu, které ale mohou být i následky po tom, když par dnů neberu. Poradíte mi? Mockrát děkuji předem.

merope
15. led 2019

Můžeš být těhotná i pokud máš MS. Ale nebudeš mít nejspíše negativní test.

Popisy nálad - to je tak typický absťák, že pokud si s ním nevíš rady, doporučuji se určitě zastavit za psychologem a probrat to s ním.

A kombinace MS a pervitinu, to neznám, jaké může mít efekty.

terinkalol
autor
15. led 2019

@merope přímo s naladami problém nemám, absťák zvladam. Možná je to i tím rozchodem. Zítra zkusím ještě jednou test, tak se uvidi. Díky za reakci🙂

sudylichozrout
15. led 2019

@terinkalol ahoj, pokud mas test negativni, tak tehotna nejspis nebudes. Spis bych to videla na stavku tveho tela... Asi jsi mu dost nakladala, takze i spineni a bolesti muzou byt reakci na to. Zajdi za gynekolozkou, prohlidne te, zkontroluje.
A drzim palce s abstinenci, at to zvladnes...

terinkalol
autor
16. led 2019

Asi ano, dneska si půjdu pro test, tak snad to dopadne dobře. Díky moc za podporu
@sudylichozrout

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru